Magic Dagon i Dust

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Magic Dragon& Dust! Spas ili ne?

  • Odlicno!

    Votes: 0 0,0%
  • Ne namjeravm niti probati.

    Votes: 0 0,0%
  • Dust je prava ravolucija.

    Votes: 0 0,0%
  • Mozda malo prekratko traje efekt.

    Votes: 0 0,0%
  • Dat ću mu šansu, svi su pohvalili pa možda mi se i svidi.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    19
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.10.2010
0
0
0
42
Iako polovica populacije hrvatske i okolice uziva u dobrom, ukusnom i specificno prirdnom aromticnom 'ilegalnom' kanabisu i dalje je on kaznjiv! Za joint ako je potrebno zrtveno janje 'konzument' kako bi bilo primjer ostalima ce dobiti i do godinu dana robije, s ubojicama, silovateljima i retardacijama iz svih drustvenih segmenata.
Trojca likova su odlucila nesto uciniti po tom pitanju i vec cine zadnjih 5 mjeseci, uveli su novu dimenziju zabave, ne zamjenu vec iskljucivo prosirenje ponude na slicnoj bazi. U ovom slucaju prica je slicna razlici izmedju Jegera i Pelinkovca! Koja je cuga bolja? ......da bas, reci to alkicu kojem je jetra otisla od dobrog starog Pelina.:)))))
Tako je u hrvatsku 'napokon' dosao Magic, pravim imenom : Magic Dragon! Odlična ideja Oxfordskog profesora koji je licencirao patent, dao otkaz i posvetio se svojoj najvecoj ljubavi, uzivanju u dimu.
Nije nam mogao ponuditi dobar stari Kanabis, vec je iskemijao svoj recept izbacivsi sve nus pojave klasike i dobili smo Magic, mix bilja koji stvarno djeluje.
Moje pitanje je na ovom forumu: Moze li nas narod shvatiti da je dosla revolucija zabave, da ne mozes nahebati od strane murije?... i zasto ekipa kenja kad mozes zapaliti pljugu na spici u dvanaet popodne i vristati na sav glas ( osobno sam to ucinio s dva frenda ), izbrijati film i kad te pusti da ti ne shebe ostatak dana. Ugl. pitam Vas sve ( a slicni smo posto smo ovdje ), napokon neko nesto ucini po tom pitanju i automatski se svi razdijelite na one koji seru: kaj to? nemoguce? otrov i etc, te na hatere jer jednostavno nije kanabis! Sto nije u redu da napokon mozemo uzivati u slobodi uzivatelja poput svih onih koji dime cigarete na svakom kutku Planeta? Ugl. probao sam, ocaran sam i amo svi zajedno popularizirati Magic.
p.s: iako priznajem nema bolje od uzivanja u dobrom vrhu, s ekipom iliti s dobrim dvdom dva sata prije nego sto odem spavati.
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Protiv. Ne može ništa mijenjati biljku kanabisa. Ne sviđa mi se nikakav mix, dali ima negdje napisano šta se miješa sve u to?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mislim da je teško nači recept,jer im onda ode profit,pa mislim da nije nikom u interesu.
Uglavnom TheDon,pustit če te euforija,polako:)Ima slična tema ali neču sad da previše mislim.Tvojoj radosti možda dođe kraj(ukoliko zabrane) a možda i ne,ukoliko im se svidi profit.Eh sad taj profit,što vrti ovaj jadan svijet.Tebi je ok davati pare za nešto sintetičko,prirodno itd.?
Prova san "Spice",isto :shit2: drugo pakovanje.Kad provaš dobru vutru,shvatiš da to nema veze s vutrom.Trava je praktički besplatna,kad uzgojiš svoju i trošiš je sam,nemoguče da nastradaš.Normalno,da ne urličeš po "špici" i privlačiš pozornost na sebe,jer ionako ispucavanje na taj način bar po meni gubi smisao,i brzo prođe.Svak ima svoje,ja glasam za svoj lijek:)
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
A jel dobijemo besplatno set noževa ako to kupimo?
Jesi ti uopće pročita svoj post i jesi svjestan da zvuči ko reklama za debile?

Ja nemam ništa protiv toga šta neko pokušava zaradit novce na prohibiciji ganđe jer uvjek
će se naći ljudi koji vole jest govna sa velikom žlicom, zato jer su topla i fino klize.

Ali mišljenja sam da nitko sa malo soli u glavi neće shvatit taj miks kao zamjenu za ganđu,
a šta će sve ljudi stavit u sebe mene stvarno nije briga.

