Low ryder2 dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lin

28.11.2007
10
0
0
39
Zdravo momci, prvo jedan zapušen pozdrav iz Ljubljane, i da vas pohvalim malo, sajt i ekipa su vam super, vidim da na forumu ima dovoljno koristnih informacija za outdoor i indoor uzgajanje. Super su vam i ovi dnevniki uzgoja, pogotovo oni koji imaju slike od početka do kraja! Vidim, da vam fali low ryder2 dnevnik i tako sam odlučio, da vam na brzinu napišem i pokažem, kako je izgledao jedan od mojih eksperiment growa prošle godine. A da, još to, nemojte mi zamjeriti ako ne pišem pravilno, stvarno se trudim, da bi me razumjeli :D


Bio sam vrlo skeptičan prvo, jer mi nije bilo jasno, kako od semena do žetve za samo 60 dana? Morao sam probat kako pali indoor, jer outdoor i lr2 nije baš nešto ok. Tako, da sam na na brzinu kupio jeftine stvari koje sam trebao i napravio amaterski grow. Svi znamo da je lr2 autoflower sorta i, da mu zato ne treba 12/12 da počne cvetat. Čak priporučuju za veči yield svetla na 18/6 od početka do kraja, al ja sam rekao »ko ga jebe« i pustio ih na 24/0 :D Tako sam i rešio problem sa temperaturom, da je bila oko 26 stepeni, i nije mi trebalo kupovat radiator ili slično. Svi znamo kolko elektrike troši takva čuda.

Prostor je velik 160cmX120cm i ˝sunce˝ jako 90.000lumna (hps600w grolux). Na početku bilo je oko 45 semenki. Evo i slike sobe, filter, ventilator i vreča zemlje


5.dan


12.dan


17.dan


24.dan
Tako je došao 24.dan i ostale su mi samo još žene. LR2 automatsko počne cvetat kad ima 7 dana, tako da do 24.dana se pokaže spol. Muški prije (cca 17.dan) a žene kasnije (do cca.24.dana). Sada kad znam, da imam same žene, sam počeo vodi dodavat Bloom Complex, Power zyme i Super vit (sve od Hesi).




36.dan
Jao počelo je! :D Sad sam vodi dodao i Phosphorus Plus (Hesi)


43.dan


51.dan
Sad sam ih zalivao samo sa vodom bez kakvih dodatka!


59.dan
auuuuu samo još 1 dan i harvest. Na kraju su ružice bile visoke od 50-75cm. Na jedni ruzici bilo je od 12-29g! Za sve skupa vam necu reči koliko je bilo, jer je bitnije da se zna, da može lr2 u zemlji imati i 30g+. Na hydro može do 45g i više! Ja sam jim malo previše dodavamo fosforus i bloom complex zato su postale malo žute, al nema veze, dale su mi šta sam hteo J


Evo i slike harvesta

Ako kome treba kakva informacija samo pitajte

Pozdrav
Lin
 

lin

28.11.2007
10
0
0
39
na kraju je bilo oko 22 biljaka, posude niso male, za lr2 je posuda od 3l vrh glave! Jedino nije dobro, da u jednoj posudi imaš više biljaka. Bolje bi bilo da ima svaka svoju, al ove su bile najjeftinije i zato sam kupio.

inače imam takve posude


lp
Lin
 

lin

28.11.2007
10
0
0
39
ja sam u posudi od 3,5l na klonu dobio najviše 50g, tako da je ta ok za sve biljke manje od 1m, koje imaju malo vegetacije. ako vegetacija traje oko mesec dana onda ti treba barem 6,5l+ posuda

lp
Lin
 

lin

28.11.2007
10
0
0
39
okus je vrlo jak i super, ako ga pravilno posušiš. a HI? hehe baci te na kauč, upali ti šamar i samo gledaš u zid ko da si blesav :) a miris, jaooo miris je stvarno jak (prejak) slično kao bb ili chronic, a ak47 i ww dosta manje mirise. lr2 ima stvarno jak miris i kad raste, i kad ga imaš u đepu :)

lp
Lin
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ljepo, znaći 2mj su dovoljna za "od sjemenja od pušenja" naravno + sušenje
meni je samo bitno da su LOW ryderi, jer će box biti max 1m visine
miris bez filtera se može nekim osvježivaćem ubit ili je dosta jak u biljke dok cvijeta?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma uzmi snop nekog bilja sta cudno izgleda, objesi ga na strop u sobi i kad se netko bude cudit od cega je miris, samo upri prstom u plafon. Pre visoko da provjere sami, a dovoljno logicno da ima smisla. :))

btw.. jako fini vrt lin.. i smjesan smoke report!
Jel ima toga jos od drugih sorti? Ubaci pokoju sliku u teme namjenjene za to.. nema ljepse stvari za vidit od piiljke na kraju cvjetanja :watchplant:
 

lin

28.11.2007
10
0
0
39
Mislim, da bi bio filter najbolji, jer lr2 hybrid ima jaču aromu nego orginal lr i bas je smrad. Ako imas takav box u sobi ja mislim, da če svejedno malo mirisat barem mesec dana :)
 

lin

28.11.2007
10
0
0
39
u prvom postu imaš napisano:

"Svi znamo da je lr2 autoflower sorta i, da mu zato ne treba 12/12 da počne cvetat. Čak priporučuju za veči yield svetla na 18/6 od početka do kraja, al ja sam rekao »ko ga jebe« i pustio ih na 24/0 :D Tako sam..."

"
Prostor je velik 160cmX120cm i ˝sunce˝ jako 90.000lumna (hps600w grolux)."

Kod mene nije bilo prelaza jer ga i ne trebaš, lampa hps600w grolux
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
evo naletih na topic mozda jer je pri vrhu : D kad ono super...

svaka cast, sto se tice metode uzgoja potaknuo bi te da razmisljass o sortama koje nisu autoflower al takodjer od 12/12 start imaju odlican performanse i do 30 - 40g per plant bas kako si i ti reko.

nice sta rec.