Magloviti foto kutak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Prvi update u 2013. I treći post za redom -
Gledam to s pozitivne strane , bar će biti pregledno :)

Evo par slika korijena koji me iznenađuje iz dana u dan. Kada podignem kalj vidim kako mi vise nakupine korijenja , naravno to otrimam ,ali kroz par dana izbijaju ponovo . Nije mi to logično jer imaju 30 L i tek su 40 dana u tim posudama . Prerano je da korijen tako izvire . Ali očito da se unutra sve kuha kako treba.


Opet m i se dogodilo ono što se dogodi svaki grow ...jedna je zijevnila , ali se vrlo brzo oporavila .


Ekipa je iznimno zdrava i nema trga deficitima .Na zadnjoj fotografiji se vidi očita razlika između Lemona i Matara .

Evo još nekoliko fotki u nadi da ću dobiti koji komentar :(









Baš me briga što su 3 posta jedan za drugim , ovo je ipak moj foto kutak i mogu kako hoću :D
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
hehe...srečan ti bija aktualni grow...definitivno rep +. prst gore za MB...meni je to odlicna sorta za uzgoj...

Sta sma tija reci....tj napisati ti tu ili na pm...bilo bi divno i krasno kad bi izdvojia malo vrimena i mozda napisa rijec dvije o samom mixu zemlje...znam da dodajes AN u krutom stanju u zemlju i sl pa sam proces opisati, objasniti koje gnjoivo i zasto jer ja gledam tamo njihove kataloge i zbilja se gubim kako god okrenem i koliko god pokusa shvatiti...

Eto...prekinija sma te, hebat ga sad :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Brutala korjenje :)
Jbg, moram nest skomentirati :))

I ja sam radio lollipop, prvi put, gledajuci tvoj uradak :-D

Sretno!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
cek cek... korjen :notnice: :respect: ...: :signs051: pa ti nisi normalna :icon_lol: pojest ce me korjenje preko noci :ludaci_lol:


P.s .........sve za edukaciju :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Evo u kratko što koristim .

Vrlo kvalitetnu zemlju po mogućnosti Teramgmu ili Composanu .
Baza je ključ , e sada dodatci znaju varirati ....još uvijek experimentiram.



Idealna kombinacija bi se za mene sastojala od Composane , TeraMagme, Perlita ili stiropora , mikroorganizama , kokosovog vlakna te jedne kapi supervita za vodu kojom bi zalio cijeli mix .


Da puno ne fantaziram radim po principu super soila od Subcoola , samo na našim prostorima proizvodi koje oni koriste nisu baš dostupni pa sam ja smixao nešto slično .

super soil.MOV - YouTube

Ako je zemlja dovoljno prozračna i rahla te sam zadovoljan njenom strukturom i omjerima onda prelazimo na mikro kulture



U zemlju dodajem Advanced N. Piranhu i Tarantulu . Njihova funkcija je jednostavna i Mislim da je svima poznato što rade benif. bakterije i gljivice .
Nakon što je zamješana cijela smjesa, ostaje ju samo zaliti sa vodom u koju sam prethodno dodao Voodo Juice i kap super vita.

Nije neka mudrost , bitno je samo izbjegavati vodu iz pipe , jer mališani koji su vrlo skupi i trebaju raditi sa korijenom ne provode se baš najbolje u vodi krcatoj klorom .

Negdje u drugom tj. cvjetanja radim čaj od Piranhe ,Enzima , Tarantule i Voodo Juice , ali tada ih sve mješam u vodi i dodajem smjesi Bud Candy . Volim im udvostručiti kolonije kada uđem u cvjetanje . Sve se to skupa zrači i kuha 2-3h prije nego napojim cure sa čajom .
http://www.youtube.com/watch?v=rC-vEuwPXxQ



U kratko :

Piranha i Tarantula su sukp gljivica i bakterija koje rade u simbiozi sa korijenom i pomažu pri absorpciji hrane . Doziranje pri pripremi zemlje je kolko imaš :)
Mislim da sa količinom ne možete pretjerati , ali na kraju skup je to proizvod pa se mora malo stegnuti pojas . Osim toga ima i kalcija i magnezija pa je i ste strane dobar za našu biljku , s obzirom da one vole veće količine CaMg nego ostalo bilje . Možete ih koristi u svim fazama rasta i cvjetanja - Jednostavno nema greške sa mikrokulturama .

Voodo Juice
Jako koncentrirana količina mikroba i bacila za koje nikada nisam čuo , ali rezultati govore za sebe . Odličan booster za korijen . Posebno je dobar ako nemate prozračnu zemlju jer pomaže korijenu da diše . Laički rečeno . Doza 2ml / 1L

Super vit su aminokiseline i vitamini koje volim dati bilju od starta . Doza 1kap na 5L

Carbo Load/Bud Candy /Melasa su u osnovi proizvodi koji služe kao hrana za sve te silne mikrobe , bakterije i gljivice . Osim što se mikroorganizmi hrane sa starim korijenom i pretvaraju ga u hranu za bilje , treba im i malo McDonaldsa sa vremena na vrijeme . Ja volim mališane hraniti sa Carbo Loadom u fazi vege , a Bud Candy koristim u cvjetanju .
Doza 1,5ml /1L
edit: U cvjetanju doza Bud Candya ide i do 4ml/1L






Uz sve ovo bitno je da imate kvalitetnu vodu , ako je voda iz pipe onda je obavezno da odstoji 24-48h te da bude prozračena .
Za to je odlična jeftina akvarijska pumpica sa zračnim kamenom .



Tropi ne pada mi na pamet što bi ti još mogao reći , pa ako se sjetiš pitaj .... Bar ćeš mi češće bit u dnevniku ....


Hvala kolegi Creativnom na fotkama .
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Vidim da i ti imaš svog oficijalnog fotografa, ako se ne varam, i ti si svog upgradeao u prijatelja foruma:respect::vb_wave:
a oficijalnom, zna se, :bong7bp:
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
hvala mazar što si mi omogućio update . Neću više nikada post za postom :D

Cure su na početku cvjetanja , neke su 2-3 dana u cvatu , a neke su 7-10 dana - Jbg to je tako kada imaš multiple strain grow.

Evo par fotki prije buđenja .




Lemon skunk i PPP u desnom kutu sam morao supper cropati jer su previsoke , pa pošto volim da mi canopy bude relativno ravan ....morao sam ih malo polomiti .

Salute !
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
lepo ti radi taj cfl ;)

"Jedna štedna žarulja 45w čuda radi !!
PPP 19. dan cvjetanja . "


edit: bem li ga, sto moj post uvek bude prvi s druge strane
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
divno bit ce guzve do kraja :bp4l:moj lemon skunk jos uvijek dosta gusto raste zasad no vidjet cemo kad krene cvjetati kako ce se ponasati do kraja sad mi bas drago sto vuce na indiku ;) ...zanima koliko ce biti razlike na kraju...same strain different master :thumb:
Ps. dosli smo u fazu kad bi bilo u redu da radis updejtove na tjednoj bazi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva