Low stress Cats

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne cvijeta još ništa, rano je za cvijetove. Ne pij kad ti škodi, danas cvijet sutra bijeli miševi:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
i ja sam mislio da je to premalo, ali ako je ovo njegova "mala" lici da cveta, mozda gringo nisi primetio link, jer su pisanija, linkovi i muzicki intermeco poprilicno zbrkani u njegovim postovima, evo fotke

sugestija vlasniku dnevnika, probaj kaciti fotke na ovaj nacin
 

MeGustaMarijuana

Banned
Banovan
31.03.2012
2
0
1
37
na mobu slikano a fotoaparat mi je posuđen ali cvijeta garant

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

nešto mi i nemate iskustva, tucet neodgovorenih pitanja ste ostavili ;)
budemo zajedno došli do odgovora ak ništ :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
moras se malo fokusirati kada pises post na to sto pises, a ne svaki cas neki dodatak nafilovan nekim spotom sa jubetube (skoro svaki post ti ima dva, tri dodatka postu), nije lako pratiti, a ako narod odustane sam si kriv, pogledaj druge dnevnike i vidi kako se vode, inace, kako ces kaciti fotke na forum nema veze sa tim da li je fotkano sa telefonom ili fotoaparatom
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sliku pistila nisam ni vidio od pustog nereda i spama. Spotovi i spam če se brisati ali ne dovijeka:icon_lol:
 

MeGustaMarijuana

Banned
Banovan
31.03.2012
2
0
1
37
jeste vi ludi ili šta je s vama? pa to je moj dnevnik i te pjesme su začin koji ste mi uskratili na silu! prebacite dnevnik gdje hoćete ali ne dirajte mi pjesme molim vas

The Doors - When The Music's Over (LIVE IN EUROPE 1968) - YouTube

---------- Post added at 13:08 ---------- Previous post was at 13:03 ----------

danas presađujem i rotiram ih i slikam fotoaparatom i kačim slike kako nalažete, samo pjesme ne dirajte ili odlazim

---------- Post added at 13:12 ---------- Previous post was at 13:08 ----------

inače te pjesme su za moju radost i rado ih tu slušam pa ajde učinite iznimku za mene, volim vas sve :)
 

MeGustaMarijuana

Banned
Banovan
31.03.2012
2
0
1
37
http://img690.imageshack.us/img690/8194/camerazoom2012042116283.jpg
http://img843.imageshack.us/img843/6024/camerazoom2012042116275.jpg

ne kužim kak se stavljaju a nemam sad snage proučit :) slikano i dalje mobom, otpuštene prije dodatnog stresa za stabilizaciju energije a winamp sam bira pjesme
Metallica - Nothing Else Matters [Official Music Video] - YouTube
;)

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 16:55 ----------

ako razumijete moj govor dajte vratite Shine on you i mudrost.. ništa lošeg samo korisno za vas

---------- Post added at 17:38 ---------- Previous post was at 17:24 ----------

Gerry Rafferty - Right Down The Line - Lyrics - YouTube

i ovo ste makli a ta pjesma mi je super močna

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

evo ga
http://img225.imageshack.us/img225/9758/20120421181656.jpg

vidim da vam pašu pjesme :)
THE FLIRTS Passion [Long Version] - YouTube
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Oprosti ali ne možeš ovako nastaviti pisati dnevnik. Ovo je dnevnik a ne spamerska tema, imaš cijeli podforum muzika. Forum je privatan i biti če uredan jer tu se ne zna šta je dnevnik a šta je muzika.
Kad pročitaš brišem sve šta nije vezano za grow, jedna pjesma se može tolerirati ako ima toliko teksta da se čita dok traje muzika ali ovo je previše.
Također, dovoljno je da slike staviš par dana nakon šta se vide pomaci u rastu i opišeš šta si novo radio. Pročitaj pravilnik.
Hvala
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Gringo, uzalud ti trud :icon_lol:
Gusta, odbrojavam ti, tek toliko da znaš. Do sad si, nakon poslijednjeg upozorenja, dva puta bio bahat. Kako bih sačuvao svoju reputaciju, nećeš bit iznimka i kada mi prekipi, banovat ću te s ovog foruma. :icon_lol:
Čekam 3. kiks
SEVeyesB04_th.gif
 

MeGustaMarijuana

Banned
Banovan
31.03.2012
2
0
1
37
samo malo da si pripalim pa da nam mudrost sama zbori...

---------- Post added at 13:04 ---------- Previous post was at 12:31 ----------

a šta ste BalkanSmoka suspendirali?:b_jump: a pa s vama ću lako :) Green nasmijavas
Pink Floyd - Another Brick In The Wall (HQ) - YouTube
:))

a zlo i naopako zašto kome trebalo,, napravite od ovog blog ili u sve i svašta ili bilo šta, volim vas sve

inače pišem na one key screen keyboard sve ovo i baš sam strpljiv i ne umaram se :)
Dire Straits - Brothers In Arms - YouTube
Dire Straits - Sultans Of Swing - YouTube
Dire Straits - Down To The Waterline + lyrics - YouTube

sad cu cijeli dan preslušavat pjesme na blogu svom ;)
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
posjeduješ neku uvrnutu crtu koja te koci da otkociš.....

ne tresi se,nitko te ne napada,nisi ugrože,popusti malo biti ce ti lakše.....

apsolutno me zaboli hoceš li spamati do ujutro samo ti želim reci da tu energiju pokušaš usmjeriti na nešto korisnije radi sebe,možda je bilo nakratko i simpaticno al brate postaje ultra dosadno
 

MeGustaMarijuana

Banned
Banovan
31.03.2012
2
0
1
37
ha pokušavam bit orginalan pred moderatorima pod optužbom sam i šta da radim jer inače išle bi druge pjesme a ni ne kanim puštat pjesme svaki dan vec za update nepotrebni Green kaže, Bog nas sve čuvao što da drugo kažem

---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:32 ----------

pa i meni je prekipjepelo i jeste dosadan sam i sam sebi zato potražite u svojim pravilima i crtu ljudskosti..sad si moram ispravit raspoloženj zbedirao me ovaj zadnji komentar :(
Chris Isaak - Wicked Game - YouTube
mislim osvijestio si me :) o srce moje raspoloži se
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Ti si puko stari moj :icon_lol: ali neka, ako tebi paše "blogirat" ovdje samo opali, jedino ne znam tko će ti pratit dnevnik i komentirat grow jer se nitko više ne može snać u tvojim postovima.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
MeGustaMarijuana je napisao(la):


a šta ste BalkanSmoka suspendirali?:b_jump: a pa s vama ću lako :) Green nasmijavas

Jao mikiiiiiiiiiiiiiiiiiii :icon_lol:
Znaći, već si letio odavde ccc
Papaaaaaaaa :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.