Low wattage mini grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ne kažem da je sad EXTRA, EXTRA i NAJ NAJBOLJE, ali s obzirom na cijenu (jebga, nemaju svi monete za nabavku MH sijalica, pa kasnije (što se mora) i HPS... kažem da za male pare dobro se može vegetirati sa ovim refl.
Et' dosta više fakat o njemu....
Poèeæu ga sanjati :) :lol:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
19 dana cvjetanja


@hsrt
pašæe neki èaj ili sl. :p

@Inq
O fosforu sam posebno vodio raèuna kad sam pripremao zemlju.S obzirom da je biljka mala(60cm) a saksija dosta velika,mislim da oko njega nebi trebalo biti pretjeranih problema.Treba imati u vidu i to da raste pod svega 150w tako da joj i potrebe za hranom nisu tako velike.-(Ovo nije savjet veæ samo neka moja razmišljanja(baljezganja),ni sluèajno ih shvatati ozbiljno ili uzimati kao savjet!!!)
Pa èak i da ostanu koliki su sada-ja zadovoljan 8)
Dok ona druga(mali mutant)je prièa za sebe.On je posaðen iz zajebancije,služio i služi za experimentisanje a uskoèio je u box igrom sluèaja. :watch_plant:
:leaf_blunt: :hippy:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Treba imati u vidu i to da raste pod svega 150w tako da joj i potrebe za hranom nisu tako velike.

Nije baljezganje... tacno je... Sa vise svetla biljke brze i vise rastu i treba im vise hrane... Logicno razmisljanje...

Nego mnooogo lepo izgledaju biljcice... Odmah se vidi da si se bas potrudio. A i dosta znaci dobar "strain". Sledeci grow definitivno uzimam nako fem. seme...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Fino, fino....biæe finog uroda, još da si ih rezo prije, bilo bi više takvih vrhova... :) :lol:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
sinoć sam žrtvovao malog mutanta da bi njoj omogućijo više svjetla i bolju ventilaciju



visoka je-neki cm preko 65
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Izduzila se preko 15 cm od pocetka cvetanja... 'el tako? Moje se izduzile jedva 1cm za 2 nedelje. Mozda zbog gomile vrhova... pa ako se sabere sav rast bice 15-20 cm sve ukupno u visinu. hm...

Inace lepa je... Nego kakav je taj mutant? Si probao ?
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
daj mi reci koliko si biljkica ugurao pod te tri neonkice... pokusavam napraviti neki "ekonomični" vege box pa skupljam informacije...

zahvaljujem...
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Trenutno 6,što je ok dok su male.


Za 3 biljke do nekih 25 cm visine je sasvim ok rasvjeta.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
koje su ovo neonke na slici, ja sam ogranicen prostorom na one od 60 cm znaci 18W.... stavio bi 4 komada cool whtite, sto kazes hoce to bit ok?
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
@b r a i n c h i p

Neonke su 3 x 60 cm 18W.
4 će ti biti sasvim ok,samo ih sabij i montiraj neki reflektor pa možeš s njima gajiti biljke do nekih 30 cm visine.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
zahvaljujem, tako sam i mislio, napravio sam sam reflektor od nekog poliranog lima, ko ogledalo je... samo da to montiram i u pogonu sam :)
privremeno su pod jednom cool white... 3 - 4 dana stare tako da im je ok... ceka ih karijera pod neonkama, za sad im super ide...

makro fotka

na koliko si ih sati svjetla drzao pod neonkoama 18, 20, 24..?
BTW opako izgleda ta tvoja biljka... ima da ubija :)
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Pre tri dana ona dobi društvo u vidu jedne envirolite lampe i tri biljčice.U pitanju su njezin klon i dve sative s kojima planirah LST ali odustah te se odlučih za čuveni stari indijanski metod (o podmladtku nešto više drugi put).


 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
PRELEPO..........................

Sto neces LST?

Gde si kupio Envirolite lampu i koliko si platio? Cini mi se da si rekao e-bay... koliko su kostale a koliko postarina...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
b r a i n c h i p je napisao(la):
koje su ovo neonke na slici, ja sam ogranicen prostorom na one od 60 cm znaci 18W.... stavio bi 4 komada cool whtite, sto kazes hoce to bit ok?

Ma naravno, još stavi ih na 24/0 (samo isključi kad zalijevaš) coolwhite možeš maksimalno primaći biljkama...znači 5mm udaljenosti, i svaki dan kad pregledavaš tako dižeš... Ja sam jednom ostavio 3 dana, i ona je digla vrhove listove komplet oko neonke!!!!... sjebo se... :) baš ko što reče Vanzemaljac, možeš ih komotno koristiti i do 30cm...
Još ako odmah staviš u veće posude (manje zajebancije sa ph) ima da se fino razvijaju... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.