LST na "moj" način

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Evo da se nadodam na ovu temu i ja malo....
Zanimljiva je LST pogotovo sistem koji je prikazan u prvoj sliki ove teme...
Ja sam se zezo na sve načine i taj sistem i masu drugi sistema..
KAko odavno već tučem bez Vegetacija bijlke pa i klonove isto tako a malo prostora imam isprobao masu sistema i imao dobre urode na sve načine...
Sad sam se odlučio na CFL sijalice nekih 8 KOM na 2700K odma na 12/12 i vertikal grow ako kužite na šta mislim..
Ispadne isto kao neka vrsta LST-a bijlke nisu prevelike u visinu a urod je MAX kad pogledaš kolika je dimenzija BOX-a...

Pogledajte slike :
http://s3.amazonaws.com/data.tumblr...668612&Signature=qbkLyAZ+U2B68KtkzsDkjw4wuwU=

Evo i jedan video :
1st Vertical grow in a HydroGon | VerticalGreen.org/tv

I još jedan primjer :
Flower Room #2 – Sour Diesel, Pre98 Bubba Kush, SAGE Vertical Grow 14 Days before Flip | MegaMarijuana

Ja sam išao nekom logikom da na prostor dimenzije S1xV1xD1 Metar i HPS 400W nebi mogao složiti više od 5-6 komada zdravi biljki... Džaba bi bila božija vent... jer dimezija je skučena od BOX-a.. I sve to na 12/12 odma...
A ovaj sistem Verti... i CFL u isti prostor idem sa Min 8 biljki + Min 8 CFL-a ventilacija ista ,kružni Verti.. Garantiram da ću imat urod 2 x veći od snage sijalica u Box-u...Box kojeg ću uslikat i otovorit možda temu ili dnevnik na toj osnovi..

Kružni Vert... ima svoj razlog ++++ pozitivan... Svakoj biljki mogu prostupit isto tako kontorilrat svaku grančicu itd...
Nego da nekenjam sad ovde previše eto nadodao sam se na temu sa razlogom da vidim i vaše mišljenje ili neke ideje o istom...

Pozz... :icon_question::icon_question::icon_question: