Magic Dagon i Dust

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Magic Dragon& Dust! Spas ili ne?

  • Odlicno!

    Votes: 0 0,0%
  • Ne namjeravm niti probati.

    Votes: 0 0,0%
  • Dust je prava ravolucija.

    Votes: 0 0,0%
  • Mozda malo prekratko traje efekt.

    Votes: 0 0,0%
  • Dat ću mu šansu, svi su pohvalili pa možda mi se i svidi.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    19
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ovako ljudi, glavni sastojak SVIH tih legalnih mješavina za pušenje koje su postale toliko popularne je ta spomenuta umjetna kemikalija JWH-018 (i srodne verzije) http://en.wikipedia.org/wiki/JWH-018
Ona oponaša djelovanje THC-a. I nemojte se zavaravati da je nešto od toga na prirodnoj bazi, nije. U magic dragonu ove biljke osim ginka su odgovorne samo za blagi sedativni efekt, JWH-018 se krije iza imena naftalen metadon (jer sistematično ime JWH-018 glasi "Naphthalen-1-yl-(1-pentylindol-3-yl)methanone".

Pošto je forum isključivo o vuvi, čak više niti o drugim psihoaktivnim biljkama, više nećemo diskutirati o ovom kemijanju. Ako želite o tome idite na the majku.
 
10.11.2008
42
7
8
37
Da li je bolje od originala? Ne bas... MJ je savrsen blend raznih kanabinoida i thc-a. Magic i dust je samo jedan kanabinoid.

Kao npr da jedete cevape bez cesnjaka u njima. Nisu losi ali nije to to.

Uglavnom jucer mi je stigla posiljka dusta i kad sam nasao vremena sam smotao jednu malu
frulu sa duhanom i 1/6 sadrzaja vrecice. Bazirajuci se na ostale reporte bio sam oprezan i krenuo lagano.

Uzeo sam 4-5 dima i zagasio je pa sam planirao za 5 minuta ponovo. Medjutim nakon 2 minute me pregazilo. Bio sam sam doma pa nisam htio riskirati da me nebi ulovila panika.

High je bio luuuud. Zabijen sam bio do temelja. Pusio sam svasta u zivotu ali ovo je bilo nesto sasvim drugacije. Nekako umijetan i jak high. Nema onog safety maksimuma kao kod trave vec koliko pusis toliko te zabije.

Suha usta, crvene oci i zanemariva glad su bile nuspojave.

Zabija kvalitetno, kao veoma dobra trava samo fali onaj neki slif svemu tome, kao da je vutra glatka kugla a ovo vise neka kocka sa ostrim rubovima. Uglavnom tesko za objasniti.

Svakom bi preporucio da proba e sad travu ne moze niti nece zamjeniti ali kao neka legalna alternativa i vise nego dobro!

Edit:
Htio sam samo napomenuti da je trajanje negdje 40-60 minuta stime da kad pocne da popusta, popusti u roku od 10 minuta i kao da nikad nisi nista zapalio. To mi je eto nekakav plus posebno kad se nema previse vremena biti zabijen :)
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Samo je pitanje koliko i zasto bi bila potrebna legalna alternativa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.