LSD, Blue Cheese, Critical Kush - LED Hans 180 W (x4) by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PleromaBythos

Aktivan Član
23.03.2016
208
634
93
Kume odlicno ti je ovo.. vidis da ide!! Sto se tice mraka to je individualno, ja kad bi stavljao u mrak samo lampu u boksu ugasim na dva dana i voila... bitno da se to posusi dobro i da je zrelo.. sad ti dolaze slatke muke ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Hervest - Blue Cheese i velika Critical Kush:makaze:

Dosao je i taj dan - BC i CK pale pod skare.:) Blue Cheese 62 dana cvjetanja (75 dana od prebacivanja na 12/12) - Critical Kush 63 dana cvjetanja (76 dana od prebacivanja na 12/12)

Blue Cheese i Critical Kush su flushane 10-11 dana prije berbe i u tom razdoblju su jednom dobile cistu nekorigiranu vodu - nakon toga pustio da se zemlja skroz osusi i hervest.

S obzirom da muku mucim sa mikroskopom (onaj crni sta ima povecanje 60 do 100 puta) koliko je tocno bilo smedjih trihoma pitaj boga jer taman kad izostrim mikroskop mi se malo pomakne i onda ispocetka namjestat gledat i izostravati. Uglavnom mislim da ih je bilo dosta da da odlucim curke baciti pod skare.

Blue Cheese
bc.jpg bc1.jpg

Critical Kush velika (nju sam fotkao u boxu i nakon toga odrezao grane jer mi je bila zayebancija ovako siroku vaditi van iz boxa)
critical kush veliki u boxu.jpg critical kush veliki u boxu 1.jpg

Susenje "vesa":D:D:D
susenje.jpg susenje1.jpg

Za susenje bas i nemam idealne uvjete - vlaga 35 do 40 posto - temperatura 17 -21 stupanj. Bilo bi bolje da je vlaga 50-55 posto, ali u ovim zimskim mjesecima je to skoro pa nemoguce postici ako se susi u sobi (tamna soba, nema vanjskog svjetla).

Nadam se da se nece prebrzo posusiti.


Kako sve ne bi bilo idalno pobrinula se jedna Critical Kush koja mi je prije jedno 5 dana pocela gornje fan listove frkati prema gore i listovi su poceli biti lagano suhi na dodir i pucati. Ostavio sam je tako da vidim sta ce se dogadjati, ali je danas ujutro vrag odnio salu jer je pocelo biti sve gore i gore - zalivena je prije dva dana, a zemlja je jos bila previse mokra - nutrijent lock, korijen ne uzima uopce vodu - pretpostavio sam da je ista stvar kao i kod @truare -a (https://www.vutra.org/threads/indica-champions-300x3w-epiled.16354/page-5) pa je pao flush.

Sad cu je ostaviti par dana da vidim kako ce reagirati. Njoj je jedno 10-14 dana do kraja. Runoff nisam mjerio.

ck povijeni listovi 1.jpg ck povijeni listovi 2.jpg ck povijeni listovi.jpg

I za kraj sve tri u boxu
tri u boxu.jpg

Vlaga u boxu se krece od 40 do 45 posto - temperatura dan 23-24 stupnja, noc 18-19 stupnjeva.

:vutra:
 
Poslednja izmena:

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ma ovo je prva liga joooj divote li .Bravo majstore!! Tvoj je bio prvi dnevnik koji sam vidio od kad sam na forumu (otvorenje dnevnika da budem jasniji) i odmah sam ostao u šoku kako to sve super i profi izgled i pratim od tad......A kraj će biti još bolji nego početak :D :respect:
Hoces sve to na kraju u ulje ili ces i malo zasladit usne? :vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - brojim manje od 10 dana do kraja growa pa da malo pocastim fotkama :wave:

Stavljam fotke cisto da vidite razlike u stanju biljaka od proslog petka (cca. 6 dana). Critcal Kush sutra ide pod skare iako sam mislio da cu ju ostaviti malo duze.

Treca Critical Kush i LSD su jucer navecer flushane i njih skidam u iducih 10 dana (valjda:D), a na vodi su zadnja 3-4 zalijevanja.

Evo fotki pa pasite oci.:)

Critical Kush koja ide sutra pod skare (71 dan od pocetka cvjetanja) critical_kush dan prije hervesta 4.jpg

critical_kush dan prije hervesta 3.jpg critical_kush dan prije hervesta 2.jpg critical_kush dan prije hervesta 1.jpg critical dan prije hervesta.jpg critcal kush dan prije hervesta 2.jpg

LSD
lsd 7 dana do hervesta1.jpg lsd 7 dana do hervesta.jpg lsd 7 dana do hervesta4.jpg lsd 7 dana do hervesta3.jpg lsd 7 dana do hervesta2.jpg lsd 7 dana do hervesta1.jpg

Critical Kush
critical kush 10 dana do kraja.jpg

Zajednicka fotka
zajedno.jpg

:wave::let::wave:
 

Prilozi

  • critical zuti.jpg
    critical zuti.jpg
    492,6 KB · Pregleda: 12
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Super fotke i biljke ;)
Zamisljam kako bi izgledalo sa 4 biljke u 20L plasticne potove i full hesi paket, pa da vidimo sto ti hansovi stvarno mogu :D
Imam jedan rootpouch u boxu i nisam bas jako sretan. Ima nekih malih prednosti, al radije bi odabrao plastiku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@Stipe

Kupio sam plasticne potove od 25 litara (iste kao tvoje) i iduci grow ide u njima (plus jedan rootpouch u sredini). Zapravo postav potova ce biti isti kao i kod tvog sadasnjeg growa. Hesi necu koristiti jer cu raditi drugu turu ulja za zenu, pa bolje da idem full organic.
P.S.
Iskreno, sada na kraju svega, mogu reci da nisam ni ja bas nesto prezadovoljan sa rootpouchevima. Okej stvar, ali mi se nekako cini da i nemaju neku prednost pred plastikom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Poslednja izmena: