LOWRYDER

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.09.2006
13
1
3
44
e ovako surfam vec par dana samo po vutra.org i sta reci ... svaka vam dala nego zbog prirode mog posla non stop sam na relaciji bg pu sto godisnje ispada 50/50 tako da uzgoj nije dolazio u obzir (mada vec 2 god razmisljam o tome)
e sad naleteo sam iz SLO-era posta na LOWRYDER i svidelo mi se to 8-9 nedelja pa me zanima jel postoji jos neka vrsta slicna LOWRYDER mislim sto se tice vremena
i pod 2 taman kad sam se istripovao da narucim na alienu kad ono Out Of Stock uff kad me nece nece ... sad dal da cekam posto vidim da ste imali dobra iskustva sa alienom ili da probam sa nekim drugim ako imate nekog na umu podelite info.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
postoje lowryder hibridi-masterlow,...
masterlow sam duvao i mnogo bolji ukus lowrydera...

nisam ja baš prevelik ljubitelj lowrydera
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ili sorte koje su pogodne za 12/12 od starta !! pod 400watkom bi mogo imat dosta mini biljchica :)

sto se lowrydera tice nemam nikakva iskustva ali masterlow mi zvuci bolje pa bi to prvo probao hehe
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
hm...bi netko mi poslao poštom 1 ili 2 sjemenke low ridera...da vidim kakva je ?
p.s. slo era šta neodgovaraš na pm?
gens nemože ima posla...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Doom,javi se tipu iz aliena..rekao je da ima par paketiæa sa strane!!! :lol:
I ja sam brijao na Rydera,ali sam skužio da ipak treba nešto drugo uzeti! 8)
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ma ova biljka koju sada uzgajam[vidjeti æeš novi post ] neznam ni koja je sorta.koja vrsta.Dobio sam samo sjemekne i to je to.
Hjteo bi sjemenke ili lowridera ili Bob Marleys Best jer obožavam bob marley-a :lol:
 
07.09.2006
13
1
3
44
doomer je napisao(la):
ili sorte koje su pogodne za 12/12 od starta !! pod 400watkom bi mogo imat dosta mini biljchica :)

sto se lowrydera tice nemam nikakva iskustva ali masterlow mi zvuci bolje pa bi to prvo probao hehe

sad si me zaintrigirao stim 12/12 daj neki info koje sorte !? :) posto ionako LR trenutno nemaju na alienu :(
prvo na pameti mi je bila LR sad SLO-Era kaze ML nego ni ML nemaju, a necu da se zezam s drugima jer iskreno nemam pojma koji 2gi, a vidim vecina vas je narucila preko njih pa reko i ja cu ;)
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Stvarno svi ste protiv Low Ridera a on je pravi:) stavio sam dva muska sa dvije zenke (mozete ih vidjet na postu sa slikama ali je toliko mali da sam jedva izbrojio desetak sjemenki :D za 15-20 dana bi trebala biti zetva valjda ce ih biti vise jos ih planiram jednom odvest na sex :) a sto se tice vremena najbolje ga je drzati na 18-6 cijelo vrijeme a moze i 24-0 ili 12-12 meni su bili 15 dana na 18-6 a ostalo na 12-12.Stvarno su smijesni izgledaju ko bonsai-ji a vec su puni masti (koju nisam ocekivao u velikoj kolicini) jedino ga jos nisam provao pusiti ali valjda ce biti dobar.Navodno jedan u idealnima uvijetima moze dati 50 grama cvijeta a rekord je 95.Ako hoces nesto slicno provaj sto je Era rekao Masterlow ili top 44 (on je jos brzi ) ali ima ti lowridera i na drugima shopovima potrazi bolje.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
lowryder nije loš-daleko od toga
sve ste vrste ako su pravilno uzgojene,isprane,posušene.. sve su dobre. :)

Kad budete stekli nešto iskustva i probali nekoliko razlièitih ukusa,delovanja... vaš èe odabir biti na osnovu vaših želja,ukusa... a ne prièanje ere :wink: i ostalih :joint:
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
he he inace kad smo kod ukusa pusio sam ja i travu koja je plutala po moru mjesecima pa je opet bila "dobra" prije par godina sa svakim juznim vjetrom more je izbacivalo vutru koju su bacali iz svercerskih brodova a mi kad bi se proculo da ima svi u ribolov... a inace neide niko :) e to su bili dani prosetas plazom skupis kilo-dva i bjezi...malo je operes vodom osusis i :oops: a neki sretnici su nasli i suhu.Nazalost najvise je skupila policija nekad po 200 300 kg otputa :(
 
