Lowryder #2 - PC GROW - CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
Sto se tice zarulja, uzmi si philiphsove CFL 23W 4 crvenog spektra (827) i 2 plavog (865) tako da prvih par tjedana imas 3 i 2 plave u boxu, a poslje kada pocme s cvjetanjem, jednu plavu zamjenis sa jos jednom crvenom... preporucam ti da nabavis i neki reflektor za zarulje ili ga napravis sam...
 
16.02.2009
12
0
0
35
FreddyF svaka ti čast! ljepi dnevnik i sam sam se zbog manjak prostora odlučio na pc-grow a sadit ču isto lowryder#2 tako da su mi tvoje informacije puno pomogle.

i kako napreduju imaš več kakvu noviju fotku?
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
prvo, hvala na pohvalama svima, evo mali update...

dan 37 od klijanja, u 6. tjednu, napreduju sasvim fino, naivno sam mislio da ih mozda necu morati savijati, ali u par dana samo su toliko narasle da sam se jako namucio s LST-jem. Prvi put ga radim, kao i sve ostalo, i da ga moram sada ponoviti sigurno bi ga bolje izveo... glavni vrh sa #1 je bio toliko krut da sam morao malo "lomiti" granu i stavit je u horizontalu... racunam jos minimalno 3-4 tjedna do berbe, barem za #2...

#1


#2


Evo kako izgledaju u boxu:



Gnojim ih svaki peti dan sa 500ml, i 2ml FosforPlus na 1L... malo sam ju strimo ali jos uvijek ima dosta ovih velikih listova... htjeo bi ih poskidat, ali se bojim da joj nebi skodilo!???
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
pa probaj te veće listove sta ti smetaju ne slomit ih dole nego ih presavinut dole da propusta svijetlo na dole ... ono mislim da je to puno bolja opcija od kidanja... a opet sada to su vec finese...
svaka pohvala bas ti ljepo izgledaju... i nemogu vjerovat kolika je razlika tj koliko moja biljka kasni (iako je sativa) za tvojom u visinu sirinu i sve skupa... :(
sam udri dalje!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja bi isekako malo lisca al to sam ja ...
prelepe su al prelepe ...
vecina ljudi nebi sekla al ja to uradim kad vidim da je lisnata, bolje sad nego na kraju izredis sad i onda ako treba al nebi trebalo onda do kraja.... mada sam ja svoju 3 puta redio :) fora je u tome sto sam skontao valda dobro,, da pod stednim vise lisnate mase dobijes al to nije pravilo al ja sam to skontao, pa ako proredis bice jos lisca i ako neproredis bice + to lice jos :) kontas ... radi kako hoces ili sacekaj jos ljudi da ti objasni...

isekao bi to liste sto je na stablu pod granama kao prvo pa onda ono sto malo smeta ostalo malo iskrivis trudi se da dobije sto podjednako svetla cela biljka i bice ok, samo nemj da je obrstis skroz :)
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
43. dan od klijanja, 7. tjedan curke napreduju fino, primjetio sam da vise ne rastu, skoro vec tjedan dana, samo se vrhovi i pistile razvijaju... #1 su pistilice vec pocele tamniti, sto kod #2 jos nije slucaj... zaljevam ih svaki 5. dan 500ml PH 6.5/7 sa hesi f+ 1ml na 0,5L svaka, i međuzaljevanje 2. dan nakon gnojenja sa 200ml + 1ml peroksida. Vlaga je zadnjih tjedana niza, oko 30-40% otkad sam izbacio ovlazivac, temperatura standard, 19-30°. Evo i fotki...

#1




#2




malo close-up ;)


zajednicka


i jedan pokusaj panorame za kraj... nije uspio al mi zao da ga ne pokazem :rofl:...
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
35
Uf.....Odlicno to izgleda....Super!!!nego,Kako kanis osusit bilje ?Water curing ti pada na pamet :D?ili standard?
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.680
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
lijepo ...jako lijepo
malo sam se zagledo i zoomiro ...trichovi su u pocetku ... malo zumiraj ove close up slike i pogledaj u kojem si stadiju ...meni se cini da su jos uvijek prozirni ..iako ima i mutnih....
inace samo pohvale ...jako uredan grow

ispuni mi zelju i stavi nesto pokraj njih ... za usporedbu
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
@ Ivory - water definitvno, jer cu ih gnojit do samoga kraja, a i volim lakse dimove. Nesto malo cu osusit klasicnim nacinom cist za probu... tnx za pohvale!

@ Haze, sorry, uvijek se sjetim da sam zaboravio stavit nes za usporedbu, tek kad je update gotov, budem sljedeci put, ima jos vremena za triche, jos minimalno 10-15 dana ce bit pod svjetlom za #1, dvojka malo kasni od klijanja tako da ce ona i duze... pozz
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Pozdrav.

Sjajan dnevnik. Obožavam PC grow-ove. Sa nestrpljenjem čekam novi
update. Majka priroda nagrađuje sve one koji se sa ljubavlju brinu o njezinoj
dječici, tj. djevojčicama. Freddy rulez kao i ostali dečki koji se trude ovdje
nama pokazati kako se priroda može rascvjetati i u tehnološki zatvorenom
prostoru. Dal možda razmišljaš nešto drugo ubacit osim Low-a u svoj box?
:sun2:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Kad gledam ovo...obuzme me neka toplina oko srca...

eh da :)

predivno
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
dan 52 od klijanja... 8. tjedan... danas sam ih nakon 3 dana opet zalio sa pola litre i prihranom, sto cu uraditi opet za koji dan... curkama je jos ostalo jako malo do kraja, a ja nisam bas zadovoljan sa prinosom, pa cu ih malo boostat sa gnojivom, tko ih sljivi, i tako ce na water poslje... jucer sam ih malo posisao, ali vjerujem da sam ostavio jos dovoljno listova da im nebude problem... sada donji cvjetovi dobivaju puno vise svjetla.... skinuo sam par cvjetica i jedan manji bud te ga posusio malo fenom i ostavio 24 h na zraku... ;))))))

zajednicka...



#1




2#
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
da, skoro sam zaboravio... hvala Che, tvoj dnevnik je bio jako veliki poticaj za mene... mozda otud ta toplina...

@ Gilgamesh, za sada ne... zapravo, nemislim nista drzati u njemu u skoro vrijeme... mozda cak do jeseni...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
lepo je to mnogo sad kad se napunpaju malo bice to ok..moja je pocela naglo povecavati hedove kad sam poceo vise gnojiti al ja sam to malo ranije uradijo mada lepo je to ...
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
bas je ljepo vidit tak ljepo bilje u tak skromnim uvjetima.... :)
super ti ovo sve....
uf sam nemoj se zalit na prinos kuc kuc u drvo....
vid sam mene :D ocekivo min 20g od limuna a sad bi bio presretan da imam 5g suvog (msilim za jedan ipo mjesec)
nemoj se bedirat...
pogotovo prinosima...
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
dan 60, deveti tjedan... zaljevam ih svaki/svaki drugi dan sa duplom dozom gnojiva vec tjedan i vise. prebacio sam svjetlo sa 18 na 14h, prvenstveno zbog toga sto strasno mirise dok su svjetla upaljena i tesko mi je prikriti mirise... neznam, ostavit cu ih jos koji dan, mozda i tokom sljedeceg tjedna, ili...!? bacite oko pa dajte koji savjet...




#1


#2



 
05.03.2009
38
5
8
35
kolega... SVAKA ti čast... prekrasne biljcice.... jedva cekam da mi dodju lowryder #2 da krenem i ja...
obavezno moraš reč smoke report :) .....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.