Lule

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Ne, nego cisto.

@delboy Lud si ako mislis da je plasticni bong bolji od staklenog

Napušena Vjeverica;215924 je napisao(la):
Pusio sam na lulu nekoliko puta, uvijek bez duhana. Jest da jace udari ali krace drzi i vutra brze izgori. Najbolje zamotat pa zapalit.


Ne moze drzat krace nego sa duhanom, duhan ne produzuje djelovanje thca, mislim da je to ocito.
Samo je ovisno sta pusis i kolko si pusis
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Kaj? Nisam te nis skuzio, kakav duhan? Pa nisam lud da stavljam duhan u lulu pa uvlacim u pluca. Nema filtera LOL to je otrov.
To bi bilo isto ko da uzmes kubanku i uvlacis u pluca.

no no


Ja sam stavljao cistu travu u lulu i tako pusio, o tome pricam. Nismo se razumjeli.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Uzmes lulu....stavis je sa strane, te uzmes rizlu i filter. Smotas joint i zapalis ga :D
salim se.....imas ovaj vrh sa 3 rupice, to odsarafis i naguras vutru nutra, zasarafis i palis da vatra ulazi kroz rupice. Dim se hladi dok prolazi kroz spiralu :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ovisi o vutri. Ako je brick weed moraš. Ukoliko je nešto iz tegle ne moraš. Odnosno tako je meni bilo da nisam morao. :D
 
27.11.2016
12
25
3
36
pozdrav, jel ima na forumu di da se prodaju lule , pipe-ovi i sl., imam malu drvenu lulu baš za vutru i imam prometeus alu plus staklo lulu, pa me zanima dal mogu to staviti di jer mi na njuškalu neda, hvala

evo slika mojih lula, drvena je odlična i za duhan

inače ja sam na vapeu već više od pola godine, a sad baš idem na face na vapersku škvadru i sl. okačit i to da prodajem, tako da uskoro necu više ni parit
tako da mi i ove lule stoje dugo vec, pa bi ih se riješio, a nesmijem nigdje okačit odma ona sranja o duhanskim proizvodima, pa ako netko zna di bih mogao ovo stavit nek kaže, bio bih zahvalan

e da , prometheus nije origigi, al ja iskreno ne vidim razlike, original je preko 500kn ak se ne varam, kaj je žešća glupost
ova moja je kopija, ali je izrada savršena, i ne vidim zbog čega bi original bila 3 ili 4 puta skuplja, možda pjeva dok pušiš hahahaha

zaboravih, dok kažem na vape mislim na arome , bez nikotina praktički, ne mislim na vape za vutru, ne konzumiram ja vec godinama, osim tu i tamo uz poker i sl.:)i da drvena lula je trešnja drvo
 

Prilozi

  • lul2.jpg
    lul2.jpg
    144,2 KB · Pregleda: 23
  • lul1.jpg
    lul1.jpg
    155,3 KB · Pregleda: 25
  • lul3.jpg
    lul3.jpg
    110 KB · Pregleda: 24