Low stress training - Kako uraditi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ako mislis da mora ti seci... ali usporice malo rast... najbolje je da ga savijas i vezujes dok ga ne stignu ostali vrhovi.
Ali nije neka fatalna greska da odseces.
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Znaci usporava samo vrh posto bi njega odsekao a one grane tj vrhovi pri dnu rastu sasvim normalno? Ili usporava cela sa rastom zbog soka?
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
ING ili vec ko zana, ajde mi objasnite kako se vrsi presadjivanje kada se radi LST!
Znaci odrezem klon umocim u klinex pusti koren u saksiji od 1L cekam je do nekih 10- 15cm presadil u sakije od 5L i ja mislim da presadjujem 2 nedelje pred cvetanje u saksije od 10L! E sad je problem ako pocnem sa LST-om dok je u saksiji od 5L a naravno koristim saksiju da je povezem, dali bi ja mogao sve da odvezem sto sam do tada vezao pa kada je presadim da ponovo vezem sve sto treba! Ili se odma stavlja u velike saksije posle zakorenjivanja da bi se i stres te vrste izbegao (stres kod presadjivanja)?
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
ING ili vec ko zana, ajde mi objasnite kako se vrsi presadjivanje kada se radi LTS!
Znaci odrezem klon umocim u klinex pusti koren u saksiji od 1L cekam je do nekih 10- 15cm presadil u sakije od 5L i ja mislim da presadjujem 2 nedelje pred cvetanje u saksije od 10L! E sad je problem ako pocnem sa LTS-om dok je u saksiji od 5L a naravno koristim saksiju da je povezem, dali bi ja mogao sve da odvezem sto sam do tada vezao pa kada je presadim da ponovo vezem sve sto treba! Ili se odma stavlja u velike saksije posle zakorenjivanja da bi se i stres te vrste izbegao (stres kod presadjivanja)?
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Tesko da ces to moci presaditi a da ne ostetis biljku jer kada se to razgrana ... ne znam ... probaj ali ...

Najbolje da stavis odmah u 10L da se ne nerviras posle... ili razmisli o double potingu.
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Inq je napisao(la):
Tesko da ces to moci presaditi a da ne ostetis biljku jer kada se to razgrana ... ne znam ... probaj ali ...

Najbolje da stavis odmah u 10L da se ne nerviras posle... ili razmisli o double potingu.

Sto u prevodu znaci? tj sta tacno to podrazumeva? tj kako se izvodi?
Sory ako smaram!
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
A zalivanje u takvom slucaju?
Zaliva se samo kroz staru tj saksiju koja se stavlja u zemlju ili se zaliva i malo po rubovima donje posude tj posude u koju smo presadili?
Razumete me verovatno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.