Lowryder Dwarf Mix, CFL grow (#2)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
povecaj vlagu a mislim da nije sigurno drzati mudonje osim ako ti ne treba polen,rijesi ih se odma da polen ne dodje na zenke,to ti netreba pozz
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
kolko treba muskoj biljci da joj(mu) sazrije polen i da bude spreman da oprasi drugu biljku, odnosno kolko mogu bez ikakvog rizika drzati muzijake u boxu sa dragocjenim djevojkama

U samo jednom danu muško jaje iz neprimjetne kuglice može dozrjeti i oprašiti biljku ...

20-30% relativne vlaznosti zraka. Jel to kriticno il nece pravit ozbiljnije probleme?

Drži boks čistim i probaj povečat na 40-50%, u protivnom bi niska vlaga mogla privući majte i sl.
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
lijepo izgleda....i prema ovoj visini,mislim da imaju i vise nego dovoljno svjetlosti,jer vole se oni izduziti jako puno.meni su pod hps-om isli i po 1-1.2 metra.Prihvati savjet i makni musku,nemas potrebe da dobijes sjemenke.vutra je odlicna za pusiti i potrudi se da bude tak do kraja. :)
 
12.11.2009
42
8
0
36
Ja bi ustvari volio da se sad hoce izduzit malo jer me strah da ne budu preniske na kraju i daju mnogo manje hedova nego sto se moglo izvuc iz njih sa slicnim setupom. Neznam kako al vole biljke da mi budu zdepaste, i u prvom growu su mi biljke bile poprilicno niske i grmaste iako sam ja zelio da rastu u visinu vise i imo prostora u boxu, a 90% pocetnika ima problema sa izduzivanjem. Sta li ja to radim tolko drugacije pa nece nikako da se izduzuju :S
Muzijaka mi je zao, neznam sta cu s njima, zao mi ih ubit samo tako i bacit u smece. Imal bar neki nacin da ih iskoristm, da napravim neki caj il neku votku (naravno znam da tu nema thc-a) ili nesto, pa da ih bar ubijem radi neceg. Nekako mi je to disrespect bacit ih u smece i neupotrijebit ih ni za sta :D
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
...nazalost nemas nikakve koristi od nje.
A to sto su zdepaste,ne znam sta bih ti rekao,meni to pase.bitno je da joj das dovoljno zemlje a tu vjerovatno grijesis..ne znam koliko si do sad stavljao ali lowicu treba cirka 3-4 litre terra magme i rezultati su odlicni.ona ce dati maksimalu kak god pogledas.mala zdepasta ak je pustena do kraja da vrhunske tvrde budove...o imao sam i izduzenih...sto je visa ,bud-ovi su meksi i na kraju sve to bude negdje isto gramazom.
Moras dobiti oko 30grama..ako dobro odradis 30+ bez problema...toliko meni ide u zadnje vrijeme.

iako kazem..pokusao sam i sa taigom,tundrom...sve sto je autoflowering...i jos postoji wembley koji sam kupio ali jos nisam poceo s njim,navodno da jos vise nego lowrider pa cemo vidjeti.

ukratko,daj zemlje da razvije korijen , i bit ce veca... :)
 
12.11.2009
42
8
0
36
Svaka biljka ima minimalno po 8 litara terra magme.
Kad bih dobio po 20 grama od 1 biljke = 40 grama, bio bih presretan!

A sto se tice vrsta, rekli su mi iz seedsmana da u mix stavljaju sve autoflowering vrste: lr, lr2, dysel ryder, ak47, blueberry itd... tako da se nadam da cu mozda za jos nekih 20 dana moci po slikama i uz vasu pomoc skontat koje su vrste.

Znaci za sad, biljke imaju sve osim vlage. Imaju dosta zemlje, dosta svjetla, temperaturu 27-30 - 21-23, pustam im po par sati co2 iz flase svaki dan.
Svjtla sam malo podigo, u nadi da krenu malo u visinu, pa su svjetla odprilike 10cm od vrhova, a do sad su bila na 5-6 cm osim prvih 3-4 dana.

eto, pa slijedeci update za koji dan, pozz.
 
