Magic Flight Launch Box [MFLB] - Vaporizer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Nabavil sam Magic Flight Launch Box za $120 s ebaya + spicili mi pdv na carini tak da je doslo negde 800kn. Osobno me malo razocarala spravica, vise sam ocekival i to zbog udizanja u nebesa od strane amera po forumima. Jos uvjek mi dosta smeta ako previse povucem, tjera me na kasalj brutalno, ali stvarcica je super pogotovo ako je bilje kvalitetno! Zbog tog kaslja sam izimproviziral nekvi bubbler koji ohladi malo pare, ali da se i bez toga. Inace bolje portabl od ovoga definitivno neide (sakrijes ga u saki), ima za naruciti i adapter za struju (inace radi na 2500mAh AA baterije) i prikljucki za bong.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
maverick je napisao(la):
Nabavil sam Magic Flight Launch Box za $120 s ebaya + spicili mi pdv na carini tak da je doslo negde 800kn. Osobno me malo razocarala spravica, vise sam ocekival i to zbog udizanja u nebesa od strane amera po forumima. Jos uvjek mi dosta smeta ako previse povucem, tjera me na kasalj brutalno, ali stvarcica je super pogotovo ako je bilje kvalitetno! Zbog tog kaslja sam izimproviziral nekvi bubbler koji ohladi malo pare, ali da se i bez toga. Inace bolje portabl od ovoga definitivno neide (sakrijes ga u saki), ima za naruciti i adapter za struju (inace radi na 2500mAh AA baterije) i prikljucki za bong.

Pozz

Koliko dugo traju baterije?
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Zdravo! Nominalno bi jedna trebala izdrzati 5min konstantnog zagrijavanja. Meni izdrzi jedno 2-3 punjenja (cca 0.2g jedno). Ak stavis 1 bateriju u punjac treba joj 40min da se napuni do kraja, tak da to nije problem osim ak nisi u prirodi. E onda ti nema druge nego da si nabavis vise baterija, po mogucnosti eneloop 2700 mAh. Za jos bolje zdravlje bateriji bi trebal imati punjac koji prije nego puni svaku isprazni prvo do kraja.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Ovo mi ne izgleda baš pouzdano (pogledala sam i video na YouTube). Voljela bih vidjeti neke recenzije različitih vaporizera iz prve ruke...
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
kak mislis ne izgleda pouzdano? ako pogledas po raznim forumima mislim da budes nasla da nema boljega pocket vapea. pitaj kaj te zanima...
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
maverick je napisao(la):
kak mislis ne izgleda pouzdano? ako pogledas po raznim forumima mislim da budes nasla da nema boljega pocket vapea. pitaj kaj te zanima...
Eto jednostavno zgleda kao neka igračkica. Osim toga ovo sranje što je stavio unutra na videu koji sam gledala je pola izgorilo, a pola je ostalo zeleno i da je to nastavio vape-at ovo prvo bi se već valjda pretvorilo u čađu. I naravno, kao minus dolazi i nemogućnost reguliranja temperature, ali to je ipak možda malo pšreviše za očekivat od pocket vaporizera...
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
gle, stvarcica jer stvarno mala i je zgleda kak igracka, al to je po meni velika prednost, a ne mana. cak mislim da organi reda nebi skuzili kaj to zapravo je. prijatelji s kojima sam to koristil nisu mogli verovati kak brzo se stvaraju pare (2s) kaj je neusporedivo s nekim stolnim vapeovima. ti reguliras temperaturu brzinom kojom uvlacis i razlicitim intervalima stiskanja baterije-zatvaranjem strujnog kruga. treba neko vreme da se priviknes, al onda je ok. neznam koji video si gledala ima ih miljon na jutubu, ovaj ocito nije znal kaj dela. meni nikad ne izgori niti je neujednaceno. bilje se izgrinda na najmanje kaj mores i nakon svakog hita protreses.
 
14.06.2011
11
2
0
39
Pozdrav maverick,

ja također već neko vrijeme imam Launch Box. Isto tako mogu potvrditi da prilikom uvlačenja pare dolazi do nadraživanja u grlu, samo što kod mene je to uvijek bilo malo i zanemarivo i još me nikad nije natjeralo na kašlj. To je izgleda poznat problem sa MFLB-om a kao razlog navode usmjereni mlaz pare koji izlazi velikom brzinom kroz cjevčicu (usnik, kako bi se već to zvalo kod nas?). Vidio sam dva savjeta kako umanjit taj problem, prvo je da vrh jezika postavis tako da razbija mlaz pare koji uvlačiš kroz cjevčicu (to i ja radim i uz to poslije nekog vremena dobijes osjećaj koliko je topla para koju uvlačiš, dakle da li je vrijeme da prekines kontakt s baterijom), drugi savjet je da koristis MFLB bez cijevčice već direktno vučeš iz kutije (proba sam jedanput, ali mi je izgledalo nezgrapno i nepotrebno međutim neki ljudi se kunu u tu metodu).

Nadam se da će ti to pomoći kod korištenja MFLB-a jer smatram da je spravica odlična.
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
zdravo Zlikopera! znam za te oba dve metode, ova bez cjevcice tj. "native" mi se vise svidja. kak su ti baterije nakon duzeg koristenja? se smanjil kapacitet?
 
14.06.2011
11
2
0
39
Kapacitet se dosta smanji, ali još uvijek su upotrebljive. Ja imam 4 baterije i gotovo uvijek ih punim poslije svakog korištenja. Budem ih sigurno držao još neko vrijeme, a nakon toga vjerovatno budem uzeo adapter jer Launch Box većinom koristim za po doma.
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
je, trebalo bi to nabaviti, jos bi bolje pojednostavilo stvari. inace na mojem se vec vide ostecenja, neznam dal je zbog necije nespretnosti ili zamora materjala, al napuklo je drvo malo kod onog drzaca koji drzi poklopca. neda mi se slati natrag i placati postarinu (je kao imaju dozivotnu garanciju i dobis novoga) jer svejedno nesmeta.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Vidim da hvalite ovaj vape, a i sad kad sam pogledala malo više videa ovog vape-a i ostale konkurencije, počinjem uviđati zašto vam se sviđa :) ...dajte recite jel ima mogućnost da se stavi na neki bubbler ili waterpipe?
 
14.06.2011
11
2
0
39
Magic Flight ima među dodatcima i water adapter za Launch Box. Na ovom video mozes pogledat kako to funkcionira
Magic Flight Waterpipe Adapter - Round 1 - YouTube

Ja sam sebi napravi bubbler adapter za LB, pa evo i par sličica kako moj adapter izgleda
p31364583.jpg

By zikopera at 2012-03-13
p31364623.jpg

By zikopera at 2012-03-13
p31364653.jpg

By zikopera at 2012-03-13
p31364663.jpg

By zikopera at 2012-03-13
p31364673.jpg

By zikopera at 2012-03-13


p31364583.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Shlaym

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Super! Lako je i izimprovizirati nest funkcionalno samo treba paziti da su cjevcice dosta siroke da bi zrak+pare mogli nesmetano i bez napora prolaziti.