Tebi mnogo sreće u poslu,ali ti mogu reć da si na krivom forumu.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Sintetički kanbioidi kao što su poznati JWH-018 možda su budućnost rekreativnog konzumiranja kanabioida, no pošto su sintetički LD faktor im je nizak te postoji opasnost od predoziranja te smrti . Koliko bi ljudi željelo kupovat nešto što nema identičan efekt kao biljka to je na njima, većina će ostati kod biljke, revolucija u ovom stoljeću nije sintetičko već vraćanje organskom izvoru. Naravno ovo će imat veliki utjecaj na društvo jer JWH-018 i njegovi analozi ciljani su na najmlađe koji neznaju granicu što će rezultirat smrću dosta mladih osoba.

Čemer i tuga

 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Sto je najgore u slucajevima predoziranja ovom sintetikom prilicno sam siguran da ce se to kroz novinske clanke provlaciti kao predoziranje kanabisom.
I eto nam novog kicka u ovom lovu na vjestice :eek:hno:
 
14.05.2010
45
5
8
37
Hm, da. To se naročito vidi barem na meni po mamurluku kad se napušim toga sranja. Od grassa nemam nikakve posljedice...bolje je zaobilaziti.

Još nešto, nemojte misliti da je to legalno zato što se može pronaći u smart shopu. Recimo situacija, murija vas može privesti čim nađu takvu tvar (recimo onaj afhgan), izgleda ko shit, to vam oduzmu i zamislite da podmetnu pravu stvar...kako ćete dokazat da nije bila prava stvar. Pada se momentalno i zatvor.

Dust sam dimio i ne sviđa mi se...
 
01.10.2010
0
0
0
42
Mozda smo se krivo skontali, volim pravo, jako! No volim i Dust, vise nego Magic, nekako mi je hebeniji, opusta me, bas onako kako volim! Baš me oplemeni!:))))) Samo kao sto primjecujete sam pokrenuo pricu, jer svi razlicito briju, svi imaju svoje misljenje! Dapace imam i ja svoje, no eto ukoliko mogu u kratkim crtama predstaviti sebe: Ironija je majka zabave a uvijeriti me u nesto novo, je ipak malo nemoguca misija a da se prije nisam izivio nad tvojim likom i svime sto predstavljas:) No ista prica prica je bila i s Magicom. Prvo sam se dobro nasladio dobrom starom ironijiom u smislu: meni pricas kompa, price! Krivom liku prodajes debilanu, zaboravi! No s osobom s kojom sam se u tom trenutku prepucavao oko Magica sam doslovno naveo da misli kako sam ja u pravu! Sve dok ta ista osoba nije stavila pred mene jedan uzorak tog mixa ( koji sam pogledao s podsmjehom ). Prvo sam u to gledao, pa prckao prstom, pogledao u ovog mutombu uz pitanje: Garantiras da mi nece nista biti? Ovaj: Da! ...pa sam opet malo gledao, njuskao!
Na kraju sam samo mudro zakljucio kako izgleda ko suta ali s drukcijim mirisom te sam na kraju 'IPAK' morao probati. Napravio sam usred kafica, mrtav hladan jednu pljugu, zapalio, zakljucio kako je finog smeka, no da je to debilana! Nista tu ne djeluje, nikakav efekt i to je ugl. bilo to. Nakon nekih 8 10 min, sam osjetio punu snagu čarolije i od tada sam u redovnoj nevjeriici sve do danas! A ima od toga vec 2 i pol mjeseca. Stvar je u tome, Magic mi je preko dana najaca stvar koju sam ikada otkrio! Nenadjebivo, hoces produziti efekt samo smotaj drugu, hoces kasnije baciti na igralistu fucu, nemoj smotati drugu i bit ces totalno za akciju. I jos kao bonus ces mrtav hladan predloziti nakon sto svi umrete od ganjanja lopte: Hocemo jos baciti na Koš? Ugl. da se upoznamo: Ja sam TheDon i zelim Vam ovdje otvoriti oci, svadjati se s vama jer kontam da je napokon doslo nesto od cega ce vam svima od reda dosijei ostati i biti čisti, naravavno kao i meni. A činjenica je da samo čarolija može promjeniti neka stara mišeljnja i stvari!.... i to je činjenica i to je moje mišljenje.
p.s: Vidio sam sastav i apsolutno je ok. A ono ilegalno smece koje izgleda kao shit a nije to, a prodaje se pod nesto ne znam sto! Forget about it! Prodaju bubrege pod ****!
Magic je jebeni Space Shuttle nasprem svega za preko dana! a za kasnije sate, vec znate moje misljenje!
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Ako ne probas, ne znas... cinjenica. I naravno "tko voli nek izvoli" kako se kaze, ali da je netkome tko uziva u konzumaciji kvalitetnog grassa potrebno "nesto za preko dana", sto je losije i sintetika jos k tome, je jednostavno glupo. Probao sam dust i magic i jedino sto mogu reci je da je magic bolji od dusta i jos uvijek mi ni ne pada na pamet usporedjivati ili smatrati to nekim supstitutom koji bi mi mogao bit koristan.

