LSD MH/HPS 600W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
i ja bi na prvu rekao da je željezo, vjerojatno i cink... bez obzira na žutilo, topovi izgledaju odlično, još ljepše dolaze do izražaja... ;)

inače, CompoSana je zakon! može universal, može za ruže, može i ona treća za vanjsko ukrasno bilje, uglavnom koju god da uzmeš nećeš previše promašiti. jest da je 50L 10€ kn ali se na kraju isplati...

edit:

ne bih htio reklamirati, ali moram ti preporučiti ovu zemlju. jako kvalitetna i dobro drži vlagu, rastresita je i nema unutra sranja (komada drva, cigle i sličnoga smeća)
a još je i jeftina, ja sam 45L plaćao 5 €

http://pseno.hr/wp-content/gallery/terra-brill-zemlja-za-cvijece/terra-brill-univerzalna-zemlja-za-cvijece.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and Sativa Diva

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
prošlo je vrijeme izležavanja, prepušavanja i prežderavanja tako da je red da privedem i ovaj dnevnik kraju.
nažalost nemam fotke harvesta jer si u to vrijeme nisam dao truda poslikat sve to..jednostavno uljenio se..a i nisam imao ni neki fotoaparat..nemam ni sada, slikam s kršem od moba..
od 4 LSD dobio sam 420g suvih vrhova i nekih 40-50g sitnih i lišća od čega sam napravio nekih 7g šita..za sada moj rekord:)
dane nemam pojma ni šta ni koliko sve mi se pobrkalo:)
lsd hmm..šta reći..očekivao sam mrvicu više ali zadovoljan sam radom...kao da me onaj vrh što sam ga probao sa 40-tim danom više razvalio..neznam pobrkalo mi se sve:) morat će past pauza:)

p77o.jpg
y76n.jpg


ekipa za sada toliko od mene, uživajte! :spliff:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
To je odličan urod za LSD s obzirom da su bila 4 komada. Nek se on malo "stvrdne" pa če razvali opet. Ja na tvom mjestu nebi pauzirao jer če te sastaviti odnosno rastaviti:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba and oz
23.03.2013
125
118
43
Urugvaj
pa normalno da te razvalio vise kad si onda prvi put probao, naravno da te nece isto sljakati sada kad si popusio boga oca u medjuvremenu :D

lepo od tebe sto si se setio da se javis i podelis sa nama ovu lepotu.

uzivaj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
razlog tome što ti se čini da je malo slabiji se krije na 2. slicli, točnije u pepeljari... :)

da ja sad zapalim takvu pljugu tutankhamona (nakon 10 dana pauze), ne bi se dobio 2 dana.

vrhovi izgledaju bolesno dobro, kao i svaki put dosad u tvojim dnevnicima! keep up the good work ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and Sativa Diva

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Svaka čast na growu,ispalo je odlično!!! Nego mene nešto muči,ako je to Barneys farm,kao ovaj moj dole onda su apsolutno druge biljoze bile kod mene?!?! Imao sam kao čistu sativu,biljke koje su rasle u tri pm visoko uskog i dugog lista,a cvijet rijedak i sniježno bijel...kristala jako malo,a pucala ko luda :icon_surprised: Imam još dvije fem sjemenke u frižideru,pa sam mislio u neki outdoor?
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Sprava tu, tegla tu, piksla tu, kapi tu.... taj rad! :))
Cestitke, lepo je to ispalo!
Pauza malo pa onda teglu na ex! :))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
ozric je napisao(la):
lsd hmm..šta reći..očekivao sam mrvicu više ali zadovoljan sam radom...kao da me onaj vrh što sam ga probao sa 40-tim danom više razvalio..neznam pobrkalo mi se sve:) morat će past pauza:)

p77o.jpg
y76n.jpg


ekipa za sada toliko od mene, uživajte! :spliff:




Prije svega, svaka cast na growu, prelijepo to sve izgleda :D

A sada bih htio prokomentirati citat, jer se meni dogodila ista stvar u proslom growu.

Dakle kad sam biljkice on 2nd growa postavio na forum, vec su bile u 40+ danu cvijetanja i tada sam odlucio ubrati bud, osusiti ga u mikrovalnoj tako da bude instant spreman za pusenje.