12.11.2009
42
8
0
36
Predomislio sam se u vezi ovog h2o2 jer sam procito negdje da ubija i lose i dobre mikroorganizme u zemlji itd... pa reko moze i bez toga, strah me komplikacija nepotrebnih.
A veceras sam mislio gnojiti posto je sutra dan 30. 1/3 doze plantella cvet. E sad nisam siguran kako to ide. Preporucena doza - 15ml na 2l vode, znaci - 5ml na 2l vode, al nije mi jasno kolko da saspem u jednu saksiju, jel ko normalno da zaljevam il manje il vise?


Da, i, biljke su sad visoke 8 i 9cm a 30ti im je dan. Kolko mogu ocekivat da ce jos narast u ovom drugom mjesecu?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa ako u 2l vode staviš 1/3 tretiraj zalivanje kao da zalivaš običnom vodom,daj provjerenu dozu tekučine ili zali dok ne procuri....otopina je uvik ista koliko vode stavija da stavija,šta ne?Valjda kužiš.
Hm,male su a koliko če narasti saznati češ,nemam iskustva s mini auto biljkama.
Svijetlo je bitno za rast,savjetujem ti da odradiš ovaj grow šta je bolje moguče,a za budučnost ipak nabavi neki HPS primjerene snage za veličinu tvog boxa.
Sretno:)
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
prema ovim gore slikama...vidi se da je vec patuljastog rasta... rekao bih 40cm...max 50cm....

i bas to,pripremi se na smrad.U korist ''smrada'' govori to da sam morao probusiti rupu u zidu i spojiti cijev da taj zrak ide van...tu meni filtri nisu pomogli.Smrdi previse...
 
12.11.2009
42
8
0
36
Ne smrdi nego mirise :) a i dok god miris ne izlazi iz ove sobe u kojoj je box, sve ce biti u redu, ja cu samo da uzivam u mirisima.

Mislite li da je veliki stres za biljku ako prva 3 sata od kad se upale svjetla, temperatura bude 33-34 jer sam ja spavo ko top i zaboravio ujutru upalit ove unutrasnje ventilatore i otvorit malo box, i onda odjednom nakon 3 sata kad ja skontam sta se desava, temperaturu spustim na 27-28? To mi se dogodilo vec 3 puta. Nisam primjetio nikakve znakove stresa, al opet me strah da nisam usporio razvoj i cvjetanje s tim naglim promjenama temperature. Znaci ide po noci 20-23 pa ujutru naglo 33 pa onda nakon 3 sata 27.
 
12.11.2009
42
8
0
36
update: dan 35



kad je najbolje pognojit? jel prije paljenja svjetala ili u sred noci ili odma nakon gasenja?
I razmisljao sam o nabavci UV sijalice. Jel ima neko iskustva sa tim?
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
isti ti je k kad gnjojis, ja gnjojim kad mogu

a posto su mi na 24/0... daj zabri! gnjojim po svijetlu :D:D:D
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
nebi ja ubacivao tu uv-sijalicu biljama treba uv al u malim kolicinama,ako imas mogucnosti bolje im ubaci jos koji lumen
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
jebo led imas 10 lampi unutra...

koji ce ti k vise?? pogle kak su male.
da ih imas 8 ili 10 isti k... od jedne ces dobit najvise 40g,

snaga lampi koji imas ti je dosta za normalan grow s kojim bi mogo dobit 150g min!

ako stavis 1000 w hps ili 8 cfl lampi od 23w jednako ces dobit... stedi struju
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
da je tako da je rezultat isti kad bi se radilo sa hps 1000w i 8 cfl od 23w hehe gdje bi nam bio kraj odma bi narucio sljeper cfl i za cijeli grad obezbijedio vuju besplatno,neznam kako samo mozes razmisljati tako..da pogodim-opet si se roknuo i to pravo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.