LSD, Blue Cheese, Critical Kush - LED Hans 180 W (x4) by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Hahaha, a jeste oka sokolova.:D Nema da mi netko skilji slucajno. Hehe.

P.s.
To sam izmedju ostaloga zalijepio da mi se manje cuje fijuk zraka kada su vrata zatvorena. Naime od kada sam ventilaciju koja baca zrak van iz boxa spojio na kutiju rolete stvara se valjda takav podtlak da turbina hoce povuc i vrata od sobe u box.:D:D:D
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Dragi moji vutra prijatelji stigao je - THE END, KONEC, KRAJ!!!:let::let::let:

Veceras je "pala" i posljednja - LSD! :banana_rasta:
lsd kraj.jpg
lsd kraj1.jpg

Sada slijedi susenje i kada sve bude suho bacim na vagu da vidim koliko sam dobio pa onda ide "kuhanje" ulja.:)


Kada na kraju sve zbrojim, mogu reci da sam zadovoljan kako je sve ispalo, s tim da sam dosta ucio u hodu pa je bilo i sitnih gresaka koje su se takodjer u hodu ispravljale. Bilo je tu neprospavanih noci, zivciranja i srece koje su mi moje curke priustile, al to je vjerojatno normala kod svakog tko je u prvom growu.:D Drugi ce sve biti puno lakse.

Mogu reci da je od tri ralicite sorte LSD bio sigurno najnezahtjevniji za uzgoj, ne trazi puno nutrijenata, ne smetaju mu razlike u temperaturama, vlazi i sl. Critical Kush i Blue Cheese su tu negdje za uzgoj, neka zlatna sredina po zahtjevnosti, s tim da mi se cini da je Blue Cheese mozda zericu zahtjevnija sorta (citaj gladnija).

Uglavnom ce sve ici u ulje, a ostaviti cu si tek pokoji bud za pusenje.

Sta reci na kraju....puno, puno hvala svima vama koji ste nesebicno pomagali da mi prvi grow uspije. Posebno hvala mentoru prof. @Stipe koji je imao zivaca odgovarati na sva moja pitanja u mentorskom kutku, @Zelenko63 koji mi je u jednom trenutku doslovno spasio grow sa savjetima oko gnojenja (hvala ti stari, cijenim to:thumb:), @hazeri (druze, preko naseg PM dopisivanja puno si pomogao svojim savjetima pa eto i tebe na listi - tnx;)), @Himalaya Gold strucnjak za Hansove (u drugom growu se ici duzi vege ;)) i hvala @VenloNL , @truare , @Blader, @mario339. Nadam se da nisam nekoga zaboravio spomenuti.

:thumb::vutra::thumb:
 
Poslednja izmena:
13.12.2016
35
35
18
Bravo Sensi...
Nadam se da ces dodati ovde informaciju koliko si suvog uspeo da dobijes kao
i koliko ulja...Mene isto ceka da odradim sa istim razlogom, cak i iste biljke
planiram. Zanima me da li ce ovde biti materijala za 70 ml ulja..
Pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Cestitam na uzgojenom:thumb:
Sada ce biti samo tvoje ulje za zenu..zelim da pomogne u rijesavanju bolesti..od srca;)
A sebi ostavi 50,60 gr da imas za protiv stresa,zutih listova i nesanice u drugom growu:D:p
Salim se malo...:respect::clap::
 
Poslednja izmena: