LSD, Blue Cheese, Critical Kush - LED Hans 180 W (x4) by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
cestitke, odlican grow
zapali za nas sve i zelim ti dobro ulje, kako su genetike dobre i oil mora biti masno ukusno, svako dobro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@Himalaya Gold

Znam da moze to i vise, al i ovo je ekstra s obzirom na prvi grow. Ja sam racunao kada sam krenuo u grow da dobijem 400 - 500 grama ja ekstra zadovoljan, al s ovim sam stvarno super zadovoljan.

Ispada da je to otprilike gram po watu.:):):)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
sensi,ja sam prvih par puta dobijao 100-150g..prva biljoza mi je izbacila 20 mica :)

tako da..i da ostanes na toj brojci.. 7 4 5.. godinu dana..nece ti faliti bas nista :D

al dobro,napredak je sad nesto drugo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Gotovo je i ulje - dobio 125 ml!!:):):):thumb:

Radio sam metodom Ricka Simpsona koristeci benzin za ciscenje kao otapalo i kuhalo za rizu.
Trebalo je oko 7-8 litara benzina (cca. litra na 100 grama materijala). Kada sam sve zalio benzinom budove sam drobio rukama (u rukavicama). Radio sam dva ispiranja.
Nakon toga sve zajedno procijedjeno kroz filtere za kavu i ubaceno u kuhalo za rizu na 120 stupnjeva.
Kad je ispario skoro sav benzin smanjio sam temperatutu na 100-110 stupnjeva, ostavio tako na kratko i kada vise nije bilo baloncica na ulju kapnuo jos par kapi vode da ako je ostalo jos malo benzina da dodatno ispari.
Uz povremeno mijesanje, ostavio sam ulje oko 35 minuta na 100 stupnjeva da ispari sav benzin. Temperaturu ulja sam konstantno provjeravao ic termometrom da slucajno ne ode previsoko pa da ga je skurim.

Ulje je lijepe zlatno smedje boje, bas onako kako treba biti. Uzeo sam sinoc oko 10 navecer kolicinu od zrna i pol rize da probam kakvo je. Spavao sam 15 sati u komadu, i nisam se ujutro uspio probuditi za posao. Urokan totalno bio. Nisam mogo takakv na posao ici, pa javio da sam bolestan. Ovo mi se jos nikada nije dogodilo, a imam vec solidnu toleranciju na thc.
:D:respect:

To je to, vazno da je lijek za zenu ovdje. :thumb:Hvala jos jednom svima.

:vutra:
 
Poslednja izmena:
13.12.2016
35
35
18
Sve lepo i kulturno odradjeno od samog pocetka pa mora da bude sve dobro.
Bravo Sensi, cestitam.
Tnx na detaljima oko dobijene kolicine materijala i ulja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star