Lowryder #2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.04.2008
3
0
0
48
EVO LEP POZDRAV SVIMA! EVO DA MALO POGLEDATE MOJ UZGOJ LOWRYDERA#2! IMAM OTPRILIKE 60-80 KOMADA! 8 TJEDAN/8 HARVEST TIME!:maryjane:
watch
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
super i ako nisam pogledao,okači fotku ovde i ne otvarajte 3 posta sa istom temom!
sretno
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
a zasto na ju bitou tamo desno gore pise:
Added: January 14, 2008
Hy here is 60x Lowryder #2, they are 7 weeks old and 1week to
harvest
! Enjoy & keep it green my friends;=))
a on prica imam, kao sad imam...
brijem da decko nije lowrydera imao niti u San Andreasu..
al mu je kita bila veca tih dvije i pol minute... :)


biljke jesu lijepe. cije god bile.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
daleko od toga da ovakvi grow setup-i ne postoje na našem području ex yu (vidio i veće da se razumijemo ) no i ja bih također rekao da ne vjerujem bez neke potvrde . bez ljutnji i to al pošto nije bilo nekog dnevnika ovaj youtube clip može biti samo jedan pokušaj fejkanja.
PS: i da stvarno to imaš oprosti al ti mora da nisi baš nešto inteligentan što se time okolo hvališ
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
pa možda i nije fejker, šte, evo u svome "trace fejkers" programu vidim da lik ima 29 godina, živi u sloveniji, bavi se sportom ( :D ) međuostalim

sorry ako su informacije štetne, mogu pobrisat, ostale informacije nisam napisao, ovo je onako harmless
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ma svačija iskustva su dobro došla,potrebna i hvala tom dečku ali samo nek okači fotke,ako želi okačit film -momci su odradili super posao sa vutra.tv...tamo spada video material...

Od početka postoji pravilo sto manje linkova...

Inače se na području bivse Yugoslavije dosta radi na veliko i pro... Čak su jedno vreme semenke jednog velikog priznatog/cenjenog brenda bile radjene ovde... su svi momci več u prdekani!!!
Srce me zaboli jer obična sirotinja misli kako je sve oko vuje kult,cool people,.. ali nažalost je to vrlo profitabilan posao!!!