LR2 nece cvjetati

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.02.2009
41
7
8
40
Imam LR2 od JointDoctor, ispod 250W HPS, 18/6 od starta, sada su ravno 42 dana otkako su proklijale i jos nisu procvjetale kak treba.. pokazale su spol (curice) ali nikako da krene formiranje hedova.Biljke izgledaju dobro,lijepo su izrasle za LR2 sto se tice visine al cvjetanje nikako da krene......

moram napomenuti samo da su prvih 2 tjedna imale "problema" sa hladnocom (za vrijeme mraka temperatura bila oko 10 stupnjeva) dok nisam rijesio grijanje

Inace sam vec sadio taj LR2 i nikada nije bilo ovak usporeno.Cini mi se da nema shanse da ovaj put bude gotovo u 60 dana. STa da radim? Da smanjim period svijetla i tako ih pokusam natjerati u cvatnju?
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ja cu ti reci kao jedan lr2 vlasnik...ako imas drugo sjeme...to fino baci u 3pm..da se tak izrazim.imao sam taj slucaj par puta.dogodi se jednostavno. Vidim da si sadio i prije i znas da se zenke pokazuju izmedju 18-22 dana,ovo sto ti se pokazalo sad nije isplativo za dalje.ja sam imao kod frenda,prebacio kod njega je on imao na 12/12 pod HPSom i taj lr se muci i mucio i mucio ,bez laganaja sigurno 3.5 mjeseca da bi na kraju dao nesto sitno bezvezne trave.

nije do temperature...meni su isto tak bili po nekad. to je do sjemena.zna se dogoditi.

novo sjeme i na 18/6 odpocetka opet.... ovo nije isplativo da bi ga drzao na 12/12
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ma mozes ti brate ostzaviti jos 50 ak hoces :) sve sam to prosao.dok ne prebacis na 12/12 ona ce gljivariti.a kad prebacis na 12/12 oept ce ici slabo jer je to biljka koja moze ici na 24/0.ali ostavi da uvjeris sebe :)
 
27.02.2009
41
7
8
40
damn :)
ovo mi je drugi propali grow za redom... ubija mi energiju :)

prosli grow od dva Lemon Skunka jedan nije procvjetao... sad LR2... bas me posralo.
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Kažeš i LS ti je imao problema, vjerovatno je kriva genetika. Postoji mogućnost da ti box nije dobro izoliran pa da ti ulazi svjetlo i sjebava fotoperiod.
 
S

silikolor banda

Guest
probaj da joj das 36 sati mraka da se napuca hormonom cvetanja. mozda je to malo potera
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Brale poslušaj ti Che-a kako ti je rekao čovjek....
Mani se tog LR2 skloni ga u stranu i daj mjesto nekoj drugoj biljki....
Zajebat će ti energiju kako i sam kažeš pa onda ništa na kraju...
Mislim daje Che upravu jer ako si čitao ostale neke forume mogao si vidit kako se ljudi nekad muče sa LR2....

Možeš probat i sa tom forom 72 sata mrak i natjerat je na cvjet ali si već izgubio dosta vremena pa sam odluči kako ćeš da podigneš svoj moral...

Sretno !!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
zaboravi.nista od tog smeca.imam ga i ja .posadjen 1.12.2009.do danas je pod lampom i stvarno je sramota da ga uslikam i pokazem.nikad vise.kod mene je poceo sa cvatom(kasno)da bi sam od sebe na 12/12 se opet vratio u vegetativnu fazu.nikad vise.