M.K.Ultra, Pakistan valley, Y griega cbd terra grow by hazeri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
A cbd strain koji ti je favorit? Ja ganjam da zbavim iz Švice sjeme od CBD Erdbeerli (jagoda, stvarno miriše užasno dobro) i onda pokušat to crossat dodatno sa aryanovim strawberry (isto genetika iz Švicarske cross original erdbeerlija).. Eh sad kako to uradit, na tom polju još nemam iskustva, a i nisam se baš nešto naročito o tome i načitao, vidjet ću, sve je to buduća mašta..
A setup za takve testove što pripremam, uh bit će bomba, pogledaj pn, da ti ovde ne spamam dnevnik slikama :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Nisam ti ja nista spajao,crossao..ono sto jesam je bilo slucajno u out-u..:D
Y griega CBD..eto,vec treci grow ide..daleko najbolja sorta za biomix od 5 razlicitih koje sam probao..mojoj obitelji radi najbolji posao..za preko dana odlicno,a prinos je uvijek odlican,pun trihoma..zadnje sto sam kuhao od prijatelja je od 75 grama Y griege cbd sam vadio 15 ml ulja iliti 650 kapsula Biomix-a sto je zeni i meni dovoljno za oko 150 dana;):thumb::thumb:Cijeneni kolega sa foruma je od 100 gr vadio 22 grama ulja..
20180608_110755.jpg
 
Poslednja izmena:

McNesto

Aktivan Član
30.03.2016
104
521
93
Bravo Hazeri, sve gledam a sline cure, dođe mi da sastavljam šator i primim se posla naravno sve copy paste ;). U svakom slučaju :respect:a za na jesen se bilježim za mentorstvo:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri