Magloviti foto kutak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Da razlika je ogromna , i da bude jasno to je potpuno identično sjeme , u istim uvjetima , pod istim tretmanom . Velika je razlika u drenaži između te dvije zemlje , a očito i u nutrijentnom sastavu zemlje .
U svakom slučaju ništa osim Composane u budućnosti .

Uskoro ću početi dodavati Bud Candy pa da vidimo što gnojivo od 450kn radi za ove moje biljoze :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Nakon 20tak dana . 24 dana od 12/12
Dobile su prvi pravi feeding , svaka po 2L vode sa:

10ml Hesi Bloom
5ml Hesi Phospfor +
4 mil Hesi power zyme
4ml AN Bud Candy

Prije nego što sam ih pognojio navlažio sam zemlju sa dosta vode .... gnojivo se bolje primi na vlažnu zemlju .

Vidi se očita razlika između Composane i Cvetala , dodao sam GHE micro 5-0-0 ovim cvetal curama i vraćaju se u zeleno , bile su obje kompletno žute , ova na slici je bila u naj gorem stanju . Bila je potpuno žuta , a sada se vraćaju zelene note i cvjetovi fino napreduju , Druga cvetal biljka pokazuje još bolji oporavak od ove ww.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ravno mjesec dana od flipanja na 12/12 , nekih 24 dana od prvih pistila ...Bud candy radi svoje.
Za par sati ide prvi epson peroksid šamar , još nikada nisam dodao epsonove soli i peroksid , ali čuo sam samo dobre stvari za epsonove soli .
Epsom Salt.mp4 - YouTube

Čak i mali donji hedići su prekriveni šećerom ;)


Outdoor perverzije i monstrumi iz magle ....:)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org

Edit: na 2. slici se vidi kako mi je zlo&naopako napravio prekratak kabel na turbini i sada mi kabel strši među biljem :)

Polako kuca 5. tj na vrata , sve 5 sve super .
Sa epsomovim solima vratio sam cvetakle u zeleno , značajno su manje ali i dalje pumpaju hedovinu . Žutilo je na jednoj u potpunosti eliminirano , dok druga i dalje malo kaska zbog tog šoka od transplantacije .



Na žalost ne mogu vam pokazati količinu kristala koje ove cure već sada proizvode jer mi je mobitel u banani pod ovim Hps om ,ali ću se potrudi nabaviti neki fotić pa da vam i to pokažem - Jako sam ponosan na produkciju resina jer sam se baš potrudio oko mirko kultura , benif. bakterija a i gljivica. Koristio sam ADVANCED NUT. Tarantula, Piranha i Voodo Juice i jako sam zadovoljan - Mislim da imam zdrav eko sustav dolje u zemlji i to mi biljke pokazuju iz danaa u dan .
Izgledaju baš kako treba za kraj 4. tj - I jedva čekam da vidim koliko zapravo kristala mogu napumpati sa mikropizdunima i Bud Candyem :)


( hrana za 4tj.)

Normalno za biljke u ovoj fazi je "obrok" od 1200-1300ppm, ako vam je voda filtrirana i počinjete sa čistom vodom od 300ppm .Moj trenutni PPM kod hranjenja je 1600ppm
(voda iz pipe je kod nas na 700-800ppm) . Znaći da u teoriji i dalje dajem malo ispod onoga što bi mogao , ali tešku artiljeriju čuvam za 6tj. ;)
Ono što je zanimljivo je da voda koja procuri u tanjur (runoff) ima veći ppm , to mi govori da biljke očito ne konzumiraju baš sve što im dajem .

10L / 4biljke

-Hesi Bloom compx. 40ml

-Hesi Phosfor + 20ml

-Bud Candy 20ml

-Overdrive 5ml

-Super Vit 1k

-SensyZyme 10ml

Imam jako prozračnu zemlju tako da većina te vode procuri .
2-3 dana nakon hranjenja idem sa vodom , enzimima i možda malo h202 .

Salute !
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
HazeSeeker je napisao(la):
... Edit: na 2. slici se vidi kako mi je zlo&naopako napravio prekratak kabel na turbini i sada mi kabel strši među biljem :) ...

ccc, zlo pa kako to da se desi majstoru ;)

odlicne biljke haze, steta sto nemas neki kvalitetniji digitalac, mogle bi biti perverzija fotke
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ulazak u 7.tj. / Prvi flush

Danas su cure u composani dobile prvi flush . Svaka po 15 L enzimima obogaćene vode .
Trichovi na composana djevojkama su 50% prozirni , 40% milky i 10% amber . Dajem im još 2 -2,5 tj. života .
Svako sljedeće zalijevanje će biti sa čistom vodom , osim onog koje će biti 7 dana prije kraja . Tada planiram zadnji flush sa AN Final fazom , a nakon toga još jedno zalijevanje vodom i gotovo !!

Cvetal cure su imale taj šok na početku cvjetanja , zato kaskaju 2-3 tj. za composana curama . Trichomi su 90% prozirni i njima tek slijedi prava gozba .



Slike -







Ovo je mudan koji raste u centru grada o kojem sam pričao prije par tjedana -