Low stress treniranje biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ja ne bih savijao nista na početku, neka raste normalno nekih 50-70cm onda montiraj mrezu i krenes lagano sa glavnim vrhom savijanje, kad dostignu i ostali onda savijaj i njih i tako dok ne popunis nekih 80% mreže i kliknes onda na 12-12.

Dosta zavisi i od sorte, koja je povoljna za tu vrstu treninga.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
malo je velik box za 600w+ScroG,ali ajde :thumb:
ScroG je kombinacija svega..znaci svi treninzi su u toj tehnici uzgoja,ako jedan fali onda nije dobro haha
Neki se protive,pa mi lupaju ne slazem se kada tvrdim da sve mora pod zicu haha i mora gospodo,to i je svrha ScrogG-a sto prije popuniti zicu :). Nije greska docekati biljku sa zicom na 4-toj nodi..samo sto onda sve traje duze.Dok su vrhovi pod zicom to se zove ScroG,a kada nisu onda je to ScroG van kontrole.Zica onda i ne treba.
Reflektor je u toj prici vrlo bitna stvar posto imas 150x150 i 600w
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and vojka
17.11.2015
252
118
43
pa to, al kazem, gledao sam da neki ne topiraju nista, nego glavni vrh spustaju i okrecu ukrug oko saksije dok ne popune, a neki topiraju do 4 pita, da razgranaju zbun, ali sam od istih tih izvalio da je tako manji prinos.. a planiram neki quick mass hibrid white widow x critical mass
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Vidi sta je ovaj limun radio DSC00440.JPG pouzdano znam da nije nista topirano,lolipopano i sl. samo je motano u krug,ali i nije najbolja verzija ScroG-a pa zaboravi to :)

Sve je dozvoljeno...igraj se ako ti se ne zuri :)
Prinos,urod..yield u ovoj tehnici iskreno i nije glavni adut..
Ako te zanima maksimum iz biljke onda to nije ScroG
Lolipop je najbolji trening sa najboljim rezultatima :)
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
hazeri mozes mi molim te malo detaljnije pojasniti jer mi nije bas jasno? ovo sto si prethodno napisao da savijam lagano dan po dan, na to si mislio da svaki dan savinem samo po jedan vrh (granu)? ili si mislio opcenito na vrhove koje savijam da ih savijam postepeno (malo po malo)?
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Neznam u kojoj je fazi tvoja biljka.Ali ako pitas edukativno onda pricekas da biljka dode do 5,6 kata,zavezes sa zicom kontra biljku dok glavni vrh nasuprot savijes..par dana pa onda savijes i sporedne vrhove,a sve to radis u svrhu dobivanja vrhova na isom levelu.A savijas vrhove kako ide grow..vidis gdje treba,oblikujes doslovno kako ti hoces u skladu sa prostorom boxa:)
Stranica growweedeasy..guglaj lst.Tamo ide sve korak po korak iako imas sve na Vutri:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
ajde budem usliko...kad dodem doma s posla oko 4, ali mislim da jos nije vrijeme, dvije polarne su u pitanju. Pokusat cu ti ovako docarati:), a kad se vratim posaljem i sliku. Znaci prvo su kotiledoni, slijede oni ovalni listovi, pa 1. kat, pa 2. kat i zatim 3. koji se krenuo otvarat
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
hazeri sry sto kasnim, ali biljcice je trebalo zaliti, sve sam ih fino napojio, evo ovo je polarna1 koja ima problema od pocetka ali se oporavlja: IMAG0237.jpg IMAG0238.jpg
a ovo je druga polarna ljepotica: IMAG0242.jpg IMAG0243.jpg
I ako mi netko moze sto prije odgovoriti bilo tko, napravio sam novi problem :grrr::fuck:dok sam zalijevo ovu drugu ljepoticu slucajno sam rukom okacio onaj jedan od kotiledona i on je onako samo djelomicno napuknuo, ali nije se odlomio nego se samo onako prorez vidi tu gdje je napuknuo...znam da to biljka poslije odbaci ali hoce li biti problema zbog toga? Dajte molim vas sto prije odg. poludit cu to mi je najlijepsa curica trenutno HVALA!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Ništa joj neće bit. Ako baš želiš možeš na livadi ulovit puža i namazat njegovom slinom ili ako imaš mozes stavit malo voćarskog voska na prorez .kotiledoni ti više ne služe ničemu i biljka bi ih sama odbacila čim bi izvukla nutrijente iz njih, slobodno taj kotiledon odreži sa škaricama, tako će prorez brže zacijelit.
Samo opušteno
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
hvala triptanik:thumb:, tako sam i mislio ali reko da pitam iskusnije da budem mirniji...a sad odo se napokon izgustat:spliff:i oprostite tek sad vidim da sam opet postavio pitanje u krivoj temi ali panika me ulovila hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank