LED Lumatek 600 W PRO, BF - Glookies, Tropicanna banana, Dos si dos 33. LST, HST, DIY SCROG

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Eto tako. Da Vas pozdravim. I da ne ostanem duzan jebiga i zavrsetak. Kako da kazem, malo me cijeli grow kad se pojavila plijesan poceo zivcirati. I popustila mi volja komplet oko njega. Da napisem malo dojmove

Dos si Dos 33 - Vocka. Bomboni. Show program. Radi kako treba. Ima specifikum da na vape doslovno imate osjecaj kad da su usta puna Kiki onog crvenog sto bude unutra. I tako. Sto se tice prinosa i nije neki. Doduse, nisam se nesto ni trudio, medjutim tako je kako je. Jedan fenotip je bio ljubicast. Ali ono, ljubicasto lila roza. Gradienti. Odlican i za gledat i pusit.

Tropicanna Banana - Odlican rad. Meni od ove tri najbolji. Mislim da je i najjaci proizvodjac definitivno. Skoro da cu je uzeti pa u svaki grow jednu ubacit. Odlicna biljka. Okus skunki laganini. Cekam malo jos da nadjodje u tegli.

Glookies - Kazu i Zagorju, "ni vrit ni mimo". Moguce da njemu jedinom nije pasalo sto su otisle tako rano (60. dan cvjetanja) dole. U svakom slucaju ima radi, ali onako laganini zbrkulja. Niti okus nije jos uvijek nesta.

IMG_0812_edited.jpg

IMG_0784_edited.jpg IMG_0785_edited.jpg IMG_0808_edited.jpg IMG_0809_edited.jpg IMG_0810_edited.jpg IMG_0811_edited.jpg
 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Koliko sam brojal-svako kruženje 15×puta zavrtiš.Tek sad sam pročital dnevnik.A za mašinu-čista desetka!
Meni ju lik hoče iznajmit po 50e /dan..
Pa bolje da bi ju kupil-neg par puta od njega posudil..
Super što si napravil snimak!
A za grow-nemam druge rječi-ko: BIG :respect: !! Lepo što te imamo na :vutra:
✌by Lovetogrow
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.