Reakcija je bila slicna tvojoj, sve super odlicno i velika nadanja kad bude finish ali medutim dogodilo mi se isto sto i tebi, zapravo su bile slabije nego taj bud u mikrovalnoj... sto je zalosno s obzirom da sam ja to i susio dosta vremena i curao mjesec dana.

Dok su se moje biljoze susile, u prostoru je vlaga konstantno bila 70% sto je naravno previse..

Na kraju se u budovima osjetila ta vlaga, nije puno ali je bila prisutna, a ja smatram da je ona NAJVECA ubojica THC-a, jer da su se moje biljoze susile u prostoru gdje je vlaga 30-40%, ona ne bi bila prisutna u njima i THC bi se razvijao u suhom budu kako zapravo i treba biti i zato smatram da bi ovaj grow koji mi je sad u tijeku trebao biti ono "prava stvar" posto ce mi uvjeti za susenje ovaj put biti po pravilu.

Uglavnom poanta moja je da sam growao nonstop na 30-33 C stupnjeva i too im nije smetalo... nisam imao intake fan, samo outtake, ni to im nije smetalo... budovi su bili masivni i sve je bilo ok dok nije vlaga dosla u pitanje, onda je sve poslo kvragu i sav moj trud susenja 12 dana i curanja 30 dana je pao u vodu samo tako.
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
KorisnikVutre je napisao(la):
Dok su se moje biljoze susile, u prostoru je vlaga konstantno bila 70% sto je naravno previse..

Na kraju se u budovima osjetila ta vlaga, nije puno ali je bila prisutna, a ja smatram da je ona NAJVECA ubojica THC-a, jer da su se moje biljoze susile u prostoru gdje je vlaga 30-40%, ona ne bi bila prisutna u njima i THC bi se razvijao u suhom budu kako zapravo i treba biti i zato smatram da bi ovaj grow koji mi je sad u tijeku trebao biti ono "prava stvar" posto ce mi uvjeti za susenje ovaj put biti po pravilu.
ipak mislim da nije do vlage i kjuranja nego su naša očekivanja možda bila malo prevelika..bar moja..ipak mom frendu je bomba jer ne puši svaki dan i on se ubije dok ja pričam danima o pauzi s jointom u ruci:)
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Iskreno, moja nadanja od 2nd growa nisu bila toliko velika jer nisu ni nesto puno kristala po sebi, ali budovi su bili masivni. A pogotovo se nisam nadao jer sam imao samo 1 outtake fan koji je izbacivao zrak iz satora u prostoriju gdje je sator, na tako visokoj vlazi i vrucini bez prozracivanja.. i nista osim toga + hps ispod reklektora znaci jos 1 izvor vrucine za njih pored ljeta.

Ali ovaj grow su mi ocekivanja velika, vlaga u satoru je uvijek ispod 50%, jos kad zazimi za par dana bit ce i 35% sto je za budove predobro, temperatura 22 bez i 24 sa svijetlom, a kristala je valjda 20 puta vise bilo kad su pocele cvijetati nego kad su ove u 2nd growu bile na kraju vec. I sada je tu intake fan i ct.

I jos samo da dodam, kad im se priblizim i ponjusim, mirise prekrasno, a zbog vlage u proslom growu to nije bilo moguce, nego tek kad uzmes bud u ruku i protreses/stisnes ga onda bi osjetio miris iz unutrasnjosti.


Edit: zato smatram da je do vlage :p

Ispricavam se sto toliko svoj grow spominjem u tvojem dnevniku, nego eto htjeo sam objasniti moje misljenje o vlazi i usporedbe sada i onda.
A ionako mi je ostalo jos punih mjesec dana do kraja growa pa bolje jos nista ne pricati :D

Uzivaj u dobrom dimu frende :D
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
razumijem sve šta pričaš..dok ne lupkaju po tegli nije spremno:) nemaš se šta ispričavat frende..bez brige svakim growom bit ce to puno bolje i kvalitetnije bez brige:) ja nisam imao problema s vlagom i odrađeno je i kjuranje i sve ali mislim da sam ih možda mogao pustit još koji dan duže..trihomi svi mutni bijeli, pokoji smedi..vidio sam tvoje vrhove i čitao tvoje dnevnike..odradio si tajming po papirima i bili su ljubičasti predobri vrhovi pa me čudilo da nije radilo..ma samo pomalo i svaki put bude bolje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.