Low budget/wattage micro speaker domaja grow:D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
Dakle,da zapocnem...
Ovaj sam box izradio prije godinu dana , i iz vise razloga nikada nije posluzio svrsi, te sam sada ,kada napokon zivim sam,odlucio isprobati box zbog ljubavi prema prirodi , sa ciljem da uzivam u rastu biljaka , i ako bude srece , zapalim pljugu vlastite trave...ali pod uvjetom da potrosim sto manje novaca ,buduci da mi je ovo vise zezancija nego ista drugo:)
Box je improvizirana drvena kutija ,velicine 33(š) x 40 (v) i 33 (d) , na koju sam nalijepio onu mrezicu od zvucnika da izgleda kao isti:D
Rasvjeta su samo dvije zarulje,al vrijedne:)po 40 watti svaka,jedna plavi druga crveni spektar...
Unutra su dva venta, ali posto lose ventiliraju i ako je box zatvoren temperatura bude previsoka,box je otvoren non - stop, i meni ne smeta...:)



Uploaded with ImageShack.us

Posadio sam 2 x domacice iz neke unknown trave,prije tjedan dana i ovako stvari stoje,za sada sam cak i zadovoljan s obzirom na malu vatažu,nisu se previse izduzile,mozda nesto i bude:)

[IMG=http://img153.imageshack.us/img153/7307/img2730x.th.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Eto to je to za sada,prijedlozi , misljenja , komentari dobrodosli...:)
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Mislim da bi trebao ovo rokat odmah na 12/12 koliko sam skuzio od tih mirko grow-ova inace ce ti biljoze prerast box. Bilo bi dobro i lst-rati i sto blize drzit te cfl-ove. Bit ce ze nekoliko pljugi ako ulozis ljubavi:thumb:
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
spusti biljke, spusti svjetlo, vece posude za biljke, kasnije ce ti trebat jos svjetla tako da mozes vec sad si poslozit u glavi kako ces ih smjestit, LST i kako kaze spawn... bit ce pljugi :sun2:

sretno
 

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
presaditi cu biljke ovih dana,...12/12 su od sjemena...a biljke su nekih 3 cm od CFLa udaljene, ali su zarulje fiksne,tako da moram dizati biljcice...
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Skroz je gotivno.....morat cu i ja nesto ovako pokusat improvizirat na jesen :)) Samo mi reci jesi li neki filter rijesio,ili ces kasnije to sredit ?
 

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
posto box zbog temperature nazalost mora biti otvoren, tako da mu stealth potpuno propada,nema smisla raditi filter...tako da,let the juices flow:D
A inace,ja ventove nisam ugradio u stjenku tog drva,nego sam probusio puno rupica busilicom i na to stavio vent,ali eto,to ne valja,tako da,nemojte to raditi:)
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ako si na 12/12 presadi ih odma u največe posude koje si mislio i samo stavi neku dobru zemlju kao terra magmu ili compo sannu,compo sanna je bolji izbor sigurno ali ako nemaš onda terra magma može!pozz i sretno!
 

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
Evo mali update , biljcice izgledaju zdravo ,jedino je rast malo spor,al sta ces...
Imam i par pitanja...Jeli vrijeme za gnojenje(Imam plantellu list, moze li se time gnojiti ako je na 12-12)?I je li vrijeme za laani LST..?


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Uzivajte:)
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
u pravilu ako si koristio kvalitetnu zemlju nebi trebao gnojiti prije nego biljke dosegnu minimalno 4 tjedna starosti
 
29.01.2009
43
1
8
33
kad se jos malo razgrana.Pojavice ti se nove grane(prvo listovi) u podnozju starih listova(ovih sto se vide na slikama)..te grane uz lst treba da postanu novi topovi..Ovako mislim da nema svrhe jer tih novih listova koliko mogu da vidim jos nemas.
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
mislis ih sad do kraja drzat na 12/12 ili samo dok pokazu spol?

ok je plantela list, a LST mozda cak mozes krenut, imas malo prostora, pa mozda bolje ranije krenuti
 

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
Mislim do kraja odraditi 12-12....Ok znaci za pocetak je ok i plantella list,to onda stavim drugi tjedan...A LST bi mogao kroz koji dan onda...HVala!
 

doSnova

Aktivan Član
12.12.2007
93
14
0
33
www.ajmo-malo.co.nr
pazi na temperaturu, lst odma radi, savijaj sto vise jer u cvetanju isto dosta rastu u vis, pazi da vrh ne dodiruje lampe, izbaci jednu biljku ako vidis da je muska, nikako dve! lampe ti ne trebaju vise u principu ali mozes da doddaas jos ako oces, samo pazi na temepraturu, gledaj da napravis neku saksiju da iskoristi maksimalno prostor, saksija sto veca ali uspeva i u jako malim, nemoj jos da djubris, to tek na 4 nedelji i onda po uputstvu, smanji dozu obavezno, i kad krenes kreni sa djubrivom za cvetanje odma,


odlicno sve, bice 30g!
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
evo vec je doSnova napomenuo ali evo da i ja... ako planiras sa 12/12 izgurat do kraja onda ti ne treba gnojivo za vegetaciju nego za cvjetanje ( plantela cvjet )
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
auuuu, bome je, i to pravi :p

moja sucut, sto drugo da ti kazem :/

a druga?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.