Low stress training - Kako uraditi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Photo update 7. dan cvetanja
SRECNA SVIMA PRAVOSLAVNA NOVA GODINA !!!!

Bili neki rodjaci pa smo zesce popili... Meni puca glava ne mogu da spavam. Kada zatvorim oci kao na vrtesci...

Nego ja nemam sta da radim pa reko ajde da okacim koju fotku... dosadno mi...

Inace za vreme cvetanja nema vezivanja! Osim ako neki vrh krene prema sijalici... Inace poceli su polako da se formiraju cvetovi... Evo jedne lepe slike jednog vrha(kada se otvori slika zumnite je dok sirina ne bude preko celoga ekrana, tako se najlepse vidi):

evo slike 3 hedica:

Evo slike odozgo:

Evo fotke sa strane:

I jos jedna sa strane:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: super kush

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Photo update 16. dan cvetanja

Biljke napreduju. Dobijaju konstantno prihranjivanje sa svakim zalivanjem. Koristim manju dozu djubriva 5:8:8. Primetio sam da im to vise prija od prihranjivanja na nekoliko zalivanja.

Stvar koja je postala problem je miris. Iz ormana izlazi vrlo jak slatkast miris koji podseca na secernu vunu, penu sa vasara. Ili onaj sirup iz sredine bombone. Kada stavim glavu u box i udahnem imam osecaj da je taj vazduh moguce pojesti... Jos se i Orange bud oporavio i napravio 10-ak hedica pa krenuo da mirise... Kao bombone od narandze :) Prosto predivno.

Po izgledu lista i mirisu i razmaku izmedju internoda mogu da procenim da ova moja domaja je oko 80-90% Sativa. U prevodu: Malo je nezgodna za LST, kao sto su i skoro ciste indice jos nezgodnije za LST. 50/50 vrste su najpogodnije.

Skinuo sam par listova sa dna koji su poceli da se suse zbog nedostatka svetlosti. Srolao, probao i bio razvaljen nekih pola sata. Znaci ima potencijala. Nivo thc-a je dobar ali kolicina u listu je bila mala pa je i kratko trajalo.

Jutros kada sam se probudio i pogledao u box... Glavni vrh najvece biljke je pao pod tezinom. Morao sam da ga privezem. Pas pre neki dan sam napisao u nekom postu da se ne rastu previse. Ipak sam pogresio. Rastu... nego ih ja gledam svaki dan pa nisam provalio. Rastu i izduzuju se i to dosta.

Dakle... Ustajem ja ujutru i vidim ovo:


Morao sam da svazem glavni vrh i to sada izgleda ovako:

Sada je stanje u box-u nesto bolje:


Dobra stvar je da mi se onaj Orange bud oporavio. Bio je na ivici umiranja i onda sam i na njemu primenio LST i guano djubrivo i oporavio se i cak je poceo da sveta. On dobija manje prihrane odnosno skoro i da ne dobija. Evo slike:


Evo i par fotki nekih vrhova... To su macro fotke, znaci nisu hedovi nesto veliki. Najveci je kao palac a ostali su nesto manji. Cisto da ne bude zablude...
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
evo moj haze isto LST 3 dan cvjetanje i već je cjela u bjelim dlačicama





prvi pokušaj
:cool44:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Bravo bravo... Lepo izgleda. Trebao si jos malo da je pustis u vegetaciji. Ali moze i ovako.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Domacica.... Vecim delom sativa. A ono malo zbunasto je Orange bud ili neki mesanac (orange Bud x ???).
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
@Inq

Bravo majstore !! Zašto misliš da je sativa nezgodna meni ovo tvoje izgleda odlično!
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Sativa je neagodna jer ima veci razmak izmedju internoda, brze raste, vrhovi na sve strane... ne mozes da ih svezes koliko rastu... I veca je... ako je pustis da raste... Pa jos nekako ne da da je vezes, uvece privezes a ujutru ona uradila nesto bezveze, zabola vrh prema zemlji. Jednom recju teska za kontrolisati.

Ali nije nezgodnija od indica (ne znam licno ali sam citao). Indica je mala i zbunasta i skoro ju je nemoguce privezati. Ima takvo stablo da se ne moze saviti tako lako... Ali ima i tu tehnike... Stavis joj cist crveni spektar u vegetaciji da se izduzi malo pa je onda privezes i stavis pod plavi.

