Lowryder 2 - hydroponic (grow report)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0


LOWRYDER II
- zaista ne razumijem zasto ovu vrstu zovu LOWryder. Mozda radim nesto krivo, ali ove biljke meni nisu ispale nikako low.

Vrt s 4 Lowrydera II


Rasvjeta: Sylvania Grolux 400 HPS sa reflektorom ... 18/6 rezim kroz cijeli grow

Biljke su stare cca. 5 i pol tjedana.

Hidro uzgoj - 2 bubblera (2 biljke u svakom)
Gnojivo: Canna (Vega i Flores za tvrdu vodu)
Voda: vodovodna, odstajala 24 sata prije koristenja, PH reguliran

Biljke nenormalno rastu u visinu i razvijaju vrlo jake bocne grane.
Korijen biljke je zdrav i razvijen.
Vrhova ima mnogo, kompaktni su, ali nisu pretjerano veliki.
PH i EC vrijednosti su kroz cijeli grow u skladu s tablicom proizvodjaca, tako da tu nisam zeznuo ni malo.

U istom boxu, sa zemljom bih odgojio 4 lijepe biljke normalne visine, s par komada lijepih debelih vrhova.
Sada ispadaju visoke biljke, s hrpetinom manjih vrhova.

Nisam koristio tzv. bloombooster niti aditive za razvoj korijena.
Mozda je to i stvorilo "problem".
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ja mislim da ti je to zbog svetla,jer ti je od samog pocetka svetlo bilo dosta podignuto od biljki i one su se izduzile.
Ali bolje neka ti kaze neki iskusniji clan ja se ne razumem toliko bas...meni izgledaju fino za razliku od mojih :rofl:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hehe,LOWRYDER:rofl:
Kako god,meni se više sviđaju ovako!
Možda su išle visočije jer ih nisi drža na 12/12 pa su imale previše svitla pa rasle...
ma samo bubetam.Samo neka rastu tj. nek se punu hedovi.Gnjojiš ih u cvjetanju sad?
Cool je šta se sadi na sve strane,očekujem još puno toga ove godine!
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
mislim da ti je do rasvjete jer je bila podignuta,ja sam imao isti problem prije 2-3 mjeseca...na kraju nije bio lowrider....prije LONGrider....ali svjetlo u potpunosti..


osobno..kad sam stavljao cfl zarulje blizu listova od pocetka,stvarali su se mali listovi ,biljka je bila jako grmolika ,a u slucaju kad su zarulje bile dalje,biljka bi se vise izduzila.ti si vjerovatno stavio rasvjetu puno vise zbog temperature i tvoje su se jos vise izduzile...
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Svjetlo sam podizao kako su biljke rasle.
Dok su bile sasvim male, drzao sam razdaljinu od 50-60cm, a kako su rasle, udaljenost od lampe sam smanjivao.
Sad je lampa dignuta do kraja, a one jos rastu, pa ih moram savijati.

@ Greenpower1: gnojim ih tokom cijelog growa, samo zadnjih 2-3 tjedna potpuno smanjim koncentraciju gnoja na minimum.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
:icon_lol: kakav je tek highrider

rodjače to je sativčuga teška
odakle ti to sjeme i ko ti je rekao da se tako zove,neko je tu pogriješio

koliki ti je ppm ?
sledeci put vodu kroz filter ako nisi
i ne dodavaj nikakvo gnojivo zadnjih neđelja
voda profiltrirana,ona hranu iz listova uzima pred kraj
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Rekao sam ti ja lepo mngo ti je pola metra od biljke tako je teras da se samo izduzuje i da bude tanan...ne znam sada sta da radis guraj tako kako ide pa ce biti necega,i meni ne lici na lowridera,kada uporedim sa Che-ovim lowriderima ali o5 tek sam pocetnik i ne razumem se u vrste biljaka.
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ma skuzio sam ja brate da se one vole izduziti.evo imam jednog vani vec neko vrijeme...jedino sto mogu reci da ima sigurno nekih 80-90cm u visinu.

:)

a sto se ovih tvojih tice....gledam slike,i znas...ne izgledaju oni meni kao lowrideri..ne kao oni koje ja imam u boxu zadnjih godinu dana...

jesi ti siguran da je tzo pravo sjeme ?? :)))))))))
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Meni je to isto sumnjivo ali ako je autoflowering još je i bolje da nisu low rydery bit če više uroda hehehe samo ti piči krasno to sve izgleda!
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
a gle ovu razliku ....

evo moj vrh...

dsc01886.jpg


prema tvojoj slici ja bih rekao da imas minimalno jos 20 dana.
meni je tak izgledala u 40-45 danu.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
što god bilo to je dobro ne kupujete smeće i vježbate
a finese kasnije malo
sledeći put sve bi trebao drugačije ali ti je ovo dobro iskustvo

nego koliki ti je ppm vode?