07.09.2006
13
1
3
44
ha danas me izgleda sve hoce :) kupio daske za box, doveo struju na tavan sutra idem da nadjem lampe i plus dobijem mail od aliena

Hello

U can still order lowryder, plz buy an item of equal value 39 euro and request u want lowryder... We have some packs left, and are waiting on new stock, with santa maria in it.. New lowryder version 2

greetings

eh nista samo da se pohvalim :)

ps: ako je neko iz Pule da mi da neki info gde naci lampe ako ne idem od jedne do druge prodavnice
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
GrowNoob je napisao(la):
he he inace kad smo kod ukusa pusio sam ja i travu koja je plutala po moru mjesecima pa je opet bila "dobra" prije par godina sa svakim juznim vjetrom more je izbacivalo vutru koju su bacali iz svercerskih brodova a mi kad bi se proculo da ima svi u ribolov... a inace neide niko :) e to su bili dani prosetas plazom skupis kilo-dva i bjezi...malo je operes vodom osusis i :oops: a neki sretnici su nasli i suhu.Nazalost najvise je skupila policija nekad po 200 300 kg otputa :(

PA DI SAM JA ONDA BIO SA GLISEROM SVOJIM U KU....LOOOOOOOOOOOOL
:evil: :evil: :evil: :x :x :x
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Masterlow (a povremeno i još jedna delimièno autoflowering sorta od MDanzig-a, Powerstout) se mogu naæi u ponudi jednog velikog seed merchant-a iz Holandije, ali nije u redu da ih reklamiram zbog našega sponzora. Zato, ako vam je hitno za tako šta, prošvrljajte netom i naæi æete.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Upravo tako, ja posto su ljudi iz Aliena sponzor vutri.org stvarno nije u redu da iko od nas uzima onda sa druge strane, Alien mozda nema nesto, ali to veoma brzo i nabavi... a od toga mnogo koristi imaju admini vutre.org
Zato ja bih sacekao koji dan, uvijek su brzi sto se tice nabavke kad im nestanu zalihe....
....i naravno kod narucivanja ostavite obavezno da ste dosli na site od Aliena preko vutre.org (ljudi imaju od toga koliko toliko zarade, a to je najmanje sto mi mozemo uraditi za njih, jer stvarno ekipa se trudi u svemu... hoæu reæi ne moramo MI sad biti džon obraz prema vutri.org
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Bezze_Sa je napisao(la):
Upravo tako, ja posto su ljudi iz Aliena sponzor vutri.org stvarno nije u redu da iko od nas uzima onda sa druge strane, Alien mozda nema nesto, ali to veoma brzo i nabavi... a od toga mnogo koristi imaju admini vutre.org
Zato ja bih sacekao koji dan, uvijek su brzi sto se tice nabavke kad im nestanu zalihe....
....i naravno kod narucivanja ostavite obavezno da ste dosli na site od Aliena preko vutre.org (ljudi imaju od toga koliko toliko zarade, a to je najmanje sto mi mozemo uraditi za njih, jer stvarno ekipa se trudi u svemu... hoæu reæi ne moramo MI sad biti džon obraz prema vutri.org

lepo je to èuti od vas :)

Ali Alien plaèa sitiniš,toliko da se pokrije troškovi servera.Morali smo to lani dati jer je bilo suviše potražnje...Alien je korektan,jeftina što je bitno za i onako osiromašen Balkan...
TRAŽITE NAJPOVOLNIJE I NAJBOLJE!!!
Vidite, da se izogibamo reklamiranju bilo koga-cilj je bijo napraviti stranicu za edukaciju i širenje istine o vuji,uzgoju,poboljšanju kvalitete...
A mogli smo svaki dan kaèiti sponzore-kojekakve :cry:
U planu je reorganizacija vutre.org pa tada i promene u vezi reklamiranja.Ali uvek èemo oglašavati samo korektne i kvalitetne!!!

Niko od nas nije od vutre.org zaradijo dosad ni centa!! Na vašu sreèu :D :D
teško je ostati èovek ali se isplati

tražite najbolje ali naj jeftinije!!!
A ostavite našu stranicu kao preporuku :D
hvala