LSD i White Rhino u med. svrhe - 400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
ma evo konacno sam ufatio malo vremena, puno posla pa onda ide malo opustanja i tak redom.......fat jesi ti stavio svoje u pogon?
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
nekuzim na sta si mislio pocetnik sa onim th da smanjim..???
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
a cuj nekog znanja o biljkama sam imao od prije a ostalo su detalji koji se uce iskustvom u hodu......
pocetnik dali si mislio na ph?
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
nidola98 je napisao(la):
grga, kolko si dobio grama po jednoj biljci od lsd-a? :smoke18: :leafblunt:
cuj momak nemam bas neku dobru vagicu al kolko sam vagnuo od prvog sam dobio oko 100g zato sto sam lstiro, topiro i dr. s tim da je bio po propisu rezim svjetla mjesec dana vege 18/6 a ostalo 12/12 sveukupno 115 dana sam ga drzao, s drugim nisam zadovoljan jel je isao od pocetka 12/12 a i ranije sam skinuo jer me pocele napadat neke kurceve: nemam pojma sta(mislim da su spider-mitesi kolko sam vidio kod ostalih) uglavnom ispod listova skroz sitno gledo sam pod mikroskop(onak ko male bubice,musice,pauci neznam sta je nemam slike jer mi aparat vrisno a sa mobile nevredi nevidi se nista) pa ako iskusniji znaju dali bi se tako smjelo pusit ili da ih spalim??? al mi je slab pa se nevidi dobro tj.kristalici su na njemu bili prozirni al nema veze jer su na prvom bili tip top pa kad pomjesam bice taman to sto trebam od drugog sam dobio oko 65 g s tim da sam samo lst radio i skinuo ga nakon 95 dana u rezimu 12/12 od pocetka, toliko od mene sto se tice WR on je odradio do kraja koliko je trebalo....sto se tice rada WR pocetna laganini psihodelija a zatim polako ide prema zakucavanju pa u krevetac na :snooze: . LSD jos nisam probao(kjura se) al uskoro i ulje dolazi na red dok nabavim izopropilni a u medjuvremenu cu neke pseće kolacice odradit i za probu malo ulja sa domacom rakijom od 25 gradi slozit pa da vidim kak ce ispast....Jos cekam one domacice da budu gotove a ostalo sam mislim na klonove bubnuo vanka i odoh na zasluzeni plavi jadran da se koprcam.

Pitanje za znalce ako naprimjer jesu spider-mitesi ovo na liscu a posto su mi biljoze skidane prije par dana LSD uglavnom jos se jedan susi pa i i nije neki problem......Uglavnom sam isprao koliko sam mogao jer kemiju nisam htio zato sto je bilo pred kraj al brzo se prosirilo tako da sam sve skreso pa kak bude....

dali se to smije pusit i da je netko mozda probao ili bi bilo pametnije da ih sprzim sa izopropilnim pa u ulje????????????????????????????????????? hvala!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipalisac
19.05.2013
4
0
0
kaze moj frend da je dobio pod jednom lampom (hps 400w),jedna biljka LSD, 320g...ja mu bas nevjerujem al idem danas da ja to svojim ocima vidim...kaze da nije radio nikakve treninge ni nista,samo zaljevo i kad napadnu biljku neke zivotinje :shit2: , sprica ih sa nekim prokuhanim duhanom....
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
nebi reko 320 pod lampom jedino ak je *********** u pitanju i vanka, mozda friskoga da sa liscem tako da al osucenih vrhova jok nisam vidjao kod mene ni uzivo.....
a sto se tice spricanja nebih jer pred skidanje s nicim samo pranje i ispiranje obicnom vodom...kak sam i napravio
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
bio bi i bolji da me pauci nisu napali, a to je pretpostavljam zbog u zadnje vrijeme velikih vanjskih temperatura!!!
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
temp- je visoka al i vlaga kod mene se nespusta ispod 50% nikada uvijek je i vise
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
znam da cudno zvuci ali nije uvijek uvijet niska vlaga... i ja sam ih imao ( usli su sa biljkom) i ladno su zivjeli na preko 50 % vlage .
btv grga ....popusio sam i taj head , jos sam uvijek ziv ;)
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
e to mi je bitno da cujem od nekoga ko je imao i da je popusio, jesi s cime ispiro creative ???
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
ma kemiju sam prekinuo koristit cim sam potrosio bocu od pola litre plantele list i cvet te sam samo nastavio dalje sa kokosjim gnojem i prirodnim preparatima sve do prije 2 tjedna pred kraj zatim sam koristio do kraja samo izvorsku vodu sa par kapi limuna i to je to, a kad sam izvadio iz 2 dana mraka sam dobro istusirao biljoze jer sam vidio te vragove i obrisao koliko sam mogao sa krpom......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.