LED Lumatek 600 W PRO, BF - Glookies, Tropicanna banana, Dos si dos 33. LST, HST, DIY SCROG

Hesi Hempatia Seedstockers Organics Nutrients Herbies Headshop

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
4.775
40.183
2.598
Nevada, USA
fino trima ostavlja malo vise al bolje malo vise nego malo manje :D
Kako kome...ja trimam sve šta god strši, čak i najmanje. Hedovi su ukusniji, a trim ionako sačuvam ne mislim ga bacit (doći će poslije na red :D).

Što se tiče mašine, pokazala se baš onakva kako sam ju i zamišljao :). Brza jest (najbolje da nije), ali nije uvijek sve u brzini. Ako za tolike pare moram još popravljat iza nje, čemu onda trim mašina? :confused: Nije to za nas picajzle :D.

Bizzo hedovi su top, uživaj :respect:.

Bizzzo

~ Herbalist ~
Urednik
Grow Support
11.02.2008
3.834
13.857
478
51
Zbrkulja
vutra.org
Eto tako. Da Vas pozdravim. I da ne ostanem duzan jebiga i zavrsetak. Kako da kazem, malo me cijeli grow kad se pojavila plijesan poceo zivcirati. I popustila mi volja komplet oko njega. Da napisem malo dojmove

Dos si Dos 33 - Vocka. Bomboni. Show program. Radi kako treba. Ima specifikum da na vape doslovno imate osjecaj kad da su usta puna Kiki onog crvenog sto bude unutra. I tako. Sto se tice prinosa i nije neki. Doduse, nisam se nesto ni trudio, medjutim tako je kako je. Jedan fenotip je bio ljubicast. Ali ono, ljubicasto lila roza. Gradienti. Odlican i za gledat i pusit.

Tropicanna Banana - Odlican rad. Meni od ove tri najbolji. Mislim da je i najjaci proizvodjac definitivno. Skoro da cu je uzeti pa u svaki grow jednu ubacit. Odlicna biljka. Okus skunki laganini. Cekam malo jos da nadjodje u tegli.

Glookies - Kazu i Zagorju, "ni vrit ni mimo". Moguce da njemu jedinom nije pasalo sto su otisle tako rano (60. dan cvjetanja) dole. U svakom slucaju ima radi, ali onako laganini zbrkulja. Niti okus nije jos uvijek nesta.

IMG_0812_edited.jpg

IMG_0784_edited.jpg IMG_0785_edited.jpg IMG_0808_edited.jpg IMG_0809_edited.jpg IMG_0810_edited.jpg IMG_0811_edited.jpg