MAFIA III - Problem - Pomoć!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Pozdrav ljudi, imam problem i poludio sam vec i ne znam sta radit vise sad...pregledao sam sve sto se dalo, forume, youtube videe itd...nista nije pomoglo...

Imam original igru Mafia III, windows 7 - 64X....instalirano je, normalno sve ok...kad pokrećem igru, otvori mi početni menu, mogu uci u options, ali kad kliknem na PLAY, ne dogodi se nista...apsolutno nista! na STEAM-u pise ''running'' dok mi je otvoren taj pocetni menu...kad kliknem play, na kratko pise synchronize i poslije tog nista opet....

Dosta ih ima problema sa Visual C++ 2015 i update-om windowsa, probao sam i to, obrisao, ponovno instalirao, u međuvremenu imao sto drama i errora nekakvih....napravio jos par stvari sa youtube-a itd...nista nije pomoglo i sve je opet isto...je*eno nista ne pšomaze hahaha

Neki pišu da je problem s nekima tko ima AMD procesor, ne moze pokrenut, ali nemam AMD imam Intel...

hmmmmm.....komp mi je relativno dobar, novi je, plus nova graficka i rami jos na to, ne bi trebalo biti problema...

Kad pokrećem direktno iz instaliranog foldera, izbaci mi ovaj error koji prilazem u slici...to je navodno nesto od tog Visual C++2015, ali kao sto sam rekao, pokusao sam i to, reinstall i to...pa sam imao neke 0x80240017 error-e...nekako sam uspio, ali i dalje isto...

POMOĆĆĆĆĆ!!!! :D
 

Prilozi

  • sssssss.jpg
    sssssss.jpg
    17,9 KB · Pregleda: 29

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
hvala ljudi na pomoci, trenutno radim pa nemam vremena, ali cim zavrsim pokusat cu pa javim...mozak mi je utrnio sinoć od tog :D
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
e ovako...to oboje sam jos sinoc probao...znaci valjda 98% toga s neta sam pokusao, ne znam vise nemam ideja hahah
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Nisam stručan i napušen sam:let:, al da pronaš izbrisat igricu, skinut .dll u folder gdje ti je mafija i ponovo instalrat, igrica bi trebala u instalaciji povuć .dll ?
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
hahaha a razmisljao sam i o ponovnoj instalaciji, ali malo mi je mrsko jer traje pola dana brrrteee :zvezda:: ali ne vidim vise drugog nacina...hvala ti, pokusat cu jos i to...nema mi druge :(o_O
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Vidim da ti je igra na steamu , jesi probao pustit da steam provjeri instalirane fajlove ? (desni klik na igru - properties - local files - verify integrity of game cache)
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
Proveri da ti antivirus nije izbrisao dll fajlove igre .
Ta poruka api-ms-win-crt-runtime missing znači da ti nije dobar visual studio Visual C++ komponenta bez koje igra ne može da se pokrene .
Ako poseduješ legalnu kopiju igre možeš da proveriš i sa steamom kako ti farmer predlaže iznad ,a ako je krekovana igra tu negde leži problem...Teško je prevariti steam ,nije nemoguće ali je teško.
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Igra je original, kupljena, znaci ne bi trebalo biti problema u krekovima i tim stvarima...Visual C++ sam 5 puta brisao i reinstalirao (dok instaliram zna izbacivati nekakav 0x80240017 error)...mislim da sam uspio rjesit taj Visual C++ ali opet nista...evo maloprije mi je bilo gotovo ponovno instaliranje cijele igre, i opet ista stvar...koje jedenje zivaca :D probat cu sad to sa steamom probat pa javim...
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.422
258
Mlecni Put
Ta igrica je izbacena totalno neispeglana, bukvalno.
Ne radi dobro ljudima cak ni na zverskim masinama (Skylake + GTX1070).
Cekaj zakrpu, nema druge..
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
potvrdjujem isto..da te malo smirim.. xD

mada ja uvek skidam sa torenta pirate..imam azdajicu od kompica..ali izbacuju toliko ne ispeglane igre,da je to bruka i sramota iskreno.

za gta v i slicne sam se mucio jako dugo dok nisam uboo verziju koja ce raditi na mom kompicu.

ima fora cak i ako imas dobar hardver,da nesto samo ako nije uskladjeno kako treba..neka komponenta da ne pase bas uz drugu..nema leba..

a najgore je to kad kupis oridjidji i opet problemi..pa napljuvao bih ih posteno

nego da se nadovezem,monotona je je igra..sve je isto..prica meni licno je tesko sranje..nema veze sa vezom..samo te bombarduju informacijama i nbt likovima..i crncuga ide i tamani ih sve..

mafia 2 je imala neki duh,ovo nema..

nije to to..nekim danaima je zaobilazim u sirokom luku..
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
provjerio sam i steam, kaze sve je dobro...pokusat cu jos koji put sa tom reinstalacijom Visual C++ pa ako ni to ne uspije, morat cu cekat jbg...a znaci kad izadje ta zakrpa. steam ce mi je automatski instalirat? na GTA V mi sam steam instalira...da sam znao sacekao bi sa kupnjom i uzeo nesto sto cu moci...jbg
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Mozes probati da udjes library, properties na Mafia 3, local files i onda tu kliknes verify integity of game cache, to ponekad zna da sredi stvari. Kontaktiraj Steam Support jer je to najbolje resenje. Takodje ako si igru kupio preko steam-a i to u poslednje 2 nedelje mozes je vratiti i dobiti refund.
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Mozes probati da udjes library, properties na Mafia 3, local files i onda tu kliknes verify integity of game cache, to ponekad zna da sredi stvari. Kontaktiraj Steam Support jer je to najbolje resenje. Takodje ako si igru kupio preko steam-a i to u poslednje 2 nedelje mozes je vratiti i dobiti refund.

Probao sam verify integrity of game cache, kaze da je sve u redu, ali i dalje mi je isto...a evo sad sam probao ponovno reinstall Visual C++...

Isao sam na uninstall oba Visual C++, i 64X i 86X...
Onda sam restartirao komp...
Ponovno instalirao Visual C++ 2015, obje verzije (64X i 86X)
Restartirao komp...

E sad, kad se komp upalio, izbacilo mi je ovo (slika dolje)...kao da treba ponovno install?!

A zanimljivo je sto kad god instaliram taj Visual C++ 2015, pri instalaciji mi stane, pa moram ici na CTRL+ALT+DEL i u task manageru ugasiti jedan proces instalacije i moram pogoditi pravi...i kad pogodim, onda tek pise da je instalacija uspjela...nista mi nije jasno...osim da ja UVIJEK moram imati drame sa tehnologijom haha :D dfsdf.jpg

EDIT: Kad sam ponovno ovo pokusao instalirati, uspio sam 86X, ali kad instaliram 64X verziju (sto je moj win 7), onda mi izbacuje error, ovaj sa slike dolje

sssssss.jpg
 
Poslednja izmena: