Lule

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.005
180
88
Pusio sam na lulu nekoliko puta, uvijek bez duhana. Jest da jace udari ali krace drzi i vutra brze izgori. Najbolje zamotat pa zapalit.

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
160
54
0
26
Ne, nego cisto.

@delboy Lud si ako mislis da je plasticni bong bolji od staklenog

Napušena Vjeverica;215924 je napisao(la):
Pusio sam na lulu nekoliko puta, uvijek bez duhana. Jest da jace udari ali krace drzi i vutra brze izgori. Najbolje zamotat pa zapalit.

Ne moze drzat krace nego sa duhanom, duhan ne produzuje djelovanje thca, mislim da je to ocito.
Samo je ovisno sta pusis i kolko si pusis

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.005
180
88
Kaj? Nisam te nis skuzio, kakav duhan? Pa nisam lud da stavljam duhan u lulu pa uvlacim u pluca. Nema filtera LOL to je otrov.
To bi bilo isto ko da uzmes kubanku i uvlacis u pluca.

no no

Ja sam stavljao cistu travu u lulu i tako pusio, o tome pricam. Nismo se razumjeli.

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
160
54
0
26
Pa reko si "jest da jace udari, ali krace drzi" kao u smislu da kad sa duhanom pusis onda high traje duze

Stipe

④②⓪
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.434
28.218
1.198
Uzmes lulu....stavis je sa strane, te uzmes rizlu i filter. Smotas joint i zapalis ga :D
salim se.....imas ovaj vrh sa 3 rupice, to odsarafis i naguras vutru nutra, zasarafis i palis da vatra ulazi kroz rupice. Dim se hladi dok prolazi kroz spiralu :)

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
Prijatelj Foruma
16.10.2009
2.965
4.838
188
50
mislim da si upravo odgovorio sam sebi...

Bizzzo

~ Herbalist ~
Grow Support
11.02.2008
2.636
4.882
188
49
Zbrkulja
Ovisi o vutri. Ako je brick weed moraš. Ukoliko je nešto iz tegle ne moraš. Odnosno tako je meni bilo da nisam morao. :D

27.11.2016
12
22
3
32
pozdrav, jel ima na forumu di da se prodaju lule , pipe-ovi i sl., imam malu drvenu lulu baš za vutru i imam prometeus alu plus staklo lulu, pa me zanima dal mogu to staviti di jer mi na njuškalu neda, hvala

evo slika mojih lula, drvena je odlična i za duhan

inače ja sam na vapeu već više od pola godine, a sad baš idem na face na vapersku škvadru i sl. okačit i to da prodajem, tako da uskoro necu više ni parit
tako da mi i ove lule stoje dugo vec, pa bi ih se riješio, a nesmijem nigdje okačit odma ona sranja o duhanskim proizvodima, pa ako netko zna di bih mogao ovo stavit nek kaže, bio bih zahvalan

e da , prometheus nije origigi, al ja iskreno ne vidim razlike, original je preko 500kn ak se ne varam, kaj je žešća glupost
ova moja je kopija, ali je izrada savršena, i ne vidim zbog čega bi original bila 3 ili 4 puta skuplja, možda pjeva dok pušiš hahahaha

zaboravih, dok kažem na vape mislim na arome , bez nikotina praktički, ne mislim na vape za vutru, ne konzumiram ja vec godinama, osim tu i tamo uz poker i sl.:)i da drvena lula je trešnja drvo

Prilozi