"The goal of modern propaganda is no longer to transform opinion but to arouse an active and mythical belief"
kaže Jacques Ellul
 
22.09.2009
6
0
0
40
TheDon je napisao(la):
Mozda smo se krivo skontali, volim pravo, jako! No volim i Dust, vise nego Magic, nekako mi je hebeniji, opusta me, bas onako kako volim! Baš me oplemeni!:))))) Samo kao sto primjecujete sam pokrenuo pricu, jer svi razlicito briju, svi imaju svoje misljenje! Dapace imam i ja svoje, no eto ukoliko mogu u kratkim crtama predstaviti sebe: Ironija je majka zabave a uvijeriti me u nesto novo, je ipak malo nemoguca misija a da se prije nisam izivio nad tvojim likom i svime sto predstavljas:) No ista prica prica je bila i s Magicom. Prvo sam se dobro nasladio dobrom starom ironijiom u smislu: meni pricas kompa, price! Krivom liku prodajes debilanu, zaboravi! No s osobom s kojom sam se u tom trenutku prepucavao oko Magica sam doslovno naveo da misli kako sam ja u pravu! Sve dok ta ista osoba nije stavila pred mene jedan uzorak tog mixa ( koji sam pogledao s podsmjehom ). Prvo sam u to gledao, pa prckao prstom, pogledao u ovog mutombu uz pitanje: Garantiras da mi nece nista biti? Ovaj: Da! ...pa sam opet malo gledao, njuskao!
Na kraju sam samo mudro zakljucio kako izgleda ko suta ali s drukcijim mirisom te sam na kraju 'IPAK' morao probati. Napravio sam usred kafica, mrtav hladan jednu pljugu, zapalio, zakljucio kako je finog smeka, no da je to debilana! Nista tu ne djeluje, nikakav efekt i to je ugl. bilo to. Nakon nekih 8 10 min, sam osjetio punu snagu čarolije i od tada sam u redovnoj nevjeriici sve do danas! A ima od toga vec 2 i pol mjeseca. Stvar je u tome, Magic mi je preko dana najaca stvar koju sam ikada otkrio! Nenadjebivo, hoces produziti efekt samo smotaj drugu, hoces kasnije baciti na igralistu fucu, nemoj smotati drugu i bit ces totalno za akciju. I jos kao bonus ces mrtav hladan predloziti nakon sto svi umrete od ganjanja lopte: Hocemo jos baciti na Koš? Ugl. da se upoznamo: Ja sam TheDon i zelim Vam ovdje otvoriti oci, svadjati se s vama jer kontam da je napokon doslo nesto od cega ce vam svima od reda dosijei ostati i biti čisti, naravavno kao i meni. A činjenica je da samo čarolija može promjeniti neka stara mišeljnja i stvari!.... i to je činjenica i to je moje mišljenje.
p.s: Vidio sam sastav i apsolutno je ok. A ono ilegalno smece koje izgleda kao shit a nije to, a prodaje se pod nesto ne znam sto! Forget about it! Prodaju bubrege pod ****!
Magic je jebeni Space Shuttle nasprem svega za preko dana! a za kasnije sate, vec znate moje misljenje!

Zagovaram Dust i isto se slažem da je stvar genijalna, učinak je vrlo sličan pljugi u tolkoj mjeri da se često pitam koje je od tog dvoje bolje... Vele ljudi da su cijene trave drastično pale zbog ovog proizvoda. Mamurluka nema, djeluje sat vremena i odličan je.
 
