Lowrider set up

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.07.2019
2
2
3
46
Pozdrav,

Novi clan, pa se izvinjavam ako nije mjesto za temu, naime nalazim se u hr te nakon 10ak god aktivnog pusenja odlucio sam krenut u neki svoj uzgoj. Malo sam citao istrazivao kako sta ali nikako da pronadjem sve sto me zanima pa evo da pitam ovdje...

Znaci imam jedan ormar te u njemu slobodnog prostora 50x50x80cm visina je 80, kako sam jos u kuci sa starcima htio bih nekakav ajmo rec stealth box, tih i da se ne sire mirisi...

Sto se same biljke tj. sjemenki tice trebala bi mi neka lowrider autogrow sa sto kracim razdobljem from seed to smoke... ali opet da ne smrdi previse...

Znaci trebali bi linkovi di sta uzet, i neki tutorijal...

Npr. Vidio sam neke gelove koji upijaju smrad...
Znaci trebalo bi mi sva oprema i objasnjavanje malo...

Vidim da ima nekakvo mentorstvo pa bih zamolio ako koji mentor naidje na ovu temu da je upoznat s lowriderima i ostalim navedenim gore a ima volje podjeliti svoje znanje neka se javi...
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Pozdrav, za taj mali box, najbolje ti je ići sa CFL rasvjetom i sa jednom biljkom, pa ju treniraš/razvlačiš (LST), sjemenke ćeš morati sam izabrati; gledaj sorte koje su većinski Indice i da su što nižeg rasta...naravno potrebna ti je i ventilacija nekakva za cirkulaciju zraka, u vodičima ćeš sve pronaći :thumb::
https://www.vutra.org/threads/jednostavan- vodič-za-low-budget-uzgoj-sa-cfl-sijalicama.14835/
...detaljnije o ventilaciji, rasvjeti, zemlji koja se koristi, a koja ne, itd...
...kad malo proučiš, javi se jednom od mentora, samo obavezno prvo pročitaj pravilnik ;):
 
Poslednja izmena:
28.07.2019
2
2
3
46
E bas to kako marijofil kaze, budzet mi do 1000€, znaci link za box sa lampama, ventilatori, zadnja stranica ormara je skinuta, koja zemlja, aditivi? Ako trebaju, i sjeme..i thats it samo pazit na sto vise stealth da bude, tisina i smrad. Zato i spomenuh te smradoupijajuce gelove..
 
  • Haha
Reactions: Badi and Jojoman

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kad bi ti neko odgovorio na sve to sto pitas vise bi mu se isplatilo da napise knjigu. iscitaj teme koje ti je sugerisao badi pa ako nesto konkretno nije jasno pitaj u adekvatnoj temi. pri vrhu stranice imas nase sponzore, za seme, opremu, djubriva. nista vise nema da se pise u ovoj temi, sve je napisano na forumu. lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.