LSD outdoor 2014 == Monty_Python==

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
...hvala drugari...

@sharp na svu srecu nema vise puzeva. Vidim po kojeg, ali na okolnim biljkama... :thumb:

@PowerSeed hehehehe, a za brojanje dana, nemam pojma, mozda zato sto vodim mali dnevnik sa strane i upisujem dane da znam pa onda napisem i ovdje. :icon_wink:

E sad, imam kod sebe Plantella tekuce zeljezo i sta mislite da li da ga iskoristim?
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa nevidim razlog da nebih mogao da ga koristis i da bi nesto stetilo..ali ipak nisam ja to koristila i ako sam dosta prouzvoda od plantele koristila,pa sacekaj mozda je neko i koristio i zna malo bolje sta i kako sa tim zelezom..:)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ja stavljam jedan taj plavi čep (50 ml) na 10 lit.vode. Dosada dvaputa, i još jednom u sredini cvatnje (negdje 15-31.08.)
 

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
E ovako... :cool44: juce zalivene sa 235ml Plentalla list i 100ml tekuceg zeljeza na 20l vode.

Napravio sam "caj" od preslice i sa njim planiram prskati biljke svakih 5-7 dana zbog moguceg pojavljivanja plijesni. U toku dana kisa padne 3 puta i tri puta ugrije sunce.

Recept sa nekog sajta skinuo:
Preslica se koristi protiv biljnih bolesti kao sto su plijesan i hrdja te protiv raznih vrsta grinja i crvenog pauka.
Jedan kilogram svjeze preslice (ili 150 grama osusene) potopite u deset litara vode i ostavite 24 sata.
Drugi dan preslicu izvadite i skuhajte u manjem djelu vode u kojoj se namakala tako da polako vrije 30 minuta.
Ostavite poklopljeno da se ohladi i zatim dodajte preostalu vodu u kojoj se namakala.
Razrijedite jednu litru tog čaja u pet litara vode. Redovito prskajte biljke ovom otopinom.

:pilot
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
850
3.626
163
Monty pa gdje si nestao-da nije nevolja kakva??? daj nam novijeh slika i vijesti !!!! :sad2:
 

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
Pozdrav dobri moji drugari i drugarice.
Nisam bio jedan period na forumu zbog obaveza... Cudna suma je poludjela, samo da do kraja cvjetanja ne opadne lisce sa ostalog raslinja...bice cupavo.

Do sada djubrene 2 puta sa duplom dozom Plantella Cvet. Kontam nastaviti tako i samo jos jednom dodati tekuce zeljezo. Vec ima zutih listova u sredini svakog grma i to pocupam svaki put. Pocelo je cvjetanje nekad u proteklih 7 dana.

Ona mala mi je nekako nejaka, pa je 2-3 puta havarisana, poslije velikog nevremena, pa sam j vezao.

Evo i slicica...


:pilot
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Lepo to izgleda...:) to nevreme i meni je pravilo probleme,ali sam se uz malo truda uspesno izborila..:) hebiga ovde kod mene jednom nedeljno bude neko nevreme ,kisurine i vetrustine...i pre toga jos i silne poplave,ove godine bas sa outdoor nije lako..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Velicanstveni

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
@Ena&Modelsy ista prica i kod mene, jednom nedeljno cupa drvece, prevrce krovove... i onda ja odma trcim da vidim sta se desava sa biljozama, i malu obavezno posavijalo.
@ImbraGrabaric ma samo da je docekati sredinu desetog mjeseca... bice veselo :joint2: :drink:
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
Bome će bit veselo, predobro izgledaju a zima ima da proleti samo tako. :respect:
 
04.04.2014
267
230
43
Da nije ovaj tvoj sajt preblizu prvim kucama? Krovovi se lepo vide. Ove tvoje biljoze kad zamirisu ima da se "cuju" do pola sela.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma nema veze ba rem ce te prve komsije da uzivaju u lepom mirisu..:) pa nisu valjda ludi da se bune ili ti nedaj boze da nesto prijavljuju...:) ha,ha..:) salu na stranu ,sto je tu je nemoze on tu nista promeniti ...nece valjda seljakati tako velike biljoze..:) malo vise opreznosti i to je to..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Monty_Python
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.