LSD MH/HPS 600W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
Pozdrav groweri!

Na kraju ipak sam odlučio da LSD ide u dnevnik uzgoja. Kako mi to nije bilo u planu, početak je malo ubrzan.
Postavke su ostale iste kao i u prošlom growu al da napomenem..
1.20x1.20 šator
mh/hps 600
VK 150
filter 480cm3

zemlja: terra-magma
vaze 19l
sjeme: LSD Barney's Farm (24%THC :)
gnojiva: plantela list-cvet, fosfor+

Ph ispravljam vinskim octom. Na prvoj slici stare su 15 dana.

2a5x.jpg


Na ovim ispod slikama gnojene su sa 1/4 plantele list zadnjih par zaljevanja. FIM odrađen na 6-7 internodi, na 2 biljke izbila 4 vrhica. Danas im je 28 dan vege. Ne planiram previše čačkat po njima, ništa LST ni natezanja..puštam ih ovako da vegetiraju što duže..

lp86.jpg



geur.jpg


s obzirom da su u 19l svaka hranim ih i dalje sa 1/4 plantele. s plantelom sam odradio svaki grow, zadovoljan sam i ne mislim ju mjenjat. na kraju samo fosfora+ i to je to..
toliko za sada...dok se kujice malo ne udebljaju pozdrav!
:leafblunt:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
bilježim se sa štovanjem!

ima da se ponovno nadmašiš. vidio sam neki dan čudovišta od LSD-a iz nekog upravo završenog growa, očekujem takve i kod tebe... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
moji lsd su bili kao ovaj tvoj sa najvecim liscem..lisce je ilo toliko preveliko da nista svjetla nije dopiralo do nizih grana-..tako da ti preporucam da barem na toj biljci napravis neki lst i razdvajanjem lisca pomognes nizim granama..
btw. taj pheno je bio ogat cbd-om i izuzetno ugodne arome i okusa- nekakav cvjetno peludasti miris i okus koji podsjeca na med-onako na korjenu jezika..rad mu nije bio celebral ( iliti shebavanje glave ) toliko.. vec ugodna opustajuca stonazica citavim tijelom..isto tako i u glavu radi-opustanjuce..tako da se ta biljka isplati odloziti na malo duze kjuranje ..i vrhovi su bas sto se kaze "rock hard"
e da..i imao je prilicno dobro analgetsko djelovanje..

edit :
lsd je definitivno najzastupljenija sorta u dnevnicima...iskreno..vec lagano kolutam ocima kada vidim novi dnevnik sa lsd-em...pa se pitam kakoje bila prosla u anketi iliti izboru naj sorte -ovdje -na forumu ???
na seedfinderu ima ocjenu 6,31 od 10...(15 osoba je dalo ocjenu)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ah LSD, moj favorit strain:) Sretno, nemoj ih predugo vegetirati da ne budu prvelike hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ubojica od straina

nije za "početnike"

:D

a u vezi growa nemam sto reci osim da pratim

:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
zlavjestica je napisao(la):
..tako da ti preporucam da barem na toj biljci napravis neki lst i razdvajanjem lisca pomognes nizim granama.
ma nee..to lišče ide dole za koji dan, iskreno i neda mi se više radit LST..svaki grow sam natezao s tim žicam i smorilo me malo to..FIM i neka same rastu di hoče, prerasti box neče..btw sve pomalo pokazuju pistile.. joj joj kad če taj smoke-report:)

Ekipa hvala na podršci:) :leafblunt:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
znam da ti se ne da raditi vise lst ....
cito jedan tip .....napravis lst sad dok su male da ti doljnje grane dodu do izrazaja i onda ih pustis da rastu normalno ...ali dobit ces 4,6,8 dobrih grana ...
ipak je to indoore a ne out.... u out sunce przi sa svih strana pa se sve puni ...ovdje samo od gore ;)

no i sam si zakljucio ...savijena ili ne ...nemoze ispati lose ;)

sretno frendic :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
I ja se pridruzujem pratnji, ko i uvijek, ne ? ;)

Sretno, da nemas bolestine, a ostalo znas...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
36. i zadnji dan vege.. od sutra prebacujem na 12/12
dobivale su samo 1/4 doze plantele list i to svako drugo zaljevanje a rasle su ko lude..isplatile su se itekako te veče vaze i malo više zemlje. grane nisam dirao samo FIM 6-7 internoda kako koja biljka..prezadovoljan sam sa vege, nije bilo boleština ni sranja s vodom ni sa zemljom..

md26.jpg


xs29.jpg


ubxk.jpg
 
13.09.2013
21
7
3
kolko su visoke sad na kraju vegetacije i kolko bi jos u cvjetanju mogle dobit na visini otprilike?
 
23.08.2013
29
14
3
Ubice su :thumb:
Srecno sa growom
Imam i ja ali samo jednog bas rastu kao ludi! :carrot: :sun2: :sun2: :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.