Lovci na postove

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Ja sam jedan od novih korisnika koji ima dosta postova (i 2o infc bod) koje sam zasluzio, ali se nebih svrstao u grupu lovaca na postove, zasto? Pa vrlo jednostavan odgovor, volim da izrazim svoje misljenje ako ga imam na odredenu temu, kao sada npr. Mislim da nisam bas pisao gluposti po forumu iako imam prosjecno 5 postova na dan i trudim se da svaki post koji napisem ima svoju svrhu i mjesto na ovom forumu! Takoder volim napisat "samo naprijed i puno srece" ako mi se svida neciji grow i ako zaista zelim da uspije, ali samo ako je grow tek poceo ili su nabacene neke nove fotke. Sve u svemu slozio bih se da se malo ogranici to postanje ako netko fakat pretjeruje i doslovno ceka odgovor bilo koga da bi jos nesto napisao, ali zelim napomenuti da ako ce se uvodit nova pravila da se dobro pripazi "kakva pravila" jer nemozete zabranit postanje clanovima jer onda se gubi smisao foruma, nego ogranicite postanje na odredene teme koje su bitne i ne sluze za spamanje..no dnevnike ne dirajte, zelim rec "svaka ti dala" ako je covjek uzgojio hebenu dzunglu..no nisam tu da odlucujem nego da nesto naucim i da se druzim s ljudima koji vole isto sto i ja -> :leafblunt:
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Predoslovno si to shvatio...ja sam to istaknuo kao primjer i kad vidiš da netko jedino piše "bravo", "svaka ti čast i super je samo tako nastavi"..u 80 od svojih 100 postova, onda je to u najmanju ruku tragikomično...za pohvalu dnevnika, zašto ne dapače..
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
SimasZg je napisao(la):
Predoslovno si to shvatio...ja sam to istaknuo kao primjer i kad vidiš da netko jedino piše "bravo", "svaka ti čast i super je samo tako nastavi"..u 80 od svojih 100 postova, onda je to u najmanju ruku tragikomično...za pohvalu dnevnika, zašto ne dapače..

S ovim se apsolutno slažem
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
SimasZg je napisao(la):
Predoslovno si to shvatio...ja sam to istaknuo kao primjer i kad vidiš da netko jedino piše "bravo", "svaka ti čast i super je samo tako nastavi"..u 80 od svojih 100 postova, onda je to u najmanju ruku tragikomično...za pohvalu dnevnika, zašto ne dapače..

Da cini se da jesam. Ako je takav slucaj ja bi to odma bano, bez puno prepirke i obrazlozenje jer i sam clan zna sta pise i razlog zbog kojeg pise, a ako je taj razglo da "nema razloga" onda ban..odma i sad.

Na kraju krajeva pa i gice bi htjele sto vise postova i onih listova da budu prihvaceniji na forumu i da im se vise vjeruje, sad sam se toga sjetio :D Ima smisla zar ne?

Simas, dobro receno :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Jel još nekom do jaja i prati i misli da je super post ? :icon_lol:
 
26.03.2010
45
3
0
47
sva sreca da me boli moj nick za negativne bodove.
mislio sam da si malo pametniji.
aj super.
sretno ljudi.
zbog ovog majstora sta nezna za zajebanciju ovo je moj zadnji posjet ovom forumu.
pusic bokic.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
kita je napisao(la):
sva sreca da me boli moj nick za negativne bodove.
mislio sam da si malo pametniji.
aj super.
sretno ljudi.
zbog ovog majstora sta nezna za zajebanciju ovo je moj zadnji posjet ovom forumu.
pusic bokic.

:icon_lol:

Eto šta su ovi mladi danas... ni za šalu ne znaju :eek:hno:
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Ma pusti ga vidis da voli svoj nick..jos ga i boli..tesko mu je vjerojatno :D
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
kita je napisao(la):
sva sreca da me boli moj nick za negativne bodove.
mislio sam da si malo pametniji.
aj super.
sretno ljudi.
zbog ovog majstora sta nezna za zajebanciju ovo je moj zadnji posjet ovom forumu.
pusic bokic.

Adiiiiiiiiiooooooo i ne žaliiiiiiiiiiiiiiiii :icon_lol:

(mislim da ova tema skrece sa teme :icon_lol: i da bi je trebalo ugasiti :p)
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Tropico je napisao(la):
Adiiiiiiiiiooooooo i ne žaliiiiiiiiiiiiiiiii :icon_lol:

(mislim da ova tema skrece sa teme :icon_lol: i da bi je trebalo ugasiti :p)

Ma ne treba ju gasit, mislim da tjera gremline
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
kita je napisao(la):
sva sreca da me boli moj nick za negativne bodove.
mislio sam da si malo pametniji.
aj super.
sretno ljudi.
zbog ovog majstora sta nezna za zajebanciju ovo je moj zadnji posjet ovom forumu.
pusic bokic.
He who about sarcasm :icon_lol::icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.