Majica s kanabisom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Iskreno nisam siguran kamo da stavim ovu temu, pa ću je nalijepiti ovdje.
Ja imam crnu majicu na kojoj je bijeli list marihuane, ništa drugo nije nacrtano (kažem jer mi frendica ima sliku 2-paca i list sa još nekim glupostima) pa me zanima jel istina da mi murja može srati zbog toga jer mi je to nekoliko ljudi već reklo kao da se na majici ne smiju nositi nikakva obilježja tipa droga, komunizam i slične gluposti.
Ja osobno smatram da je to glupost, jer svatko bi trebao smjeti nositi ono što želi dokle god to ne vrijeđa ostale ljude na osnovi vjere, nacionalnosti i sl.
Iskreno ne znam kome smeta da nosim na majici sliku nečeg što raste iz zemlje kao i zelje npr.

Zanima me zna li itko išta o tome ili su me zajebavali
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Nije istina, mogu ti napisat globu po pravilniku zakona ali sve zavisi kakav je drot ...ako je neki izuceni onda ce ti naplatit a vecina su glupi paaa nema straha..ali nerazumijem zasto zelis nosit takvu majcu i privlacit pozornost plavaca kad ti to nije potrebno,nije tesko povezat da onaj koji ima majcu na marihuanu takoder i ima nesto kod sebe ,pa te lijepo pretresu i eto ga:) tako ti savjetujem da ti to nije potrebno:) vazno je da pusis i da je tebi lijepo zaebi majce:)
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
nije tesko povezat da onaj koji ima majcu na marihuanu takoder i ima nesto kod sebe ,pa te lijepo pretresu i eto ga:)

Ma znam to sam nekako i sam skonto pa ju ne nosim kada imam nešto kod sebe ali ovako za po vani je ok..
Sviđala mi se jbg pa sam je uzeo
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
ali nerazumijem zasto zelis nosit takvu majcu i privlacit pozornost plavaca kad ti to nije potrebno,nije tesko povezat da onaj koji ima majcu na marihuanu takoder i ima nesto kod sebe ,pa te lijepo pretresu i eto ga:) tako ti savjetujem da ti to nije potrebno:) vazno je da pusis i da je tebi lijepo zaebi majce:)

Nemam sta drugo reci osim isto sto rece Svirac Trube....