LOWRYDER

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Growimir mislim da se lowryder ne obrezuje !

Btw to je sjajna sorta za indoor ali ja bi prvo obavezno napravio seed-grow...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
growmir-dalmo :D ne bi ništa puno ni postigao sa time
Sa obrezivanjem samo oblikujemo biljku.
Sa malenilm nema problema :)

nego kaæi neko fotku malenog u ovaj topic i napiši nešto o svojim iskustvima sa njim...ako nije teško :wink: da se znaju lakše opredelit
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Ma nema problema meni je uvijek drago pomoci pogotovo nakon havarije koju si prosao sa biljkom s lowekom ce ti biti puuno lakse..
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Evo neke koje ste vjerovatno vidjeli al snimit cu nove...



to je ista biljka 24,37 i 49 DAN jos malo i zetvica :)
ps:valjda ce bit za joint :)
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Evo meni su uspjeli imao sam 10 sjemenki 5 sam ih stavio indoor dvije outdoor i dvije sam dao frendu a jedna nije proklijala..Outdor je propao jer je macka iskopala jednu i kakila se na nju joj kad je uhvatim..Drugu sam presadio indor i jos je ziva.Ove sto su bile unutra najvecu sam ostavio za pusenje a dvije male sam stavio sa muskima radi sjemenki na prvoj sto sam je ubrao bilo ih je 16 :) Na higbred-u sam nasao podatak da ako je jako svijetlo moze izrasti u 50 gramski bud doduse meni su dosta manji jer sam imao velikih problema sa svijetlom a i vecinu vremena su bile na 12-12 a preporuceno je 18-6 od pocetka do kraja.Stvarno je zahvalan za pocetnike trpi sve i svasta i za 2 mjeseca je gotov.Uspjeva i na Aljasci i Sibiru (outdoor) ali ako hocete dobar urod stavite sto jace svijetlo ako ga je malo ostat ce jako mali jedva 10-12 cm i bit ce samo par grama cvijeta.Uspit ce vam i iza prozora.Provao sam ga pusiti (osjemenjenoga) i ok je ima pravi stond.
Preporucio bi i iskusnijima growerima da ga imaju u boxu jer ne zauzima mnogo mjesta a sigurno ce vam biti najmiliji od svih..ako neko treba koju informaciju slobodno pitajte... inace bilo je 4 zenske i 3 muska.
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Izasao je i lowrider 2 malo je skuplji ali vjerovatno i bolji to je ovaj krizan sa Santa Mariom bas cu ga naruciti ima ga kod Aliena
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Upravo sam htjeo da kažem da nešto s njima nije u redu jer bi trebalo biti puno više plodova.
Moj najbolji rider bio je nabijen vrhovima,30cm visok i dao oko 25g ploda,dok su tvoji dosta mršavi ali objasnio si zašto.
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Anarchist je napisao(la):
Moj najbolji rider bio je nabijen vrhovima,30cm visok i dao oko 25g ploda,dok su tvoji dosta mršavi ali objasnio si zašto.

E to je dobar L/ryder, to je prilièno dobar prinos za tu sortu. Jedino mi nije jasno kako su uspeli da izvuku 95g iz njega. Mislim, èak i za hydro pa je mnogo.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ako budete sve verovali trgovcima-loše èete se provesti

20-25g je puna kapa za malenog ako ko to dostigne uradijo je sve... :D
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Imam jedno pitanje za "Vutrogasce" nabavio sam metal halide pa cu raditi vegetaciju sa njom zanima me oce li low rider cvijetati na plavom spektru i dali je mozda to rjesenje za dobit 50-95 grama od jednoga tako bi po logici mogao odraditi s lowekom vegetaciju pa bude veci... :p
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
svaka biljka ce ti cvijetat na mh kad ima odgovarajuci rezim svijetlosti...a buduci da to lowryderu ne igra ulogu jos bolje...kontam da mh za malog ima i previse svijetla i previse spektra boja...buduci kolko daje...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Gledao sam na onom filmu (gdje ima 12 DVD filmova u jednom, skinuo sa BitCommet-om (torrent) ) i kaže lik fino tamo da neki groweri koriste od poèetka, MH (plavi spektar) i za vegetaciju i za cvijetanje (malo me zbunilo ali....)
To je onaj film ako neko gledao, ima kao lik objesio (raznih oblika) lampe i vise samo na grlu, i nekoliko rasporedjenih.... taj film
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
Bezze_Sa je napisao(la):
Gledao sam na onom filmu (gdje ima 12 DVD filmova u jednom, skinuo sa BitCommet-om (torrent) ) i kaže lik fino tamo da neki groweri koriste od poèetka, MH (plavi spektar) i za vegetaciju i za cvijetanje (malo me zbunilo ali....)
To je onaj film ako neko gledao, ima kao lik objesio (raznih oblika) lampe i vise samo na grlu, i nekoliko rasporedjenih.... taj film
može se koristit od poèetka pa do kraja samo MH (plavi spektar)lampa.Na poèetko u vegetaciji èe biljka bit ljepše razvijena,imat èe manja razdalja meðu granama znaèi bit èe bujnija,ali na cvatanju èe bit cvjetovi manji,žgoljavi ali zrijeli.
Kod HPS možeš isto od poèetka do kraja,tu èe bit mala razlika u vegetaciji ali na kraju cvjetanja èe imat biljka veèe,punije cvijetove.
lp


P.S,znam na koji film misliš :wink:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hehehehe, za HPS sam znao i koristim u jednom "vrtu", ali nisam znao za MH (plavi spektar) i jes' lik kaže da se koristi od poèetka do kraja, i vegetiraju mangupski ali urod nije nešto :) ... Neka meni HPS, što jes' jes' :), ali bi dobro dosla i jedna (samo lampa) MH od 400W da je montiram na istu prigušnicu dok vegetiraju, i kad dodje vrijeme, stavim hps :) to je najbolje rješenje :)
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
onda nabavi HPS grolux koja ima crvenom spektru dodan mali dio plavog spektra,sijalica je razvijene baš za nas i možeš ju koristit od poèetka do kraja.
Ali ja sam èuo da ta sijalica odgovara nekim sortama a nekima i ne,ne znam da li je to istina.
lp
P.S.ja sad koristim HPS Sylvania SHP-TS 600W(crveni plus plavi spektar)