Lowryder Dwarf Mix, CFL grow (#2)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
evo vidiš da je vrijedilo čekati.većinu toga šta sam pročitao je bilo 48h,možeš više al ne manje.u slast!pozz
 

stoney

Finally, My Mother Has Join(t)ed Us. Happy AF
12.01.2010
110
7
18
Uluru
Lol!:))
upitnik??? je napisao(la):
hehehe lud si totalno hehehe
bacit kroz prozor i onda trka za njim i vrištat dok nepadnete na zemlju.
Koji bi to naslov bio u crnoj kroniki možeš zamislit.
Ubio se tip sa nekim saksijama cvjeća hahahaha
nebi joj trebalo biti ništa koliko znam ti kao da živiš u california pa tako malo pala temp sa otovrenim prozorom za sat vremena.
Kod mene bi pala ja mislim na 0 stepeni kako je hladno vani.
A koliko ti varira temp.. Kad nije upaljena lampa ja mislim da je teško sada držiš bez lampe na 10 stepeni manje nego kad je upaljena .
Oću reć ako ti je pod lampom na 28 onda je bez nje sada u ovoj zimi koja je max 20-21 kolika ti je i bila ovo sat vremena a taman se dokopala malo čistijeg zraka još.
Pa sudeći po tom vidiš i sam da nebi trebao biti neki stres tih satak vremena i 7 stepeni razlike.
Ako te baš frka onda joj otpjevaj neku pjesmu ali nemoj da bude cajka jer će se pobunit onda t:sick:eek:talno i doživit pravi stres.....
:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
stoney je htio nešto reć sa ovim replay.... ali nije bitno....
Brale biljke su ti pravo pravvvvoooo dobre.
Ne čine se velike ali ukusne su koiliko mogu vidit sa slika.
Šokiraj je u mraku heheheh ono prepadneš je i onako se furamo oko njih kao da su prava živa bića.....
Malo se zezam šta mogu naduvo se ove svoje pa veselje naravno + ove slike koje sam vidio od tebe sreći nema kraja...
Svejedno manje više kako ćeš to izvesti u biti 48 ili koliko sati to je baš osjećaj koji ovisi od tebi.

Još jednom svaka čast za biljoze....
 
12.11.2009
42
8
0
36
evo susenje je zavrseno (valjda) i trenutno su budovi na zalijecivanju (curing). nije puno ostalo nakon susenja, mozda 10-ak grama najvise, al kvalitet je bitan. evo par slika, a obilan report zajedno sa smoke reportom kad dodje vrijeme da se srolla blunt. :icon_lol:

 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
:hehe: bravo,koliko toliko tvoje je...sada ti ostaje samo da uzivas:leafblunt: ....do sledeceg narastaja. + from me
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Hahah najaci je text na novinama :rofl:...
Lepo svaka cast,sitno ali dinamitno :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
+
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Nema puno al je sigurno slatko !!
Da te pitam dali smrdi jako ??
Inače +rep za uspjeh ! Svaka čast majstore ...
2.gif
 
12.11.2009
42
8
0
36
hvala, hvala, hvala, hvala.

prelijepo mirise ona desna a lijeva smrdi (ne ruzno, samo jako) :D
moze li mi neko malo docarat, ako se dogodi slucajno, kako da prepoznam budj? jer ako ne prepoznam na vrijeme...
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44


U tom slucaju ja bi skinuo djelove koje je zahvatila plijesan, i pod hitno pokusao spustit postotak vlage na sto je nize moguce u growboxu da ne zahvati i ostatak biljke.. dakle prilagodi ventilaciju malo bolje.

