Low wattage mini grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
E drug, koje su ovo vrste.... mnogo zavisi i o odabiru vrste (bas extra izgledaju.... )
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
@Inq

LST je bio u planu ali sam odustao jer nemam dovoljno mjesta,a imam klona ove biljke koji traži prostor i svjetlo.LST će raditi drugi put.
Envirolite sam kupio na http://home-garden.search.ebay.co.uk/envirolite_Home-Garden_W0QQfkrZ1QQfromZR8QQsacatZ11700 platio oko 20 E lampu(sad se mogu naći i jeftinije.)Poštarina platio oko 15 E po lampi(ako me sjećanje ne vara)+carina.


@Bezze_Sa
Vrsta je-Northernlights # 9
Reflektor je savinuta lesonit ploča.Za 2 envirolite ili 150w hps nema problema što se temperature tiče.Za veće lampe ne garantujem,prepostavcljam da bi mogao podnijeti i 250w.U svakom slučaju nije za veće lampe zbog njihove temperature.

A sad na biljku.
Skinuta je pedeseti dan cvjetanja po mom računanju.Izgleda da sam kasno počeo računati cvjetanje jer je biljka bila pravo zrela,gotova.Inače treba da cvjeta 55 dana.

prije berbe


nedostaju neki vrhovi



trenutni grow zbog kojeg sam odustao od LST-a.U pitanju je klon dotične biljke u 20l kanti i iće do kraja samo na 150w HPS,bez envirolite
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
MaxMarica je napisao(la):
da da da ..... smoke report :)

DA DA DA...sad svi skupa jedan po jedan maxmarici kitu u gubicu. Pa sinko gledaj datum zadnjeg posta!!! evo ti rep -. hahahahahaha
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
MaxMarica je napisao(la):
da da da ..... smoke report :)

DA DA DA...sad svi skupa jedan po jedan maxmarici kitu u gubicu. Pa sinko gledaj datum zadnjeg posta!!! evo ti rep -. hahahahahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.