Lule

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.07.2006
0
3
0
Evo nahvatao sam neke vrhunske stvari na NET-u pa me zanima jel ima kod nas ovih stvari za nabavku , ova mi se najvise dopala. Sta mislite vi o ovim lulama.Jel vredi ovo cemu.

5.jpg


Jace je nego da si na bilo cemu :D a i zdravije i nemoras non stop da motas Joint-e 8)

Ima tu raznih modela

3.jpg
6.jpg
4.jpg
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
DA... Dobre su lule :D
Video sam nesto slicno u Nisu u podzemlju...
A 100% ima i u Bg-u...
Probaj po nekim prodavnicama poklona ili antikvarnicama...
PS:Od lule je bolji bong i nargila, bar po mom misljenju
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
gle ja sam probao i lule i nargile i bongove.

od tog sveg bi izdvojio bong i nargile kao najbolje .ali bong na prvo mjesto pogotovo neki plasticni jer ti se nece polupat i laksi je za ciscenje.
mozes pusit na SVE

ja sam probao na snijeg ,led,mlijeko,votku,mineralnu,kolu,gusti...itd itd

Ali bong je uberalles najbolji kupi ga i nece pozalit...kad je kriza on je spas !!
a i inace kad je puno ekipe stvarno je dijelotvoran.
:D
 
19.06.2010
6
0
0
34
Pozdrav! Kaj se tiće Smart Shop-a u Zagrebu sad je u Tkalčićevoj pored neke crkvice. Mene zanima kak je najbolje čistit/održavat pajp,točnije metalni pajp. Hvala! :D
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
nevalja plasticni bong plastika nije dobra, stakleni su zdraviji i puno bolji, uzmes neku malu cetku ko za vc i deri mos usipati vodu unutra zatvoris rupe i roknes 2 tablete onih bolestina sto ciste dedi zube, to skine kamenac, ne cistiti detrdentom to nije dobro ak vec radis onda isperi ko majmun
 
13.09.2011
8
0
1
38
Bok svima nov sam na forumu sto znaci da mi je ovo 1. post.Htio bi si kupit bong u king size headshopu pa me zanima koji bi bio najbolji sa njihove web stranice pa ako mi moze neko reci ime bonga koji je dobar. Hvala:spliff:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
dobar je svaki u koji možeš nagazit vutru i zapalit... (i normalno da nije preskup)
 
19.12.2010
42
8
0
33
Ma lule su zakon (pogotovo za prašinu s mlinca u krizi), al da kupi bong. Mene je barem spasio vec soma puta, evo vec pusim 4 dana na bong jer nemam pare za duhan :D I kod kupnje bonga, nemojte pretjerivat u velicini, recimo 25 cm bi trebao bit dovoljan za tebe i za ekipu. Barem je meni vise uzitak s manjeg, veliki su previse nespretni po mojem misljenju ;)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ja sam jednom pušio iz bonga od 60 cm. ima na forumu u shopu od sponzora, predobra stvar. dugačak je 60 cm i promjera 5 cm, to dođe oko 4 i pol litre volumena...

jedan dim i odeš u svemir (naravno ako puni bong dima potegneš)
 
19.12.2010
42
8
0
33
Imam i ja kuci 50 cm bong (promjer nisam mjerio al jedno 5 cm je sigurno), samo me smeta sto je plasticni i obicno se iskasljem ko kreten od punog dima, a to mi ne paše previše. Gušt mi je mali bong, par hitova i stvar rješena a isto me razvali ko i ovaj od 50 cm ;)
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
po meni bong je najbolji za pusit kad si doma s ekipom dok sjedite na kaucu ,gledate tv i jedete cips.
lula je odlicna za van pogotovo sad po zimi kad su ruke hladne pa je muka srolat,i lakse je je nosit sa sobom jer je mala.
sve je za nesto dobro :icon_lol:
 
19.12.2010
42
8
0
33
Ako za nist drugo , lula je super za zimu :D

Makar, nekak bi mi falil onaj filing kad sam tek pocel,
a za lulu nisam ni čul. Pa se mučim s rizlom a prste ne osjecam od hladnoce.
Pa ti cak ispande pusiva, i s ponosom ju zduvaš s frendom :icon_lol:

PS: Zanemarite briju, ako kupite lulu ili bong necete pogrijesit, oboje je jebenica :D
 
23.10.2011
23
1
0
34
imported_KezmanBG je napisao(la):
Evo nahvatao sam neke vrhunske stvari na NET-u pa me zanima jel ima kod nas ovih stvari za nabavku , ova mi se najvise dopala. Sta mislite vi o ovim lulama.Jel vredi ovo cemu.

5.jpg


Jace je nego da si na bilo cemu :D a i zdravije i nemoras non stop da motas Joint-e 8)

Ima tu raznih modela

3.jpg
6.jpg
4.jpg


Tebra lula ti je zakon, nije da ponavljam sto je vec napisano, ali ubija, pusis gde kod i kad god,zimi leti,ima da se dima samo tako. Skoro sam sa stricem probao , doneo iz inostranstva neku lulu. Upalili smo vatricu i kuvali caj od canabisa, dok se caj kuvao mi smo lulu duvali. Mnogo lakse neko da srolas joint :)
 
13.05.2012
31
12
0
33
Ljudi, imao sam jednom priliku da probam sa lulom, ali od ortaka... E sada, kada kupujem je l postoji nesto na sta trebam da obratim paznju? I inace, kada se stavlja marihuana u nju da li stavljam i duvan kao i kada rolam ili?