Al kao sha rekoh.. ubrat 4 dana ranije nije nikakav problem.. jedino sta ce ti high bit malo vise sativast/cerebralan, a manje ce do izrazaja doc body high nego sto bi to bio slucaj da pustis do kraja.. meni osobno to cak i pase. post od elefanta.postoji ti još jedna metoda a to je odstranjivanje sa alkoholom i štapićima za uši. jednostavno skidaš plijesan sa vrhova.pokazana dobro.pa ti vidi, pozz
 
12.11.2009
42
8
0
36
cekaj cekaj. Nemogu da vjerujem. joooj hahaha, pa jesil ti uopste skonto da sam ja to davno ubro i posusijo i da se sad budovi curaju u teglama? I interesuje me ako se na budovima pojavi budj, kako mirise i kako izgleda? Znam sta mi je radit ako se pojavi samo neznam kako da je primjetim, kontas?

btw, sta mislite isplati li se sadit neke normalne vrste koje nisu autoflowering, pod ovim cfl-ovima? Mislim, mjesta ima, zemlje ima, sve ima samo kontam kolko mogu postic sa CFL?
 
12.11.2009
42
8
0
36
cekaj cekaj. Nemogu da vjerujem. joooj hahaha, pa jesil ti uopste skonto da sam ja to davno ubro i posusijo i da se sad budovi curaju u teglama? I interesuje me ako se na budovima pojavi budj, kako mirise i kako izgleda? Znam sta mi je radit ako se pojavi samo neznam kako da je primjetim, kontas?

btw, sta mislite isplati li se sadit neke normalne vrste koje nisu autoflowering, pod ovim cfl-ovima? Mislim, mjesta ima, zemlje ima, sve ima samo kontam kolko mogu postic sa CFL?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Sto dupla poruka,brisi tu jednu!!
Nego ostavi ih u tegli ako su se lepo osusili dok su bili van sada curing...otvaraj samo par puta u toku dana teglu i malo je protresi da donji hedici izadju gore,obicno se stvara budj kada se hedovi dodiruju i kada je jako vlazno uostalom trebao bi da osetis onaj ruzni ustajali vlazni miris ako dodje do toga nebi trebalo :)
A sto da ne probaj nece nista da te kosta ako vec nemas neko drugo seme,zvekni neko unknown seme i pici...mozes ti to :D
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
da baš to sam skužio,jer sam mislio da si jednu izvadio, a drugu ostavio još unutra. sorry my mistake.nemoj se odma ljutit ako neko pokuša da pomogne makar i bio malo out:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Svaka cast..za prvi put dovoljno.Ali evo moj mali savjet. Kupi ponovno lowridera,za mala mjesta je savrsen,stavi jos ako mozes hps bar od 70w nutra.i dobit ces savrsenstvo.Ja izvlacim preko +30gr svaki put na svakoj stabljici.Stavim 3 komada i izvucem sve ukupno 120gr. nakon nekih 65-70dana.Pusti extra tjedan...da se hedovi stvrdnu.Savrsena je za pusiti i specifican miris ima.

Ti si se potrudio,nema sta.S vremenom i skuzis svakojake 'fore i fazone' ali sve u svemu,smo dobra rasvjeta i to je to.Vlagu nisam nikad pogledao u zivotu,temperatura mi padne na 9 stupnjeva (sto je strasno) pa onda odlucim da stavim 24/0 jedno vrijeme..pa je gnojim sa gnojivom,pa sam lijen uzeti ph metar i sve kak se spada,pa tjedan dana obicna voda...i tak to...i onda na kraju na toj istoj biljci dobije +35 gr. i ostanem puf :)

a u cemu sam dobar bio? samo rasvjeta... imam prostor 20cm sa 60cm i visina 60 a nutra cca 10 000 lumena... znaci neki gornji makisimum iskoristivosti.


Koliko mozes postici..jako puno.Samo dobro sjeme,znaci lowrider #2 po mogucnosti.ne ide jako visoko a daje :)

na slici ,skroz lijeva ...nekih 15dana prije kraja.sva ispigana,ali ona daje i daje ... cak sam i vrh uspio slomiti,zalijepio selotepom (veliki LOL ) i on je nastavio rasti :) :) :)


dsc03431v.jpg


stoga samo naprijed,drugi put ce biti jos bolje! strpaj jedan hsp 70 medju te i do jaja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Teglica_Unka
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.