LST prije LST-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Pozdrav ekipa:wave:
Mislim da nisam izumio nista novog sto vec ne postoji ali mozda nekom i pomogne.
Kod unutrasnjeg uzgoja u malim boxovima mislim dae lst uz jos koju vrstu treninga mozda i najzastupljeniji i govori zapravo koliko je ta metoda treniranja jednostavna i uspjesna.
Oduvjek sam samo cekao da mlade biljke napune 2-3 tjedna kako bi ih mogao krenuti savijati. Do tog vremena bi razvile vec solidnu stabljiku ,lisnu masu i po par bocnih izboja i bile spremne za postepeno savijanje prema dolje.
E sad tu cesto zna doc do prenaglog zatezanja te pucanja stabljike ili grana ako se ne izvodi koliko toliko oprezno i s osjecajem.

Kako bi max iskoristio prostor koji imam kad bi biljka bila pri kraju poceo sam vjesati potove s tek posadenim sjemenkama po rubovima boxa. Nije najbolje rjesenje ali kad nema drugog dobro je. Sto zelim reci je da se samo pokazalo od sebe posto su potici visjeli blago ukoso biljke su rasle ravno prema panelu. IMG_20230508_135239.jpg
Ali kad bi ih skinuo da ih zalijem vidio bi da one zapravo rastu fino ukoso:eek::D
IMG_20230508_132959.jpg
Vecinom bi ih nakon 2tj presadivao iz ovih malih potova u finalni i odmah imao polegnutu biljku koju je samo potrebno osigurati zicom kako se odmah nebi izravnala prema panelu.
IMG_20230508_133030.jpg
Nadam se da ce bit neke koristi od ovih mojih zapazanja u hodu,
Stej haj ekipa::vapor::::lulamira:::thumb: