ludi duhan ??**

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.04.2012
20
2
0
33
ljudi ovako..u nasem se gradicu pojavio nekakav duhan... frulu se samo posoli (doslovno) nakon 5 dimova direktno vas spere i pocne postepeno lupat... onako osjecaj je sjeku vam se noge kukovi ..smijesno vam je kao da ste u igrici nekakvoj... hocete nesto napravit npr uzet novce i jednostavno ne mozete nece ruka prema novcima..bolestan je osjecaj... vracate se u proslost pa gledate u buducnost pa predviđate stvari.. bas pere bolesno.. cuo sam da se pravi od kanabinoida... jel neko zna nesto o tome sta je to jel to legalno jel ostavlja kakve posljedice i kako se pravi ??
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
još jedno "magic dragon" sranje. kloni se tog otrova ako boga znaš...
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
djoksa je napisao(la):
ma nije magic dragon..(jel to ono iz smart shopa )

Brate, vidis da ti ljudi govore da se kanes toga... a ti navalio na to koji ti je?.. Ako ces po svome, onda ne pitaj ljude za savjete..
 
11.04.2012
20
2
0
33
znam da je kemija i znam da nije prirodno..ali pere 20 x jace od ganđe.. i ljudi to traze ide ko ludo ..
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Ništa ne pere jače od marihuane ak te to pere više pa ti ni ne znaš šta je ganđa i btw to je opet neko novo smeće koje je samo kemija.Kloni se toga i zapali pravu gandžu pa ćeš vidjet šta ti ja pričam.i kakve veze što to ide ko ludo kad ti ljudi zarađuju na vama a ne vi. :icon_evil:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Pravilnik foruma kaže:
12. Stop hemijskim drogama
Vutra.Org propagira obrazovanje ljudi u vezi Marihuane kao i legalizaciju iste. Iako na našem sajtu možete naći par tekstova o hemijskim drogama, strogo je zabranjeno (pogotovo na forumu) bilo kakvo diskutovanje u vezi hemijskih droga jer to može loše uticati na reputaciju našeg sajta, a mi to ne želimo. Kršenje ovog člana pravilnika povlači moderaciju vaših poruka pa čak i trajno banovanje sa foruma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.