LSD outdoor 2014 == Monty_Python==

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
dvije velike tegle,malo? pa u odnosu na to da si imao 5 i to kakvih biljaka , je malo.
ali ima ljudi koji bi testis(lijevi ili desni,biraj) dali za 2 velike tegle brendirane vuje :rofl: .
bolje srece dogodine .
:respect:
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
866
93
Cestitke na odradjenom growu, baš to stosharp kaze netko bi dao testis za te 2 tegle.

Nedavno sam citao da se od pljesnivih vrhova moze slobodno napraviti bubble hash, a i netko je na forumu spomenuo da se ulje isto moze raditi od vrhova koji su zahvaceni plijesni, pa zasto nebih probao ako nisi vec bacio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
plijesan cesto ne zahvati cijeli vrh nego samo dio, pogotovo ako je to malo veci vrh ostane tu i dosta zdravog materijala, i vecina ljudi odstrani samo zarazene dijelove a zdrave ostavi i osusi, od takvih vrhova (zdravih) se moze raditi bubble ili ulje pa si mozda krivo shvatio i sad pricas gluposti..


mozes ti i popusiti taj zarazeni dio ali cemu to? plijesan se baca u smece..
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
plijesanj može naštetit plućima gadno, ako se puši to zaraženo. bez problem može se dobiti plućna mikoza ili kandidijaza. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
Hvala svima jos jednom.
Upravo tako, kolike su biljke bile malo je... ali je sasvim dosta.

Evo neke grane sto sam susio i mislio da su i na njima hedovi budjavi iznutra, ipak nisu i nakupi se 4 tegle.

Zivi bili.

zzzzzz.jpg
 

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
@imbra dihtung ne moze bolji... moze i bez poklopaca ;)

...da se ostatak nije ubudjao jos bi trimao. Zajeban posao... :eek:

BLONDinaNINA i ChiliHead nebitno je sto je na mome dnevniku svejedno su moderatori obrisali, ali nemojte se svadjati :hippy: 'ebes sve...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.