Magloviti foto kutak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
na jednoj grani koju si super cropao je pokazala deficit borona pa sam pomislio da je u ph stvar,ali sad sam ju prihranio danas če se vidjet kako če reagirat na hranu!pozz
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Koda je bitno buraz...nemoj te stvari uzimati tolko k srcu hehehe...ma zajebavam se, tvoja buraz izgleda puno bolje i masnije moja je več neka malo požutjela i neke šeme,puno lisnatija isto mogu primjetit ali neka glavno je da pegla na kraju dobrano i to je to :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
APDEJT

Curka je u zadnjoj fazi svoga života , lagano je počela dobivati žuto , naranđaste tonove sa naznakama "purple-a" .
Zadnje hranjenje:

10ml BUD CANDY
10ml HESI BLOOM
8ml ROOT CMPLX
8ml OVERDRIVE
5ml HESI FOSFOR+
5ml HESI POWER ZYME
jedna žlićica SUBCULTURE (mikroorganizmi)

PH vode 6,5

Sljedeće zaljevanje ću razblažiti otopinu sa 2-3L vode i nakon toga ide 10 dana ispiranja .








Za zadnji foto sešn ću se potruditi nabaviti neki fotoaparat , pošto sam na jednom razbio display , a od drugog sam izgubio kabel ...Tako da sam osuđen na ovu kameru na telefonu .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and Fukmondo

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
nije puno dala max 30g. ali to je moja greška,otkad ju je haze donjeo nije joj pasalo,odma je počela narančastit i koda sam joj smeto nekako,neznam...kasnije sam ju spalio i svašta namjerno ali potencija je bila na vrhu,mala se patila ali je zato hed bio jako potentan,meni osobno 0,2 i netrebam 5 sati ništa zapalit a high je strašno ugodan i radi u valovima ali pretežno je stoned,s čistim ono heppy sativa feelingom koji dolazi u valovima!pozz svima
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Izgledaju dobrano debelo,stvarno si ih uspio opet pobjelit kad imaju toliko pistila sad,krasno lega izgleda nema se šta,kad se to udari ima da udari!pozz