Maškare

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Jel zna iko kad je to ne mogu nikako otkriti nitko nezna okolo
A i usput možete reć jer planirate šta za taj dan - SAMO DA PRIZIVANJE SATANE NIJE
JER ĐAVO SE U TAMU SAKRIO
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ehehe,maškare su zakon,ovdje u Istri cijeli dan se ide po selima....samo dereš po fritulama domaćim i vinu....uff od 10 ujutro do 4 u noći samo vino dereš...i tako...nije baš lijepo poslije al je caka prava bude brdo ljudi....obično se voze kod nas grupe u starim kombijima,autima,pa po gradu...za maškare ne mora bit registriran auto,pa onda opet po selima,pa opet po gradu...i tako....zakon....:banana:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
sto ce te biti za maskare??? i ja bi isla ali ovdje kod mene to uopce nije zastupljeno, a imam sve da budem vila, i neka luda ticala, i krila i haljinicu pufastu :)))) hhuhuh bilo bi super...
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
svake godine idem,
cesto kao transvestit...
mogao par slika postat...splitski krnjevali su prva liga..
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma nece ništ biti kod mene ali sam ću doći u školu veselo obučen i to je to malo bazdit okolo i čekat da me neki kreten prebije
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Maškare su za djecu, a odrasli koji se time bave su uglavnom alkoholičari kojima je to isprika za oblokavanje. Inače, dijelim mišljenje sa Žirafom :))
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
nemate pojma...maskare bi trebale biti zabranjene djeci....
maskare i pojam maskaranja je oduvijek prisutan...
danas je to komercijalizirano...
ali pojam maskara i maskenbala i karnevala je zaboravljen...
dakle, davno prije to je bio jako jako magicno okupljanje ljudi...
ljudi bi na sto jednostavniji nacin pokusali zamaskirati se da ih nitko ne propozna...
cesto bi tu bila ikona koju su mogli okriviti za sve da se na jednu noc osjete slobodni i bez grijeha...
....
nitko nije htio biti prepoznati i zato se glumilo i sutjelo..
bio je cilj postati stranac, okupljen strancima...i to sto napravis nitko nece znati...
od plesa do seksa...sve je bilo dopusteno...
i bilo bi magicno...jer takvu slobodu je tesko osjetiti...
muzika i droge su cesto bili povezani da bi se iskusvo "bolje" osjetilo..
i to se radilo ne tako davno...
ali taj duh je izgubljen...
maskare/maskeban/karneval je bio za ljude koje zive u kategoriji igre, ne kategoriji komercijalizma...
i da...i takoder je mnogima sluzilo kao sredstvo odrastanja...
danas je drugacije...ali ja ne ga ne prihvacam i mislim da je iskrivljen...

a e, slike ce uskoro...evi idem ih sredit


EDIT:
evo...malo ekipe...slike govore sve...



i govoreci o transicima...evo mene :2flip: ...i to u ruci je lula :D i ne za ukras...
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Ja i frend smo se dogovarali obuc u šminkeruše/sponzoruše i otic u isti takav birc. Ono, improvizirane nausnice promjera nogometne lopte, tenisice cijele pofarbane zlatnim sprejem, suncane naocale preko cijele face, sto tisuca najrazlicitijih ogrlica i narukvica, one tanke dugacke cigarete (iako ne pusim), majica na kojoj pise "primjeti me" ili "ja sam lijepsa od tvoje cure" i tak nesto....al sumnjam da ce ista bit, bar s moje strane :(
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Da se tako obučeš i odeš u grad nitko nebi primjerio da si zapravo maskiran. Još bi te neko pokušao impesionirati ključevima od bembare ili probao naguziti. Pazi se.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
he ova priča me podsjeća na jedan moj prvi maj
Zalego ja na deku neku vani na stomak i kosa mi prekrila skroz lice i dolazi neki nepoznati lik i pita me: "curo jesi ti malo zaspala" a ja onako pogledam ga i nešt sam reko a on kao ma ništ ništ i ode
hahaha
 
11.10.2007
46
0
0
45
u rijeci je prije neku godinu postojao festival rijeckih metal bendova " metalom protiv maskara". iako nisam neki ljubitelj metala, u potpunosti ih razumijem i podrzavam.
naime, tamo to sve skupa traje cijeli sijecanj. :violent018: da popizdis...
neki se ljudi ful potrude oko tih maski i svega toga, i to je super. al vecina ipak sve to svodi na oblokavanje i pustanje primitivca u njima s lanca.