Lowryder Dwarf Mix, CFL grow (#2)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ma bit ce tu srece mnogo:)
stvarno,ovo je brza sorta,okrenes se par puta i e va la:sun2:
daleko od toga da je pri kraju,al daleko nije:icon_lol:
 
12.11.2009
42
8
0
36
Hvala, hvala
Primjetite li kako su na toj prvoj biljci na vrhu pistili posmedjili cini mi se previse? Ima li to veze sa temperaturom jer mi se opet dogodilo ono da nisam upalio ventilatore i da je temperatura bila oko 37 jedno 4 sata po paljenju svjetala.

Kada bih trebo prihraniti opet? Zadnji put sam sa trecinom doze prihranio prije 10-15 dana i samo jednom zalio vodom poslije toga. Sta mislite da veceras prihranim sa malo manje od pola doze?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
12.11.2009
42
8
0
36
Zao mi je sto moram spamati al konto sam biljke veceras prihranit. Od zadnje prihrane proslo je tacno 10 dana i samo jedno obicno zaljevanje. Jel ok da veceras prihranim sa pola doze (prvi put sam prihranio sa trecinom doze)?

evo jos jedna slika nek se nadje.



mozel neko bar pokusat da odredi koja je sorta? ja kazem lijeva diesel ryder a desna lowryder 1 il 2 ili ak-47 :p
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ma samo ti spamaj to je ionako tvoj dnevnok:rofl:
a ovo drugo mozes slobodno da joj das pola doze,neznam sta si cekao do sad...bla bla:icon_lol:
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
aj makni posusene listove...inace super.
i jel se to meni cini il si na jednoj malo spalio glavni head?
 
12.11.2009
42
8
0
36
@bjelac- jesam :( Kolko sam stete nanio? Hocel se moc oporavit bez problema i hocel utjecat na kvalitet i kolicinu?

evo jos malo slika:
dan 49

 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
neces imat tak puno kristala na takvim vrhovima, ja sam spalio svoj prvi grow tako, al totalno... malo sam udaljio vrh i sa glavne grancice je pocelo pikat novo lisce...s tim da sam ja bio u veg.
usmjeri jedan od ventova na taj vrh da ga malo ohladi...sve u svemu super, fino izgleda i nadam se da znas da racunam na tebe i da postignes gramazu o kojoj smo raspravljali :)
 
12.11.2009
42
8
0
36
eh, evo jedan update:

dan 54







danas sam capno 2 mala hedcica i susio ih u rerni na 50C pa onda fenom i jedva ih osusio dovoljno da se mogu ispusit. Potencija jako slaba. Vjerovatno sam tim brzim susenjem smanjio potenciju a ionako je jos rano. Sad mi zao sto sam ih capno :(

Sta mislite kolko jos ima do kraja? Ja kazem jos 10 dana, bezveze lupam :p
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
pozz,nemoj capati!!!sačekaj još malo pa gotovo,a šta se tiče tog kad, zavisi ti dosta i šta hoćeš?dal hoćeš high ili stoned?čim dulje držiš jače će te lovit za kauč.bilo bi bolje za prepoznat i odredit da su malo bolje slike pa da vidimo trihiće,pošto se po onom šta sam tu ćuo ne valja ravnat prema pistilama,a ogotovo kod tebe kad si ih malo pržakao.uglavnom desnog svakako drži dulje.pričekaj još malo nekog iskusnijeg,nemoj žurit, tu su, a šta se tiče capanja radi šta hoćeš tvoja je,al vidiš da je sad i tebi žao,i da potencija dosta pada kad ih ne osušiš kako spada,pozz
 
12.11.2009
42
8
0
36
kako to :S ?
Ja nebi reko, jer, tek im je 54ti dan i nije jos 80% pistila posmedjilo, i osim toga, kad sam cupo one male hedcice otkino sam i jedan onaj calyx i otvorio ga i naso malu kuglicu, kao sjemenka samo 3 puta manja i bijela (kao mlada sjemenka u formiranju), sto mi govori da bi mozda trebalo i duze ostavit ako pravi sjemenke, da sjemenke sazriju a? Zadnji put sam ih sinoc nahranio, pa i to ne ide u prilog tako ranoj berbi. Sad kad bi ih posjeko nebi dobio ni 15g ukupno suhog sa obje biljke. Neznam ni ja vise. Najbolje je outdoor radit, ovako je prekomplikovano ako si kratak s parama i vremenom, samo rijesavas probleme umjesto da uzivas u uzgoju. Neznam ni kad da posjecem, ni jel imam sjemenke, ni koje su sorte... I trihome sam pokusavo gledat i nista mi nije jasno. Nemogu lijepo da vidim razliku izmedju clear i cloudy trihoma, svi mi isto manje vise izgledaju. Evo par slika, jedva sam fokusiro nakon 500 pokusaja.






@bobach zelio bih da jednu capnem za onaj head high (trippy, up high) bez "couch lock-a" a drugu, da bude heavy stone. Al nema veze tolko nebi mi smetalo bilo koji high dok god je jak i traje.
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Uporedi predhodne slike i ove sveze...nema neke velike razlike osim toga sto je vecina listova uvenula,sta si ti ocekivao to je low ryder :D mislim da se nece vise razvijati jedino mozda jos da se udeblja,mada neam pojma cekaj ako mislis da treba jos ;)
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
ma nisam mislio sutra ako sam rekao skoro.to je bilo radi tvog capanja:icon_lol:.po onom šta se tu vidi da puštaj ih još par dana.ovu jaču rukni na skoro ako oćeš high,a drugu pusti i prati trhiće kad oni krenu lagano smeđiti:icon_lol:
 
12.11.2009
42
8
0
36
Evo, cekanje se vec malo isplatilo na ovoj desnoj biljci, a ova lijeva, ko da je stala sa debljanjem, ista mi izgleda vec 5-6 dana. E sad mi je problem kako ovu jednu pokosit a ovu drugu ostavit kad sam ih konto u boxu objesit da se suse, a kad bi ovu jednu posjeko, gdje bi je susio ako je box zauzet. Pada li vam nesto na pamet, sto se tice susenja? Gdje se moze biljka osusit kako spada?
I evo par slika, da vidite promjenu na ovoj desnoj. Oni calyx-i su jos nabubrili i vec raste broj onih smedjih trihoma, znaci, jos 2-3 dana i berba :D
Dan 59



i jos nesto. Kada biljke treba stavit u mrak prije berbe, jel kako se ugase svjetla ja ih ostavim ugasena jednostavno 24 sata ili ih treba ugasit u sred dana, da se izazove neka reakcija kod biljaka il sta ja znam?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SuperAngel
12.11.2009
42
8
0
36
Evo, kako sam je jutros obilno zalio, i ova lijeva pocela da sazrijeva lijepo. Ona mjesta za sjemenke (false seed pods) pocinju polako da se napumpavaju. Ostavicu ih obje jos sutra i onda u mrak, samo neznam kolko 24 ili 48 sati???? I jel mrak pocinje kad se svjetla ugase, il trebam ugasit svjetla u po "dana" ??????

Sta se te ulijenili il je neka indica stonirala fino?
Savjetujte me ubrzo pls, od velike pomoci mi bilo sad. Sad dolazi najuzbudljiviji dio, sad vlada euforija prije berbe :D:D:D:D
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Neznam . Bit je da ju šokiraš ...bilo kako i bilo kada . Šok = više kristala +nabubreni calyx

Možeš 48h, možeš 77h ...kako hočeš ! Pitaš pitanja koja daju individualne odgovore ... Taj dio se radi po intuiciji i osječaju .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.