Magloviti foto kutak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Nemam baš običaj u zadnje vrijeme pisati one tipa : Svaka čast, bravo itd....ovo je bomba (eto malo drugacije :p). Rep+
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Lemon skunk , Pure Power Plant , Wembly , Cheese , Mataro Blue , Shaman ; 250w x 2

20 dana od klijanja . AN Voodo Juice , AN Piranha , AN Tarantula .

Šteat što nemam dobar fotić da uhvati korijen kako spada . Ryzosfera je do jaja , nikada do sada nisam imao tako aktivan korijenski sustav . Sretan sam ko malo dijete na Božić !

photo sharing sites
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Cure su slikane oko 38. dana ....
Od onda su topirane , odrađen je lolipop .
Danas je službeno 48. dan vege , ali nisam imao fotić pri ruci , pa evo slike iz 38. dana .



Nekoliko podataka :
-Lemon skunk je naj viši , naj brži rast , 4 x topiran + supper crop

-Wembly je moj favorit , odlična strktura uski nodovi , prekrasna biljka 3 x topiran

-Mataro blue je vrlo grmasta sorta , izbacila je nevjerovatnu količinu klonova koje na žalost neću koristiti . 3 x topiran

- Cheese je solidan , srednjeg rasta 3x topiran

-PPP vrlo žilava biljka masivne stabljike , sativa pheno , 3 x topirano + supper crop

-Shaman zadnja posađena , kasni 10tak dana za ekipom , 2x topirana

Svaka cura u prosjeku ima od 12-18 glavnih grana , osim Shaman koji ima samo 8 .



Jako sam zadovoljan kobinacijom coco coir+composna+ mikroorganizmi , do sada nisam vidio tako brz razvoj korijena + ryzosfera izgleda odlično.

Topla preporuka svima su proizvodi sa mikroorganizmima poput Slavola , Piranhe , Subculture, Great white , Tarantula .


Hrana u 6tj vegetacije je i dalje ista :
Guankalong
Enzimi
Carbo Load
epsom salts



@Nata -- nedaj bože da bude 2/1 ...šta da radim s toliko cvječa .... Dosta je meni 1/1 . :)

:)