LSD i White Rhino u med. svrhe - 400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne frend, mislio sam da slobodno mozes zapaliti ako ne koristis hemiju protiv bubica, insekata... tj, misim na pesticide. bez obzira na vreme karence, ne podnosim kada se biljka u cvetanju prska insekticidima, zaebi tu rabotu
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
ma u pravu si sto posto sto se toga tice i ja sam od jednog koji ljubim prirodu i inace ne koristim nikakve insekticide ni kemiju ni mineralna gnojiva, sad sam prvi put uopce koristio plantelu list i cvet od gnojiva a inace teram samo prirodu a kamoli kemijske insekticide....
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
nisam grga s nicime ispirao ....okacio sam ga vani ispod nadstrsnice i tamo je stajao jedno 3tjedna dok se nisam sjetio da postoji ......nije mi se islo u kucu jer sam bio sav prljav, da si odem po head a htio sam zapaliti ....sve ti je jasno ;)
Ps. ostale hednove sa biljke samo osusio normlano i kjuro u teglici ....taj je bio najlosiji pa je zato zavrsio vani ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
oki doki decki, evo bas jucer sam probao napraviti cannabutter i ispao je prejebenica, namazao na jednu snitu kruha sa domacim pekmezom od marelica koji sam radio i nakon jedno 2 i po sata kad je krenuo rad uffff jos mi nije dobro... nisam znao da to tako lupa al obrnutim procesom krece od tijela pa zavrsava na glavi, istovremeno sam napravio i kremu za mazanje sa vazelinom i jos nekim travama koja sam prije radio za upalna podrucja i suhu kozu samo sto sam dodao i ovog maslaca od vutre.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.