LST outdoor?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Što mislite o LSTu automatika koji rastu tvornički preko 120cm? :) Ja bi LSTiro glavnu granu dok ne bi krenula cvjetati i onda bi ju pustio da ide prema gore, jer si ne smijem dopustiti veću visinu od 80 cm da ne iskače.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa LSTiraj glavnu granu, nigde ne pise da ne moze. nema tu neke filozofije nit smeta sto je automatik. savijaj odmah od pocetka jer brzo raste u cvetanju
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
nemam iskustva sa LSTiem, pa zato, neki kažu da se automatike ne isplati, neki kažu isplati... Jel se smije LST raditi u prvih tjedan-dva cvjetanja, ili samo u fazi rasta?
 
12.04.2010
20
0
1
zemlja je substral univerzal,litraza 0,7L,biljka je stara izmedju 5 i 6 nedelja,tretirao sam je jednom nakon presadjivanja punom dozom slavola i pola doze npk...a lepo si primetio te zute listove,ja sam ih uocio pre tri dana i neznam kako da eliminisem visak vlage a ne volim da eksperimentisem,to me je vise puta kostalo biljaka...
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Evo ovako bi trebao izgledat Lst u outdoru- valjda!!!
23 dan Lst pantikom 2b.jpg
 

Prilozi

  • 23 dan Lst pantikom 1a.jpg
    23 dan Lst pantikom 1a.jpg
    614,6 KB · Pregleda: 106
  • 23 dan  Lst žicom.jpg
    23 dan Lst žicom.jpg
    494 KB · Pregleda: 109
Poslednja izmena od urednika:

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Da znam vidio sam to odma ali to mi spada u onu pinch metodu ili kako li već zove he he,svakako ću bit oprezniji
 
17.05.2015
4
0
1
34
Da znam vidio sam to odma ali to mi spada u onu pinch metodu ili kako li već zove he he,svakako ću bit oprezniji

Pinch metodu ili super cropping,bas ovih dana guglam i istrazujem,pa bi mi znacilo misljenje iskusnijih.
Ako sam dobro shvatio kad LST-om oblikujemo bilje po zelji ovom metodom savijamo apikalni vrh na dole i tako podsticemo da biljka gura auksin u sporedne vrhove koje smo dobili LST-om,mada mi to nema logike,sta je sa glavnim vrhom ako ga savijem na dole ipak je to najlepsi plod sa neseg drveta?
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Uradio sam i toping na jednoj biljčici ali mislim da treba provat sve varijante treninga koje sa mogu napravit pa vidit što je bolje,bar sam ja tako.A ne znam baš da je Lst upadljiv kad cijeli sajt ne bi trebo bit upadljiv ,ne znam kome bi smetalo.Vidit ćemo što će ispast
 

Prilozi

  • 23 dan topirana.jpg
    23 dan topirana.jpg
    505,8 KB · Pregleda: 86

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Slažem se da u praksi sve treba probati. Pod upadljiv sam mislio da ako neko i prođe blizu prije će mu pažnju privući žica, špaga i kolčići. Jer po mom mišljenju koliko god je sajt siguran nema šanse da u 5 - 6 mjeseci bar neko ne prođe blizu. Vrlo vrlo su rijetka i praktična mjesta gdje nije tako. Ja živim u gradu i morao bih naći sajt udaljen 20 km a da je 99,9% siguran. Ovako sam bio prinuđen iskoristiti mjesto udaljeno nekih 7 - 8 km. Ja ću ipak u outu sve topirat. Kada mi stignu automati na njima ću LST raditi u balkon varijanti.
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Lazarus kume sve za pet,svi smo mi punoljetni sretno ti bilo pa javi što je i kako je u tebe ispalo i pričekaj još malo da se javi koji od iskusnjara
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Hvala. I tebi rancero želim puno sreće. A s vremena na vrijeme bacim koju fotku u galeriju pa se tu može vidjeti šta se dela s mojom dječicom.:) Više polažem nade u automate, a sa outom kako bude. Sve sam odradio kako treba i radiću i dalje, ostale stvari nisu u mojoj moći. Ali najiskrenije u dubini duše volio bih da ova makar jedna domaja uspije, jer svi dobro znamo kako zna iznenaditi dobrim dimom.:joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Evo sličica od danas,lijepo su se položile pri zemlju onoliko koliko sam hi zatezo,tj. napravio sam od komada žice kuku koju sam zakačio za biljku i zabio u zemlju. Stabljika je poprimila željeni oblik i tako sad raste a mlade grane izbijaju po cijeloj biljci (ispričavam se na "domaćim" terminima pri opisu biljke)

23.5 Lst.jpg Fotografija0663.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dvadeseteGaSim

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Dobile su jednom otopinu plantella organik(u poljevaču stavio šaku brabonjaka plantelle i mješanjem je rastvorio i polio),prsko ih buhačem a u pripremi je kopriva.Za odbijanje od zemlje misliš zbog živina koje bi hi mogle marendat ko što i jesu malo?