Naravno ono izmedju su hybridi od 50/50 koji su se pokazali kao najpovoljniji. Baci pogled na sliku onog mog Orange-a. Njega sam privezao samo jednom i dobio 10-ak vrhova. Kao da mu odgovara to. Dok je sativi potrebno 5 vezivanja za isti efekat.

Sve ovo sto sam napisao ne znaci da je greska LST-ovati sativu ili indicu vec da je malo vise posla i da treba iskustva da bi se dobio zeljeni oblik biljke.

Ustvari ova tehnika je kao stvorena za gajenje sativa u manjem prostoru za ljubitelje Celeberal buzz-a kao sto sam ja. Cak se razmisljam da uzmem Thai ili Haze za sledeci grow i primenim LST na njemu...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Photo update 23. dan cvetanja

Guano djubrivo za predsednika!!! Biljka koja je bila na rubu susenja se extra oporavila i u najvece cveta:


Hedovi rastu i morao sam da ih privezem da ne padnu njih 5-6. O mirisu i da ne pricam. Pola kuce mirise.

Inace evo Vrha koji je mnogo narastao:

A pored je fotka kako je izgledao na pocetku cvetanja.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Skinuo sam domacicu. Tek je na jedva pola cvetanja bila. Morao sam. I became a father. Tako da ce u mojoj kuci sledecih 5-10 dana biti mnogo ljudi i rodjaka i ovog i onog a sigurno ce neko i prespavati u sobi gde su mi biljke. A ne bi voleo da neki ljudi ih vide. Sta da se radi... .. Ostao je Orange bud koji je mnogo manji pa cu ga nekako u neki manji box privremeno dok se ne rascisti guzva.

Fotka pre skidanja
A ovo je najveci vrh sa jos par dodatnih hedova...

Jao dok gledam ove fotke razmisljam koliki bi bili hedovi da su se suncali jos 5-6 nedelja...



JEBIGA morao sam... Ali nije ovo poslednji grow... bice jos mnogo boljih.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Kao prvo, cestitam na ocinstvu !!! Bebi zelim zdravlje i srecu !!!

:family1:

Steta za domacicu, RIP ... njoj zelim da bude dobra za pusenje takva kakva je. :icon_wink:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
SVE NAJBOLJE TI ŽELIM...BUDI DOBAR TATICA...NE PRESTROG...NE PREBLAG...
Onako, kao i Orange Bud kojeg gajiš...:bis:

Djetetu od srca želim sve najbolje i da ga roditelji slušaju...:icon_lol::icon_lol::icon_lol:


Vrati nam se što prije...(ako ti je sada gužva) i UŽIVAJ!!!koliko se može...

P.S. Šteta domaćice...ksss:sun2::bong7bp:....

WE ARE FAMILY!!!:family1:

PEACE MON!!!:drink::drink::drink:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
HVALA HVALA... JOJ uguzvi sam... ne pitajte... telefon zvoni na svakih 2 min. Ljudi dolaze pitaju cestitaju... Haos...

Izgleda da cu morati i O.B. da skinem. Probacu da ga spasim ali komplikovano je.

Jedan savet: Ne gajite biljke ako cvetanje prelazi preko termina za porodjaj.

Inace domacica je extra. Dobio sam cist head buzz od 2-3 sata koji ne ostavlja stond. Malo ima cudan ukus ali bice da treba da se osusi kako valja.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
steta za sativu... bila bi extra extra nakon jos malo suncanja.... ali sto se mora nije tesko...
cestitke za ocinstvo!!
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
velike su ti šanse da dobiješ hermića kao i ja ako si mu zeznuo fotoperiod a pogotovo kod sativa koje su inače sklone tome no sad vjerujem imaš i drugih briga:=) i čestitam inq na novom članu :family1:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Čestitam na prinovi Inq,sve najbolje želim



Samo šteta je biljke.Nešto razmišljam,pa zar nemaš tavan ako je kuća u pitanju,trebo si ih na tavan sakriti,ako ga imaš.
Iz suosjećanja i solidarnosti s tobom odrezao sam i ja jednu granu sa vrhom,osušio popušio i unakazio se.
A mislim da to mora da je fantastičan osjećaj za tebe kad se nadimiš a znaš da si postao otac.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.