Magloviti foto kutak

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
HazeSeeker

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.229
1.275
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Nisam digao ruke , ovdje sve radi po špagi i automatizirano je , upravo sam posadio hrpicu Carmagnole i Fedore u poslovnom prostoru i sve prijavio Min. poljoprivrede .
Uskoro će i prvi Hrvatski cloning facilty :)
U prodaji napokon imam i sjeme .... RQS za početak , a uskoro i Sensi , Sweet Seeds , GHS itd .

A preko bare imam zanimljive projekte , sada sam službeno Head Grower za jednu Kanadsku kompaniju .
17.000 majki , 60.000 klonova dnevno cijelo ljeto , a sada smo u punom cvatu .
295642 295643

Imamo nekih 500 hektara outdoora i 15 staklenika .
295638
295639
295640

Malo nas je ugragan Dorian izkaro , ali biti ce ok .

Updejat cu Vas za koji tjedan kada opet preplivam baru :)

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
186
106
43
Nisam digao ruke , ovdje sve radi po špagi i automatizirano je , upravo sam posadio hrpicu Carmagnole i Fedore u poslovnom prostoru i sve prijavio Min. poljoprivrede .
Uskoro će i prvi Hrvatski cloning facilty :)
U prodaji napokon imam i sjeme .... RQS za početak , a uskoro i Sensi , Sweet Seeds , GHS itd .
Dali znaš kako se ponaša Carmagnola kad ide u revegetaciju, koji je postotak hermafrodita? Planiram nagodinu radit outdoor Carmagnole pa sam planirao od početka ju stavit na cvjetanje pa kad pokaže spol vratit ju u vegetaciju a ne znam kako će ta genetika na to odreagirat..