LED Madscientist x Motherlode

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.217
1.098
Trøndelag
Pozdrav cijenjenom forumu i forumasima

Godisnji odmor sam odradio i sad je najbolje vrijeme da se krene u nove pobjede, svjez i odmoran :)
Dugo sam razmisljao sto cu posaditi i drzeci teglu u rukama na kraju mi se odgovor ponudio sam od sebe. Jack iz prijasnjeg dnevnika me toliko odusevio
da ga jednostavno moram probati barem jos jednom. Jack se izuzetno lako pusi i donosi toliko pozitivne energije da bih ga mogao cijeli dan pusiti.
Cak i kada se pretjera ne baca na ruznu stranu, definitivno keeper. Mirisom i okusom dominira citrusna nota, kombinacija grejp i limun. Ocjena 9,5/10

Malo o strainu

In 1998 Sannie laid hands on the first Jack seeds, From which arose mainly sativa dominant plants that grew between 11 and 14 weeks, beautiful plants with a high degree of potency, and it soon became clear that we had something very special here. After thorough selection, we found a suitable female to use in a larger set up which met our high standards. This turned out to be the famous bulls’ eye because we had yet to see a strain with so many advantages. Sannie is a huge Sativa / Hybrid lover and it’s therefore not surprising that the long-flowering qualities needed to be preserved to maintain that perfect high and taste. Afraid of losing genetics, there has been a special selection to find a suitable male for our female and the Sannie's jack seeds were born. Although I created the seeds to preserve the bomb of genetics, we also started using the seeds and tried to stabilize genetics step by step. After a number of years, we had a strain that we were proud of and more and more often we received requests from fellow breeders use these seeds. In 2006 we decided to put the seeds on the market due to the of high demand and sanniesshop was a fact.

Created by Knutsel and Sannie.

Sanniesjack.jpeg

Ove godine se prica poprilicno zaostrava, naime u kombinaciju je uletjelo jos dva cipa identicnog svjetla. Zahvaljujem se drugu @Himalaya koji ih je nesebicno prepustio meni :D
Za sad ledice rade sa malim driverom ali samo dok ne stigne MeanWell HLG 240h c1400b i eksterni dimmer pa cu ih prespojiti. Mislio sam uzet manji driver (185h) od 200w, ali sam se ipak odlucio za ovaj veci posto je razlika 10ak eura a i vjerojatno ga necu frljiti do kraja nego ca 200ak watta pa cu s time dobiti i da oprema nije na maksimumu. Opet sa druge strane ako procjenim da ga mogu gaziti i max sa odusevljenjem cu ga odvrnuti do 250w u kriticnoj fazi cvjetanja. Na ovaj nacin cu imati bolju kontrolu u svakom stadiju i sam cu stelati da bude najoptimalnije u boksu.
IMG_6366.jpg IMG_6367.jpg
Znaci redom od opreme cu korisiti sljedece:

Homebox evolution Q80 80x80 prepravljen na 90x70
Modificirani ispuh zastitna kutija, phonic trap cijev, soler & palau td-350/125 silent
Airpot 20L
Canna terra professional plus zemlja 25L
Gnojiva Advanced nutrients plus razni dodatci drugih proizvodaca (root,calmag...)
Cree cxb 3590 3500k DB top bin 0-250W
Diy scrog mreza
PC ventilatori nekoliko komada za cirkulaciju
IMG_7303.jpeg

Posto sam do sad odgajao biljke u malim posudama sada sam se odlucio zabosti direkt u finalnu pa da usporedim sto mi vise pase.
Vremena imam i ne zurim tako da je sad pravo vijeme da testiram i drugu varijantu. Biljka je stara 3 dana, i za sad mi se cini kako bunari prema dnu ali vidi se da ima
snage pa ce ona brzo krenuti i prema gore. Ovaj put sam stavio 'samo' 25L zemlje za razliku od proslog puta gdje sam nagnjecio sigurno 35L ako ne i vise. Malo sam je samo tezinom protresao i taman je optimala 25L za airpot od 20L. Za sada zalivena sa green buzz liquids more roots (odlican root stimulator) ca 0,2ml na deci vode.

IMG_6722.jpg IMG_6747.jpg IMG_6774.jpg IMG_6775.jpg IMG_6776.jpg IMG_6820.jpg IMG_6821.jpg IMG_6822.jpg
ako nekoga zanima prosli dnevnik moze ga pronaci ovdje https://www.vutra.org/threads/the-legend-of-sannies-jack.20588/
toliko za sada u uvodu i neka prica krene ::lulamira::
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Prvi. Sad ode citati :D Sretno!

edit: ajd da se mijenjamo malo. Ti meni sensYzime a ja tebi rhino :) Nego, ovo ce biti špricanje, vidi opreme sto stoji, kao protuoklopni minobacač, samo ceka da kresne :D
 
Poslednja izmena:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.280
358
Daj mi reci, jel i tvoj more roots od Green buzz liquids, smrdi na kanalizaciju?
Na njihovoj stranici, piše kako smrdi Huminska kiselina, ali jedino Roots zaudara!
Sretno :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.217
1.098
Trøndelag
Daj mi reci, jel i tvoj more roots od Green buzz liquids, smrdi na kanalizaciju?
Na njihovoj stranici, piše kako smrdi Huminska kiselina, ali jedino Roots zaudara!
Sretno :thumb:
Evo isao sam sad ponjusiti i osjeti se nekakav jako blagi zemljani miris, u tragovima cak se osjeti i menta i jos nesto vocno. Za razliku od zadnjeg puta sad je drugo pakiranje i pise na njemu poboljsana receptura.
5AF366FF-03FA-4221-9413-0E35315E16DF.jpeg
@amneziaHaze to je slika iz njegovog web shopa. Moje mozes vidjeti u zavrsenom dnevniku

edit: sad vidim da je doziranje 2-5ml po litri a prije je bilo 1ml/L znaci i njega su razvodnili ccc
 
Poslednja izmena:

The Krle

□Stress Control■
20.11.2019
1.200
8.850
258
44
Timboqtu
Sretno kolega.Da se nadovezem za driver 185.Ja ga koristim na todogrowled tgl 4 x cxb 3590 koji vucu 238w.Kupio sam merac za potrosnju struje.Mislim da je to max sto moze.Mislio sam da vuce 205w kao sto pise ali vuce za 33w vise.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija and Bizzzo