22.09.2009
6
0
0
40
TheDon je napisao(la):
Mozda smo se krivo skontali, volim pravo, jako! No volim i Dust, vise nego Magic, nekako mi je hebeniji, opusta me, bas onako kako volim! Baš me oplemeni!:))))) Samo kao sto primjecujete sam pokrenuo pricu, jer svi razlicito briju, svi imaju svoje misljenje! Dapace imam i ja svoje, no eto ukoliko mogu u kratkim crtama predstaviti sebe: Ironija je majka zabave a uvijeriti me u nesto novo, je ipak malo nemoguca misija a da se prije nisam izivio nad tvojim likom i svime sto predstavljas:) No ista prica prica je bila i s Magicom. Prvo sam se dobro nasladio dobrom starom ironijiom u smislu: meni pricas kompa, price! Krivom liku prodajes debilanu, zaboravi! No s osobom s kojom sam se u tom trenutku prepucavao oko Magica sam doslovno naveo da misli kako sam ja u pravu! Sve dok ta ista osoba nije stavila pred mene jedan uzorak tog mixa ( koji sam pogledao s podsmjehom ). Prvo sam u to gledao, pa prckao prstom, pogledao u ovog mutombu uz pitanje: Garantiras da mi nece nista biti? Ovaj: Da! ...pa sam opet malo gledao, njuskao!
Na kraju sam samo mudro zakljucio kako izgleda ko suta ali s drukcijim mirisom te sam na kraju 'IPAK' morao probati. Napravio sam usred kafica, mrtav hladan jednu pljugu, zapalio, zakljucio kako je finog smeka, no da je to debilana! Nista tu ne djeluje, nikakav efekt i to je ugl. bilo to. Nakon nekih 8 10 min, sam osjetio punu snagu čarolije i od tada sam u redovnoj nevjeriici sve do danas! A ima od toga vec 2 i pol mjeseca. Stvar je u tome, Magic mi je preko dana najaca stvar koju sam ikada otkrio! Nenadjebivo, hoces produziti efekt samo smotaj drugu, hoces kasnije baciti na igralistu fucu, nemoj smotati drugu i bit ces totalno za akciju. I jos kao bonus ces mrtav hladan predloziti nakon sto svi umrete od ganjanja lopte: Hocemo jos baciti na Koš? Ugl. da se upoznamo: Ja sam TheDon i zelim Vam ovdje otvoriti oci, svadjati se s vama jer kontam da je napokon doslo nesto od cega ce vam svima od reda dosijei ostati i biti čisti, naravavno kao i meni. A činjenica je da samo čarolija može promjeniti neka stara mišeljnja i stvari!.... i to je činjenica i to je moje mišljenje.
p.s: Vidio sam sastav i apsolutno je ok. A ono ilegalno smece koje izgleda kao shit a nije to, a prodaje se pod nesto ne znam sto! Forget about it! Prodaju bubrege pod ****!
Magic je jebeni Space Shuttle nasprem svega za preko dana! a za kasnije sate, vec znate moje misljenje!

Zagovaram Dust i isto se slažem da je stvar genijalna, učinak je vrlo sličan pljugi u tolkoj mjeri da se često pitam koje je od tog dvoje bolje... Vele ljudi da su cijene trave drastično pale zbog ovog proizvoda. Mamurluka nema, djeluje sat vremena i odličan je, a oni koji ga ne vole nek barem ne pričaju gluposti o predoziranju i smrti jer se radi o apsolutnoj laži.
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Cijene trave drastično pale?!?!? Seriously? Pa taj dust i dragon su od početka bili skuplji od velike večine ilegalnih trava i najboljih hasheva.
 
14.05.2010
45
5
8
37
dečki ali ja neznam kakvu ste to vi vutru dimili ali opće taj dust i dragon nemaju veze po highu sa travom. pušio sam i dust i prošli tjedan sam probao dragon i žao mi je 240 kn što smo dali za 2 vrečice toga jer opće nije udarilo kak spada. a kad sam imao prave domaće robe od frenda onda su bile dosta 2-3 pljuge da se 5 ljudi ubije ludo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Krejzy
14.05.2010
45
5
8
37
thx...moje je mišljenje da se ovdje ta kemija preuveličava i najbolje da se mi bavimo našom vutricom radi koje je i nastao forum :D peace ;)
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Ma svatko nek radi sto hoce, nije na nikome da drzi predavanja ili govori ljudima sto da rade, odnosno sto da ne rade, radilo se o kemiji ili ne. Slazem se da se preuvelicava ali ipak je ovo rasprava i svatko moze bez straha slobodno izjasniti svoj stav.

Ja se nadam da ce ta pojava Dusta, M. Dragona i ostalih slicnih mjesavina s vremenom imati pozitivne posljedice na zakon RH i susjednih zemalja, s nadom da ce povuci za sobom i prihvacanje nase divne biljke :pat: ( ovaj nedavni update zakona je vec pokazao da se stvari popravljaju - manje zlo nego prije je sigurno )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.